23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, uz jen sama pozitiva a socialni jistoty. Nechcete mi nekdo prijit udelat obed? Mam uz hladik. ;-) Do albicka jsem pridala ty masle, co tvorim na auta, ta byla prvni prukopnicka.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na to, ta menší kytička se mi tam víc líbí. A trocha konstrutivní kritiky...bude to auto umyté? ;-) :-D Klidně dojeď, chystám se dělat rizoto. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, davam tu mensi prave. Tohle byl pokus. A duvod, proc jsem ty masle dosud nedala bylo prave to spinave auto, na kterem jsem to zkousela. Proto se mi to nechtelo ukazovat. Ale tak prislo mi drze chtit po tatkovi, at jako si umyje auto, abych si tam zkousela masle :-D Ale ted se jedna ptala, jak je delam, tak jako jsem se s fotkou vytasial ven.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě si nevšímej, já si vždycky všímám maličkostí, chlap může být perfektně oháknutý a mě celý dojem zkazí jedna čouhající nitka od knoflíku. Prostě detailista. ]-(
Odpovědět
Tipata raděj si ten prášek nedávej, ať nezaspíš na vlastní svatbu ;-) . Detailista nebo učitelka :-D ? Janinek mašličky jsou pěkné a auto není tak hrozný, nám někdy trvá měsíc, než ho umyjeme a to potom není poznat, jestli svítí na semaforu červená nebo zelená. Moje zkouška taky v pohodě, ale jdu tam ještě jednou příští středu. Musím někde vychválit ten salon, ta paní je úplně skvělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Auto neni moje :) On ho tatka nalesti, tak snad to pres nco nezmokne. My nase take projedeme myckou, ale v patek, takze jestli pak zaprsi, tak bude po srande. Diggi, ja jdu take ve stedu, saty zkousime, jestli jsou dobre upravene a podle toho si je vezmu hned nebo vecer, ze mi to spravi.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukla sjem ted do toho jejich planovace, takze ted mame delat toto :-D (je to tyden az dva pred) Udělejte zasedací pořádek. Nakupte materiál a udělejte zasedací kartičky. Potvrďte místo dodání, čas i závěrečné aranžmá s vaším floristou. Ženich: Vyzvedněte si svůj oblek a vyzkoušejte si ho (nečekejte na den svatby). Nakupujte a balte si věci na svatební cestu. Potvrďte místo, datum a čas s fotografem a dejte mu seznam záběrů, které si přejete, aby udělal. Potvrďte místo, datum a čas s kameramanem. Ženich: Dejte se ostříhat. Dejte zasedací pořádek manažerovi v místě konání svatební hostiny nebo dodavateli jídla. Připravte si svoji řeč na přípitek, poděkujte přátelům a rodině. Dohodněte se s osobou, která zabezpečuje vaši dopravu, a dejte jí časový harmonogram svatebního dne. Distribuujte svým rodičům a pomocníkům potřebné pokyny na svatební den nebo je o tom informujte. Připravte si tašku s věcmi na svatební noc (zubní pasta, sexy prádýlko atd.) a vyberte si někoho, kdo vám to doručí do hotelu, kde budete spát. Připravte si obálky s penězi a spropitným pro dodavatele, pokud musíte uhradit útratu po svatební hostině. Potvrďte datum, místo, čas a seznam písní s hudební skupinou nebo DJ. Nevěsta: Dejte si udělat manikúru a pedikúru a potvrďte si termíny s vizážistkou a kadeřnicí na svatební den. Domluvte si volno u vašeho zaměstnavatele.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad všechno máme ok, nebo snad ne. Nebudete mi věřit, ale dnes jsem po 10 letech potkala spolužačku z gymplu. Úplně náhodou, je jen 14 dní čerstvě v Ově. Jak je ten svět malý. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svet je uplne nejmensi. Ja mam teda takovy tlsuty krouzkovy ntoes, kam vse pisu a porad planuji a tak. A mam tam i co udelat ktery tyden a jednu strankuna tyden pred a pak hlavne co vzit s sebou v ten patek.
Odpovědět
Profilova fotka
to já už dnes začala nosit na hromádku do obyváku a v podělí asi všechno nanosím do jídelny na stůl a budu kolem toho chodit a v úterý ráno to sbalíme a pojedem. :-D Dneska jsem si koupila pudrový perličky, ať si mám čím přejet nos, pak přenosný štěteček na něj, gelový pásky do bot, na ten pásek přes patu, sice už tam jeden mám, ale několikrát jsem ho přelepovala a už nedrží, tak mám nový a hlavně mám skvělý chladivý sprej na nohy Scholl, je úplně bomba, praská a voní, na ty podpadky bude potřeba osvěžení. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz take snasim na hromady.Uz mam tombola krabici, vyzdoba krabice a tak. A neco dovezu do hotleu uz v utery, protoze pak v patek budeme mit precpane auto, mame desnych kramu. Ja mam zase na nohy deodorant antiperspirant od Yves Rocher a nosim v lete do bot naboso.
