Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
zdárec : tak sjem se konečně pustila do vývazků :-) bála jsem se že to bude horší jde to jedna báseň :-) Také mi přišel přech chvílí potvrzující e-mail z tiskáren .-) jupí nemůžu se oznamka dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lakys: me se do vyvazku taky vubec nechtelo... kdyz jsem to jen tak zkousela,tak mi to prislo extremne slozity....nakonec se clovek zajede a jde to od ruky :-D
Odpovědět
to jo myslím, že za dva dny je mám .-) bohužel musím u toho i pracovat :-( hodila jsem ho do alba jen jak je to z telefonu kvalita nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: vypadají pěkně. To já jsem nemožná.... musím poprosit někoho na fleru :-D
Odpovědět
děkuji, ale tynah trochu si věř fakt to není nic složitého první jsem dělala 5 minut a teď to sekám jak baťa cvičky. Nechtěla jsem žádné moc načančané a tyhle jednoduchý jdou fakt sami. Dokonce jsem už vymyslela jak je přidělám. Na myrtu je přilepím tavnou pistolí a pak je špendlíkem přikurtuju na svatebčany :-) stejnak pochybuju že by si to chtěl někdo schovat.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: vývazky vypadají krásně. Uprostřed je jen korálek nebo hlavička špendlíku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem objednala oznámení, do týdne bychom je měli mít. Tak jsem zvědavá, co z toho vznikne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: vyvazky jsou moc pekne... s tou myrtou myslim ze je to realne, taky me to uz s tou tavnou pistoli napadlo
Odpovědět
edith: děkuji , tavná pistole je malý zázrak veškerou dekoraci ať na vánoce, velikonoce a jiné zdobení hojně využívám a vždycky mi všechno pěkně drží a jde to rychle takže než vymýšlet skožité přidělání na myrtu prostě to přilepím a bude.
Odpovědět
ahojky: tak další perlička včera přítel vyzvedl oznamka, samotné oznámení je pohodě, ale to co dokázali udělat s pozvánkama se stolu je mi na bli... a jetšě se to snažili zakamuflovat , že první katričky co byly na hoře byly v pohodě a to co bylo pak pod tím no prostě hrůza. Takže přítel kouknul jen na prvník 5 ( asi jako každý ) a už si nevšiml jaký hrůzy balíček skrývá - rozmazanej tisk a text na křivo. Dneska tam budu volat už se těším jak je sjedu :-). Nechápu proč se jim 5 pocedlo a zybtek 65 ne. Doufám, že to přetisknou jinak bude asi hodně veselo.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jéé, tak to mě mrzí, že jsou v tiskárně tupci. Máš s tím starosti navíc :-( A jsou to teda pěkný parchanti, že jim to není blbý vám to klidně dát rozmazaný a křivý... to si teda moc dobrou reklamu nedělaj.
Odpovědět
Teď jsem s nimi domluvila a do 3 dnů to na jejich nákůady přetisknou. Moc problémy nedělali asi moc dobře věděli co předtím natiskly.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: tak to je teda nechutny to takhle zakamuflovat :-( :-( :-( jeste ze alespon nedelaji caviky a pretisknou ti to
Odpovědět
to mají taky jediné štěstí. Už jsem byla připravená na hádání. Tak doufám, že to už bude ok. Hurá akorát jsem dodělala poslední vývazek :-) mám ji 50 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou moc pekny.... to jsi je jen propichovala spendlikem nebo je i sesivala?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak to je dobře, že v tiskárně nedělaly problémy. A vývazky jsou krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jé máte krásný vývazky, mě se do nich ale vůbec nechce. A kupovat se mi je taky nechce. Budete k nim přidávat myrtu? My už jsme s přípravami trochu pohnuli. Zamluvuli jsem se šatičky a k nim jsem dostala boty. Máme objednané prstýnky a zamluvené místo na hostinu. Oznámko mám vybrané jen ho musím objednat. Ale strašně to letí od pátku to bude už jen za tři měsíce.
Odpovědět
Krásné mrazivé ráno. Všem děkuji za pochvalu. Doma taky sklidily úspěch - prý sou slávistický takže je to v pohodě :-).Vývazky jsem pěkně jeden po druhým sešívala :-) a na vrch přišila perličku a je hotovo pak je tavnou pistolí přilepím na myrtu a spendlíkem rovnou do teda na hruď :-). Snad to tak půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dopoledne, tak ja uz mam hotové čokoládky, foto mám v albu ;-) :-D Šlo to rychle, jsem ráda že si to člověk může dělat takhle postupně a dopředu. Vím že kdybych dělala svatbu za měsíc od požádání ruky,tak bych na takovýhle nesmysli neměla čas ani pomyšlení :-D :-D :-D
Odpovědět
to jo kdybych všechno dělala na rychlo tak bych si asi mašličky sama nešila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith: ty čokoládky jsou fakt luxusní!! Krása. Já je dělat nebudu, už mi nějak začíná ubývat energie, tak teď investuju svůj čas a nápady na přípavu výzdoby aut, svatebčanů (vývazky) a stolu.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: diky moc.... vyzdobu svatebnich aut resit nebudu, koupim bilou stuhu a ve svatebni den to tam nekdo privaze,ale svoje si budu pripravovat dopredu... musim ale zjistit delku kapoty u auta co budu mit a az pak se na to muzu vrhnout
Odpovědět
přísavky na kytku na auto mám nic jiného tam cpát nebudu. Máme dlouhé přejezdy a nerada bych to pak sbírala na D1 :-). Edith: Jak pak jsi vyráběla čokoládky ?? tiskla sis je sama , josu moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys:díky, koupila jsem v Makru Orion maly cokoladky a vytiskla si vlastni obal ;-)
Odpovědět
to je asi nejjednodušší. Papír je normální nebo jsi kupovala nějaký speciální ?
Odpovědět
Profilova fotka
je to papir na barevny tisk??? taťka kupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kupoval
Odpovědět
má nějaký název a prosím kdepak se sežene ? čokoládky se mi moc líbí a ač jsem je nechtěla asi je nakonec taky vyrobím
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jsou to takovy ty od Orionu tom a Jerry, urcite je budeš znát ;-)
Odpovědět
díky : tak to už vím :-) ještě si je pamatuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?