Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak většina toho už máte hodně zajištěné. Já se celý leden chystám na šaty a pořád to někomu nevychází. Tak snad příští týden. Oznámení zatím vybíráme a když nebude moc složité,tak vyrobíme sami. Jinak si vyrábím ozdůbky na svat. tabuli a vývazky,teď je na to čas.
Odpovědět
ahojky , také oznamko ještě nemáme :-) jelikož jsme se ještě nebyli schopni vyfotit :-) , ale v hlavě to mám jasně vymyšlené už jen to realizovat. Myslím, že času máme ještě dost roznášet je budeme cca 2 měsíce předem beztak to už pomalu všichni vědí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ahoj koukala jsem jak tam máš ty obrázky z toho Rhodosu, vypadá to moc krásně jak je ten hotel nový... můžeš mi prosím napsat, jak se ten hotel jmenuje, nebo do jaký cestovky jedete ?
Odpovědět
to jo fotky vypadají dobře
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je to hotel Sentido nautica Blue a prodává ho neckermann ;-) kupovala jsem ho v lednu a byla tam sleva za včasný nákup, dneska už je to o 1.000,- na osobu drazší
Odpovědět
jé jak já bych hnedka někam jela tady je taková hrozná zima , že už tu nemůžu vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne, kolikrat uz jsem si predstavila ze lezim na ty plazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Tak my už máme zamluvený datum, svatební oznámení,prstýnky,šaty pro nevěstu a pro ženicha,koupenej cylindr na auto,podvazek,polštářek na prstýnky,zamluvenou kapelu,zamluvenou restauraci ale už začínám bejt hodně nervozní =-)
Odpovědět
Profilova fotka
radik1987: ahoj... kde budete mít svatbu a hostinu? Jsem taky z ČB a plánujeme hostinu i obřad na Štilci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: dík za upřesnění toho hotelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: nemas zac :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn:My budeme mí tobřad na radnici a hostinu v Metráči.... :-) V tom Metráči jsem koukala a vypadá to tam fajn je to blízko města a hodně lidí si je chválí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, to je pravda... jednou jsem tam byla a byli tam veliky prostory a dobry jidlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edithn:No a právě jsem to chtěla mít někde kv centru a nemaj to tam právě ani moc drahý..Řekl mi se všim všudy na osobu 800,-..Což si myslim že na centrum je solidní
Odpovědět
Profilova fotka
holky, od zítřka máme svatbu za 4 měsíce :-D :-D :-D :-D to už je za pár. Jsem to dneska sdělila v autě ženichovi a viděla jsem jak ho polil pot ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:Já už mu to radši nepřipomínám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:Ted jsem koukala na tvoje fotoalbum.... :-D a ty šaty co budeš mít já sem chtěla taky,ale pán mi oznamil že už je má někdo zaplacený na stejnej den jako já...a koukám že je áš ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, tak už jen čtyři měsíce :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera navštívili veletrh v Dplomatu a opět jsme se posunuli - máme vybrané a do výroby zadané prstýnky. Dneska odpoledne jdeme domlouvat hostinu. Tak už se to začíná trochu rýsovat. Na tom veletrhu jsem hledala i nápady na oznámení, ale byla jsem docela zklamaná - když už se mi líbilo, tak bylo strašně drahé. Tudíž si je budeme vyrábět sami :-) Tak snad to nějak půjde. Ale musím teda říct, že tam včera bylo děsně moc lidí - na prstýnky jsme čekali frontu, než jsme se k nim dostali. A taky děsný vedro a nic moc vzduch. Ale máme vybráno, tak jsem spokojená :-D
Odpovědět
To tynah - to jo už se to opravdu blíží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: Taky jsme byli včera na veletrhu v Diplomatu a vybrali jsme prstýnky. Od koho jste vybrali? Lidí tam bylo opravdu hafo, nedalo se tam ani normálně pohybovat. Taky jsem se chtěla podívat na oznámení, ale už jsme to tam nemohli vydržet, tak si ho necháme vyrobit v salonu. Dneska jsem si byla zamluvit šaty k nim jsem dostala botky a ještě jsem si koupila bižu.Tak mám radost, jak se nám to hezky pohnulo :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jana.kali: Nakonec od Lukáše Rýdla, i když na každým stánku se nám jedny líbily. Mám je v albu. A cenově jsou taky přijatelný. Restauraci máme taky zamluvenou, tak teď jen rozhodnout ty šaty a velké a důležité věci jsou zařízeny.
Odpovědět
Profilova fotka
radik: tak to se omlouvám :-D :-D :-D jsou krásný,viď?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já neměla odvahu jít se kouknout na ten veletrh =-) Prstýnky si necháváme dělat na míru, takže by to stejně bylo asi pro nás zbytečné tam jít. Prý tam měli i slevy, tak doufám, že jste dobře pořídili ;-)
Odpovědět
ahojky : tak já si tam pořídila pouze štrasový náramek :-). Jinak jsme minulý týden potvrdili restauraci byli jsme ochutnat menu a musím říct že se nám dělali boule za ušima. Jen kdyby provozní nebyl tak namachrovanej blb. Takže další položka je škrtnutá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: my máme taky výbornou restauračku, jen paní majitelka se mi moc nezdá :-D :-D Škoda, protože místo je to jako na svatby stvořené a ona je tam nerada dělá, protože je to hodně práce a lidi tam beztak má, takže vydělává a nepotřebuje tam mít nějaký svatby :-(
Odpovědět
To budeme mít asi stejný problém restauračku jsme vybrali hlavně kvůli jídlu musím říct, že připravené menu bylo fakt bomba a tím že tam o lidi nemají nouzi tak mi příde že už se prostě nesnaží 30 lidí sem 30 lidí tam nebudete vy budou jiní. provozní je tam mladej namachrovanej, ale nakonec jsme se domluvili. Přece jen nás bude obsluhovat personál a ten byl fakt v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to mame uplne stejny.... pani je sice starsi, ale personal fakt super a hlavně to místo, takže se snazim povysit nad nektery veci a sem rada ze to tam mame. Majitelka nam rekla ze nam to uzavre jen pod podminkou ze budeme mit útratu na hlavu minimalne 1.000,- na obed jsem ji rekla 50 lidi a vecer prijdou jeste kamaradi, takze pocitam ze nas to vyjde na tech 50.000,- i s kamaradama. Je to totiz penzion a ona tam bude mit hosty, takze chtela mit uzavrenou jen pulku restaurace, ktera je ale naprosto spojena s tou druhou, tak jsem rikala ze je to hodne divny, nakonec jsme se domluvili na tom, ze budeme mit celej vnitrek pro sebe a na terase se budou moci najist jeji hosti.
Odpovědět
Profilova fotka
edith:No to dost krásný...Nasadily tak vysokou latku že už sem pak nevěděla který a rvala si vlasy že sem si je nezamluvila dřív :-D Ale tak tiše závidim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vybrala jsi? a kde? ja to chapu, me ihned okouzlily, neváhala jsem a ihned je zamluvila ikdyž to byl teprve druhý salón kde jsem byla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?