Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už tam totiž šaty objednaný měla.Objednávala jsem si je z katalogu,ale když mi ty šaty přišly uplně sem se zhrozila poněvadž ty šaty ve skutečnosti byly hrozný..Ty šaty byly vystavený dole hned u dveří a byly 3 barevný vypadaly jak nakrepovaný...Jelikoý už jsem měla zaplacenou zálohu tak sem musela vzít jiný který se mi taky libili teda až po tich tvých :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký to byly?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám je v albu-ty jak sem měl objednané a u toho komentář že ve skutečnosti vypadaj jinak
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty jsem tam viděla.... a jaky sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Takový za krk zkoušela jsem si je v bílém ale přijdou mi v šampan...Tak ráda bych sem dala fotky,ale nemůžu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co novýho u Vás. Stále čekám až nám dorazí oznamka, tak snad se někdy dočkám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, a kdes je objednávala? Já jsem včera zkoušela vyrábět sama, ale asi to nakonec taky objednáme :-) nějak se to nepovedlo :-D Tak hledám inspiraci, kde něco pěkného vybrat.
Odpovědět
Ahojky tak mě se včera povedlo vyrobit 3 návrhy na oznamko a ať si zase nedokážeme vybrat které je to nej :-) kdybych udělala jedno tak je jasno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem nechávala vyrábět oznámko ve svatbením salonu...A pak na hostinu sem nám nechala vyrobit(koukala jsem jak blázen) z dovolený máme krásnou fotku a do tý fotky jsem napsala zveme vás bla bla bla a nechala ty fotky udělat přes internet..40 fotek mě stálo 120KC a vypádá to uplně super
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky nechala vyrábět přes svat. agenturu, ale zjistila jsem že to nechávají tisknout ve fa. Kyoprint. Hlavně jsme ráno zjistila, že to naše už nemají v nabídce, tak doufám, že mi napíšou ,že nakonec nebude ]-( Už mám schválenou asi 10 dní korekturu, tak snad se zadaří... Obdivuju všechy co si to vyrábí sami jste šikulky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to dobrý, plašim zbytečně, právě mi psali z agentury že oznámka dorazila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na kyprint jsem koukala a asi to vyberu tam, jsou jedni z nejlevnějších.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já chtěla něc jednoduchýho pěknýho a vybrala jsem si tam..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akoád že v tom svatebnim salonu za to chcou docela prachy ale zase sem snima byla spokojená....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, včera jsem byla na šatech a tak prosím jestli se můžete podívat a zhodnotit, ještě sem se nerozhodla, ale mám pár typů. Předem upozorňuju, že nejsem zrovna konfekční velikost. Ramínka na fotkách jsou od podprsenky, mohou a nemusí být.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě se líbí iro č.2 romance č.4 :-)
Odpovědět
Ahoj edithn, muzes mi dat tip. Ty si vyrabis obaly na cokoladky sama? Mas na to nejake specialni papir?
Odpovědět
Profilova fotka
barus: Ahoj, tak u mě jednoznačně vedou ivana č.2, romance 4 a romance 3. Šaty za krk ti moc sluší a dělají ti štíhlejší postavu a ty romance 3 - v těch máš postavu obzvlášť luxusní :-) Ale záleží na tom, jak se v kterých cítila ty a jestli v nich vydržíš celý den včetně tancování.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dík za vaše názory. Nejlíp sem se cítila v romance č.4, korzet mě je trošku volný, ale není problém to v boku zabrat. Moc necítím v šatech které nemají ramínka a mám mít odhalené celé ramena. bolérko by mě na to nevadilo, ale ono už může být horko. Ještě uvidím, vyzkouším znovu ty co prošly do užšího výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
mar.cel.ina: ahoj, budu to tisknout na papir, ktery je určený na barevny tisk - nic specialniho
Odpovědět
ahojky: tak jsem zase s tím pohla koneečně jsem grafcky zpracovala oznamko a už mi chybí jen pozvánky ke stolu do konce týdne by to mohlo jít do tisku :-) a příští týden bych je mohla mít doma.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to už budeš mít zařízený všechno, ne? :-D Jsem nějak pozadu... Ale nad oznamkem usilovně přemýšlíme, jen ten finální krok nějak ne a ne přijít.
Odpovědět
mrsblack: jo to bych byla ráda kdyby jsem to už měla všechno spousta prkotin ještě chybí :-(, jen k oznamku jsme se odhodlávali cca 2 měsíce máme totiž s fotkama a byl docela problém nějaké nafotit , nejdřív nebyl čas a pak zase lidi naštěstí se vše povedlo a do konce týdne půjde do tisku :-) Jen jsem zvědavá na reakce příbuzných jsou trošku konzervativnější a naše oznamko je trochu velký úlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: a dáš ho pak do alba? My budeme konzervativnější a oznamko bude jednoduchého rázu. Když to bereš takhle, tak mě chybí všecny prkotiny!! Ale dneska jsem na aukru koupila kytku na auto, tak si můžu odškrtnout další bod :-)
Odpovědět
mrsblack: oznamko do alba dávat nebudu nechci, aby bylo kopírováno :-) je prostě originální a jedinečné :-) ¨Na kytku na auto jsem úplně zapoměla, ale asi dám živou a na to je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi plánujeme, že na oznámení začneme pracovat v březnu. Taky budeme fotit fotky a vyrábět doma :-D co se týče kytky na auto, tak to bych chtěla zkombinovat umělý se živou. takže jednu část si určitě připravím dopředu a druhou nechám až bude živá kytička.
Odpovědět
edithn: já jsem si oznamko jen sama graficky zpracovávala a tisknout to budou profíci přeci jen to je celoplošný tisky a vypadá to líp :-) jedno nás výjde na 13 kč a to není zase tak hrozný počítala jsem daleko víc.
Odpovědět
Profilova fotka
původně jsem taky chtěla živou kytku, ale nějak mě od toho kamarádky odradily - jedné to poškrábalo kapotu auta a druhé zase půlka kytka opadala, než dojela na obřad. Do toho může pařit slunce a kytka za chvíli vypadá nic moc. A aby byla pěkná a vydržela, tak je zase dost drahá. Já jsem vyaukrovala kytku za 150 :-)
Odpovědět
já mám mamku aranžérku takže si s kytkama hlavu nelámu má takový dobrý a pevný držák na auto co se přicucne a drží dá se pak ještě přidělat na vlasec pod kapotu. Kytky budu mít z velkoobchodu takže levnější než umělé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak v tom případě ano :-) to bych taky brala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?