Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
1
51
52
Profilova fotka
teda panííí, tady to nějako umřelo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
haloo panííí, zítra máme 2 měsíce od svatby, tak kde jste? kam jste utekli? jak prožíváte manželský život?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, já jsem v pracovním frmolu po návratu z líbánek :-) A za těch 10 dnů se tady toho nějak nahromadilo... 2 měsíce - přijde mi to spíš jako 100 let... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack : copak? ticha domacnost? kde jste byli na libankach?
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: to ne, spíš to nějak rychle letí a mě to přijde, že už to bylo hrooozně dávno... Na líbánkách jsme byli v Chorvatsku.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack : to jo, taky mi to neprijde takhle kratce.....v sobotu se mi vdava kamaradka, tak si to zas ozivim :) taky bych jela do chorvatska----a uzili jste si to?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já taky nechápu že je to dva měsíce, mám pocit že to je už hluboká minulost.... jinak my se máme fajn, je nám spolu moc dobře. Naši nám nechali udělat svatební knihu, tak se s ní pořád někde chlubíme. Taky je vám někdy líto že už to máte za sebou a že už to pravděpodobně nikdy nezopakujete???
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, taky na to porad myslim svatebni knihu bych taky chtela, jeste jsem se k tomu nejak nestihla dostat, ale urco to jednou prijde :-) ted jsem byla v sobotu kamaradce na svatbe a zase jsem si to vsechno pripomnela, byla jsem s ni uz od rana od priprav a vsechno jsem to radne dokumentovala, cele jsem to prozivala s ni , cely ten stres a tak....nadhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky všechny zdravím. edithn: máš pravdu,taky je mi ti líto u nás je dobře jen nás potkala smutná událost. přesně 2 měsíce po svatbě mě umřela babička, pohřeb vyšel zrovna v týdnu, kdy sme měly jet na dovolenů, takže sme ji trochu pozměnili a jeli o dost blíž a jen na 2 dny,ale bylo to pekné, hlavně že sme byli spolu. tak se mějte hezky ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, to je mi líto..ale je to tak, jak se rika, neco zacina a neco konci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
..tak se po dlouhé době taky ozývám :-) Svatební cestu už máme za sebou, byli jsme na Karlštejně a byla to pohodička ;-) Docela nám vyšlo i počasí, že bylo tzak akorát :-) No, jinak s manželem teď líčíme v domečku, abychom se mohli v půlce září přestěhovat (ještě nám chybí dodělat dřevěné schody, položit podlahy, dveře...), a pak už se budeme chystat jen do porodnice. Doufám, že malá nebude chtít jít na svět dřív :-D Tak se těším, že konečně budeme sami - i když ne dlouho :-D Taky jsme si nechali udělat svatební knihu, ale vůbec ji u sebe nemám, pořád lítá někde po rodině, dvd je taky dodělaný, ale nemůžu se na ně dívat, hned mě u toho vlítnou slzy do očí :-( to bude asi těma hormonama :-p Tak se mějte holky a užívejte posledních pár slunečných dní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja brecim, i kdyz jenom treba slysim pisnicky, ktere jsme meli na svatbe :-) takze neboj :-) a kdy se ma mala narodit? my bychom taky radi uz svoje bydeni a nejlip domecek, uvidime, jaka nabidka nam prijde do oka, ale tak nejak se smiruju s tim, ze na baracek nedosahneme...ty ceny jsou tu silene
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Termín mám 25. října, tak snad všechno stihneme jak jsme chtěli. V pondělí jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se mi ten termín nějak posune. My jsme opravovali dům po manželově babičce a po těch zkušenostech bych šla raději do novostavby. Ty starý domy jsou samý překvapení, nikdy nevíš, do čeho kopneš a co se vysype :-D :-D Ale těšíme se, hlavně na to, že budeme sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to verim, novostavba je sice pekna vec, ale vetsinou moc draha :-( ale takovy domecek na klic bych si teda nechala libit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: ty jo, tobě už to taky pěkně letí... Těšíš se na miminko? Doufám že nám sem dáš foto. Já bych do toho nejraději praštila hned,ale říkám si že si dám ještě tak rok aby těch radostí nebylo tolik najednou a abychom se ještě s manžou mohli podívat tam kam bysme chtěli ...
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: my co jsme ušetřili za koupi pozemku, tak jsme stejně vrazili do oprav :-| Ono si nevybereš - buď máš novější barák a zaplatíš víc, nebo koupíš starší barák a stejně do něho musíš pár peněz vrazit.... edithn: na miminko se těším moc :-) Ale když si vezmu, že je přede mnou ještě stěhování, tak se modlím, aby nechtěla jít na svět dřív 8-) Jj, fotky určitě přidám, chystám se i na těhulkovský, tak je sem pak hodím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Super... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar dááámy, tak co nového? konečně jsme vybrali byteček a vypadá to perfektně, dneska šel poradce do banky, ale mělo by být vše bez komplikaček, protože si ani nebude muset brát moc penízku :-) co u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, oznamuji, že se nám 4. 11. 2010 ve 2,38 narodila Monička. x-) Vážila 3650g a měřila 52cm. Už jsme doma, malá je hodňoučká... :-D A co vy? Jak se máte? Uplně to tady po těch svatbách utichlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: tak to gratuluju k přírustku, přeju hlavně zdraví Vám oběma :-) Jinak je tu mrtvo po svatbách, asi všichni navštěvují koníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, taky moc gratuluju :-) dej sem pak nejake fotecky, at se pokochame :-) jinak my jsme včera s manželem podepsali kupní smlouvu k bytečku a doufám, že příští týden už se nastěhujeme :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky jste tu ještě některá? Jak se Vám vede necelé 2 roky po svatbě?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@barus.8 ahojka, tady to teda pěkně umřelo :-) mě se po 2 letech narodil synek 18.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evelp ahoj gratuluju k miminku, malý je krásný. Jak se jmenuje? My máme o trošku většího, narodil se 19.10. 2011, měl 4kg a 53cm a jmenuje se František. Roste jako z vody, strašně rychle to všechno letí, ještě nedávno jsme chystali svatbu a teď už budeme chystat první narozky my zatím bydlíme u našich, máme tu ložnic, obývák a takovou místnůstku, která funguje jako umývárka, šatna, šicí dílna, žehlírna odkladiště nepořádku :-) , čekáme na schválení stavebního povolení a po novém roce snad už konečně začneme bourat a pak stavět :-) a co ty? vy máte byt, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@barus.8 to je kulíšek velikej :-) měl 51 cm a 3,73 kg, teď už má 62,5 cm a 6,53 kg a jmenuje se Benedikt :-)
Odpovědět
1
51
52
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?