Odpovědět
Profilova fotka
Tu je dnes nejake ticho, co pachate? Ja jdu teda pachat spanek.Brou nocku, bre ranko a vubec.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No toto? Ja tu jsem dnes prvni?
Odpovědět
Profilova fotka
a já jako druhá, to se nestává? Kde jsou všechny? Tak mě napadá, sháněly jste obal na šaty, nebo vám ho v půjčovně dají k šatům. Já se včera nezeptala a vůbec netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja je dostavam v obale a snad to tak delaji vsude, vzdyt by byli sami proti sobe.
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastne urcite mi to davaji v obale, protoze u nich to visi v pruhlednych pytlich, aby se neprasilo a na zkouseni ti to vyndaji. A jak sjem byli na zkousce, tak slecna rikala, ze to bude v nepruhlednem pytli.
Odpovědět
Profilova fotka
taky v to doufám, jen jsem se zapoměla zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jen 10 dní a je to za náma
Odpovědět
Profilova fotka
Rano sjem pocitala, ze se jen 10x vyspime a je to tu.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme počítadlo na lednici, Tom ho ráno mění (magnetky čísla).
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to je sladky. martin mi vcera zase rikal,z e uz se to moc blizi a ze se boji, ze bude mit tremu. Cehoz se teda take bojim, protoze on kdyz ma tremu, tak zvraci. Tak snad me u oltare neohodi.
Odpovědět
Profilova fotka
to není moc krásná vidina, já jen doufám, že budu relativně v klidu.
Odpovědět
Janinek: :-D :-D :-D poslední věta tvého příspěvku mě (pravděpodobně k tvé nevoli) fakt pobavila - představa věru zajívavá :-D Jinak my včera koupili pár košíčků na výslužky - koláčků moc roznášet nebudeme, budeme je brát spíš na obřad. Budeme je mít tak den nebo dva před svatbou, takže na rozvážení asi nebude ani čas. Takže ti, kdo přijdou na obřad, tak dostanou, zbytek má asi smůlu. A konečně jsme koupili krabice na dorty. Krabice 22x22x9 snad bude stačit ;-) Jedna za 7,-, to mi přišlo jako dobrá cena. Jinak jsme včera jeli pro upravený kvádro a rovnou jsem na sebe hodila šaty a poupravili jsme dekolt (za svá prsa vděčím tatínkovi :-D ). Horší je, že u nás rozkopali silnici a šéf stavařů si dělal srandu, že to mají stihnout dodělat do 20. 8. a kdyby ne, že mě přenesou... Veeeeeelká bžunda. Takže krom toho, že tam bude všude rozkopáno a bordel, nebudeme mít kde zaparkovat auta, tudíž se budou zdobit bůhvíkde... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Korunu tomu všemu nasadili koncem minulýho tejdne, kdy rozkopali i chodník. Včera jsem musela přelézt přes hromadu hlíny, abych se vůbec dostala domů. Fakt bezvadný. Takže to vypadá, že budeme muset ještě na vlastní náklady koupit nějaký koberec, abychom všichni přešli bez úhony - zejména ti, kdo budou v lodičkách, podpatky by se tam bájo bořily a myslím, že hlína by se na nich pak dost vyjímala. No a samozřejmě i proto, abych nezašpinila šaty dřív, než dojedeme do Průhonic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: vůbec vám to nezávidím. Ale zase o těch problémech víte dopředu, nám to pořád nějak vychází, takže čekám, kdy se co vymele. Vůbec by nemuselo. Ale třeba to stihnou :-D . Taky mám prsa po tátovi, ale naštěstí existují vycpávky a push-upky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petardice, tak to ti vubec nezavidim. Ale urcite to nejak dopadne a zvladnete to. Mohly by z toho byt zajiamve umelecke fotky. Kde mate vlastne obrad?
Odpovědět
Jj, zlatý push-upky :-D včera jsme se právě na tohle téma bavily a docela jsem se pobavila, když jsem se dozvěděla, že si modelky dávají do podprsenek ponožky nebo toaleťák - by asi bylo dobrý překvápko při svatební noci :-D :-D :-D Ta silnice a chodník u baráku - cikánov hadr... :-( Dnes jsem šla k autu a potkala jsem toho stavbyvedoucího, tak se usmíval a podotknul, že už to máme "za pár"... jsem se podívala kolem sebe na ten děs a řekla mu "no právě". No, nemůže za to, ale teda vypadá to tam šíleně :-x
Odpovědět
Hmmm - tak o uměleckých fotkách mám jiné představy. Leda, že bychom udělali fotky a řekli, že jsme se brali v Gruzii :-x Vzhledem by to asi i odpovídalo :-( Obřad máme v Průhonicích na nádvoří, zbytek pak v restauraci kousek od domu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, Pruhonice, no to bude moc pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zase sedla nad spaci poradek a je to des. Mame mene msit nez hostu a mladsi si berou stany a spacaky, ale snazim se to nakombinovat co nejlepe, at dam co nejvic lidi do pokoju.
Odpovědět
Holčiny,může se Vás zeptat na kolik Vás vyjde líčení a česání na svatbu? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?