Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: ja jeste nevim.... radeji bych mela otevrenou, ale zaroven chci mit silonky, tak nevim.... musim se podivat jestli prodavaji samodrzici bez tech spicek, zkratka aby nebylo videt ze mam silonky
Odpovědět
Profilova fotka
edith: původně jsem je taky nechtěla a považovala jsem je za zbytečné, ale pak jsem je objevila docela levné a řekla jsem si, že to mi už ceny svatby výrazně nenavýší a budu je mít na očích celý život. A mohou se znovu použít při výročích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych radši boty s otevřenou špičkou, mám nohy dost rozťáplý, takže se mi dost blbě shání, abych se do nich vešla - zavřená špička zatím prohrává. Vývazky budeme dělat doma sami. Ale když vlezeš do jakéhokoliv obchůdku na netu se svatebními dekoracemi, tak jich najdeš spousty. Nebo koukni na aukro nebo na fler.cz - tam je taky spousta doplňků na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: diky, ale ja uz mam hotovo ;-) o vikendu jsem se do nich pustila, mam je v albu
Odpovědět
Profilova fotka
teď mají v obchodě Punčocha 50 % slevy na punčochy i samodržící. Za 150 jsem si jedny bílý koupila i kdybych je pak nevyužila. Šaty mám světlou slonovinou kost a punčochy jsem viděla jen bílý ani šampaň :-( Je pravda, že bílý punčochy si už v životě neobleču jen na svatbě. Hlavně ten podvazek se mi víc líbí na punčoše než holý nožce ;-) Mrsblack: jj dík. Na fler už jsem taky koukala asi tam oslovim jednu slečnu. Podřebuju fialkový vývazy a u jedný jsem je viděla, vyjde to asi na 4 Kč jeden, což je dobrý. Některý v těch obchodech se mi moc nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jo, to vím, už jsem ti je chválila :-D Celý to bylo pro tynah - ta se ptala po vývazcích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky hezkej zbytek dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: aha :-D :-D :-D :-D tynah: ahoj zítra
Odpovědět
Dneska si jedu pro mašličky a jiné ozdůbky na svatební tabuli a zítra bych mohla zkusit páchat vývazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: A kde to kupuješ? Normálně v galanterii nebo v nějakém speciálním obchůdku?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja dneska udelala prvni fyzickou cokoladku, vypada to super, až je dodělám všechny, tak to vyfotim a dám do alba. jinak stuzky jsem kupovala na internetu a ve svadlence
Odpovědět
Profilova fotka
edith: už se těším na fotky, vždycky tu najdu nějakou inspiraci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith: tak to je super, jsem zvědavá, jak budou vypadat. Už jen ten návrh se mi líbil, takže budou určo super ;-)
Odpovědět
dobré ránko :-) mašličky a jiné blbiny jsem kupovala přes net chybí jen vlizelín a pro ten až budu mít cestu kolem pojedu do Lipenců mají hotam o dost levnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky 100 dníííí :-D :-D :-D začala jsem na 170, docela to letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
100 dní tak to je vážně už mazec, a spoustu věci ještě není dořešeno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
100 dní - to je síla, mám pocit, že to nemůžu stihnout. Tak snad se zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to stihame... a zetjra uz to bude jen dvoumístný číslo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musí se to stihnout :-D jen ať neprší, deštníky se mi nechtějí kupovat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne... hlavne ne dest, ostatni je nepodstatny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se picnu jestli fakt bude ;-( dneska jsem viděla u někoho v albu z příprav jednoduchej hezkej bílej deštník, tak jsem o tom začala hodně přemýšlet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, do destniku se mi taky fakt nechce..... asi to necham na posledni chvily a pripadne ho budeme muset koupit no.... navic ja mam obrad venku,takze pro me by to byla hodne velika zkaza :-(
Odpovědět
s nýma velikýma šatama by miě stejnak deštník nepomohl :-) leda tak zahradní altán. Nebojte pršet nebude počasí jsem už objednala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme taky obřad venku, ale věřim tedy lakys, že je počásko objednáno.... ;-) jj a lakys né zas moc velký vedro ať nejsem splavená, než tam dojedu :-D
Odpovědět
neboj bude akorát :-) asi zima a ani vedro není se čeho bát.
Odpovědět
Profilova fotka
radeji vedro, do dvanácti se to dá ustát a pak se přesuneme do klimatizovaný restauračky :-D
Odpovědět
jestli bude jako loni máme se na co těšit. 12 jsme seděli na zahradě a slavili až do noci v tílkách :-) druhý den jsem byla jako červená jak selátko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavně lonskej cerven byl hodne "pocuranej" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pršet nebude, ani si to nepřipouštím. Maximálně bude lehce pod mrakem, příjemných 22 stupňů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: no dobrá zapisuju si to :-D kéž máš pravdu, za 99 dní uvidíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?