Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
janei , tak to je fajn s hostinou mám největší starosti. Chtěla bych ji mít blízko obřadu,ale vůbec to tam neznám takže to bude asi dost sázka do loterie. A hlavně matrika stále nevypsala termíny a bez termínu nemůžu nic začínat. Takže zatím jen koukám po šatičkách a ostaní nádheře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nevíte kde v Plzni pískujou skleničky ? Ale za nějakou dobrou cenu. Moc děkuju za každou odpověď. :-)
Odpovědět
Ahoj, díky janei za pozvání. Taky se budeme brát 12.6.2010 v Plzni v Parkhotelu a budeme tam mít všechno - obřad, oběd s rodiči a večerní grilovačku s kamarády. Chtěla bych vše ladit do bordovo-béžova, snad to klapne. Jinak máme fotografa, kapelu, místo a začínám zkoušet šaty. To ificka: sice jsem plzeňák, ale nevím. Pískují je v Aníně u Sušice (malá sklárna) nebo možná i Glass Galery Gábor v Sušici. Obojí je cca 80 km od Plzně. Holky, co dort? Mě by se líbil nazdobený medovník, ale netuším kde ho v Plzni sehnat. A malé zákusky ideálně z učňovské cukrárny, která bývala v Bendově ul. v Plzni, ale nevím jestli tam je pořád.
Odpovědět
Ahojky holky, hurá mám 1 věc na svatbu :-) dnes jsem si objednala botičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak půjdu v průběhu listopadu zkoušet šaty, snad si nějaké vyberu, hodlám objet asi pět salonů.
Odpovědět
alenka10 na zkoušení šatů se taky už moc těším :-) už jen čekám na botky až dorazí ať je včem zkoušet a pak hurá do salónů :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, kde jste kupovaly botky?
Odpovědět
Já čekám s botkami až podle šatů...
Odpovědět
janusek , ja zese botky jako první protože jsem trpasík 152 cm :-D abych pak typla délku šatů
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si koupila botičky na podpatku tady v bazárku - moc se povedly a balerínky na přezutí mám z Aukra - taky jsou super a určitě je využiju, protože nejsem zvyklá na potpatky :-) . Šaty půjdu vybírat asi v prosinci nebo v lednu - prý dorazí nové kolekce. Ale už se moc těšim. Sice nejsem žádná modelka :-( , ale snad něco vyberu.
Odpovědět
ificka , tak se šatama mám pěkné dilema nejprve jsem se nadchla pro šaty z číny a čím víc toho zjišťuji tak mě ta euforie přechází :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si botky hodlám koupit taky až podle šatů, když budou šampaň nebo barevné, tak aby ladili. Mám ale vybrané jedny v Humanicu, jsou krásné, krémové, ale jestli je budou mít ještě v lednu či únoru, až si vyberu šaty.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky tak mám zamluvený termín :-) konečně mohu začít zařizovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys:Taky se na to tak těšíš?
Odpovědět
Ahojda všem,tak už se řadím mezi ty,které začly pronásledovat noční svatební můry...ve snu jsem se vdávala v pondělí(takový obvyklý svatební den :o)),byl čtvrtek a já neměla zařízeno vůbec nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už se k Vám můžu přidat. Urvali jsme termín ve vysněné Vrtbovské zahradě :-D
Odpovědět
koukám že pomalu se nám to tady začíná plnit :-) alenka10, jak se to vezme dokud jsem neměla termín byla jsem kvůli tomu dost nervózní. Teď mám termín , ale zase mi fotograf vypálil rybník .-) , ale ve směs se těším asi mi to ještě nedochází.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: toho Maška moc nedoporučuju. Sama jsem mu psala a krom toho moc ho lidi nechválí... Je to takový ten radniční fotograf, co tak možná ten obřad, ale to je asi tak všechno... A na můj meil odpověděl, že na nějaký pózování po obřadu není... :-S
Odpovědět
maartinka1, mám z toho hlavu jak pátrací balon a nějak nemůžu najít něco dobrého za slušný penízky. Bohužel co jsem měla před zamluvenou fotografku tak ten termín dala někomu jinému :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě natvrdo zamluvila fotografku už cca 1,5 měsíce zpátka, protože jsem tušila, ža sehnat pak někoho dobrého a za jakž takž cenu bude těžké. A v kolik máš obřad?
Odpovědět
mám zamluveno 12 hodin
Odpovědět
maartinka1, dokud jsem něměla termín nedalo se nic dělat. Předběžně jsem se domluvila, ale sliby chyby.
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, my máme v 10h a máme ji zamluvenou na 2h, takže by k Vám nestihla dojet. Říkala totiž, že na odpoledne ještě nic nemá, ale tohle by nestihla :-|
Odpovědět
to by se musela teleportovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda, že se to tu pomaličku začíná rozjíždět. Tak my už máme zamluvený termín na matrice, potvrzeno i u kastelána, zamluvenou fotografku a místo pro hostinu a večerní pečení selátka. Takže to nejdůležitější snad mám a to ostatní začnu asi řešit až po novém roce, teď stejně není časík, protože jsme se dali do rekonstrukce bytečku. Akorát mi ještě vrtá hlavou, zda DJ nebo kapelu. Já bych radši DJ, bude levnější než kapela, ale přítel je zase pro živou hudbu, tak nevím. Kdy vyrážíte na šatičky?
Odpovědět
janei , to je ve hvězdách stále nevím jaké šatečky budu chtít a nerada bych aby na mě prodavačky koukali jak na ufona že nevím co chci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) janei: já jsem na tom hodně podobně - zamluvený termín na matrice včetně zaplaceného poplatku, dohodnutá fotografka, v sobotu jsme domlouvali místo hostiny, chystáme se na oznámka a ostatní až po novém roce. Dnes jsem byla s mým taťkou koupit oblek - pořídili jsme, taťka je spokojený a klidnější :-) Jinak mám opačný problém - já bych radši kapelu a přítel DJ - na tom se zatím nemůžeme schodnout. Šaty mám v plánu nechat ušít, to ještě uvidím 8-)
Odpovědět
koukám že jsem zase po zadu :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak já mám zamluvenou živou hudbu (pán hraje na basovou kytaru a jeho dcera na klávesy a oba zpívají). Už jsem je slyšela několikrát hrát a umí zahrát na co si vzpomenete. Řekl mi, že si bere 4000,- za večer. Taky jsem měla kontakt na nějakou kapelu (2 chlapy) a ti chtěli 1000,-/hodinu - za prvý je to moc a za druhý už byli zamluvený. Ještě musím vyřešit hudbu na obřad - musíme si ji zajistit sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si musíme zajistit hudbu na obřad sami, ale to nechávám na dlouhé zimní večery. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?