23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Mne prijde pani az do hotelu - licit a cesat, rikala tisicovku. Predtim jdu na zkousku a to nevim za kolik.
Odpovědět
holky, ještě mi řekněte - budte se fotit po obřadu? A pokud ano, jak to uděláte s hosty? Máme to na zámku a předpokládám, že tak hoďku po obřadu nám zabere focení. pro lidi asi teda usmolím svatební noviny, ať se aspoň trochu zabaví ti, kteří nebudou chtít nebo moct chodit po parku, před obřadem jsme chtěli rozdávat koláčky, ale je mi zas blbý někoho na tu hodinu napakovat krabicí s koláčky, aby si každý mohl případně vzít. Stejně se asi tak trochu rozprchnou.. A co nějaký přípitek? Berete s sebou na obřad nějaký alkohol? Kurňa, dodnes mě tohle vůbec nenapadlo... Říkám si, jak zabezpečit jídlo a pití pro ostatní po dobu té hodiny, kdy se budeme fotit... Nebo to nemám hrotit, kdo bude chtít, vezme si koláčky před obřadem, pak to hodíme do auta a klasické jídlo dostanou po focení v restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Pripitek pro novomanzele normalne zajistuje ta matrika. Ze jako si po ANO pripijete se svedky a oddavajicimi. Vy to mate v Pruhonicich, tak se vubec neboj. VYfotte skupinky s hosty ruzne a pak je nechte rozprchnout a reknete, v kolik maji byt u aut. Pokud tam mas nejake starsi lidi, tak at jim nekdo vezme piti. Na kolacky kasli :) My se fotiem po obradu a proste hoste vydrzi, je to svatba, ceka se, ze tam budou prostoje.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě příjde líčení a účes do 500,- asi, soudím podle toho, kolik mě stály zkoušky. petardice: skupinky budeme fotit po obřadě na náměstí, pak oběd a pak se pojedem my extra fotit do zámeckého parku, asi 6km od Kyjova.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vcera vecer u nas lilo. A me snad rpvne stihla opravdova schiza, co kdyz nam bude na obrad prset. Normalne se fakt bojim, bych byla zklamana.
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty odskoušený.super.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skvele. Saty jsou hlavni.
Odpovědět
Profilova fotka
Clanek na Novinkach A co příští týden? "Počasí bude převážně pod vlivem oblasti vysokého tlaku vzduchu. Očekáváme převážně polojasno až oblačno, přechodně s dešťovými přeháňkami nebo občasným deštěm, místy bouřkami," uvedl Meteopress. Teploty se budou v nočních hodinách pohybovat od 16 do 12 stupňů, odpolední teploty v intervalu 20 až 25 stupňů.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, nemaluj čerta na zeď, bude skorojasno s 25˚C, tak jsme se dohodly!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme s mamkou byly u svadleny pro jeji robu na svatbu a ma to moc pekne. Mamka mela porad trauma co na sebe, v obchode jsme nic nenasly, tak jsme byly dost zoufale.
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: svatebcany po obradu odesleme do restaurace kde na nas pockaji, vyjma svatebcanu se psy, s temi bych rada delala fotky v parku, kolik psu bude nevim, nejspis neco mezi peti a deseti :-D jinak zdravim, dnes jsem se skoro cely den valela v posteli, zitra planuji to same, sefova v praci je fakt uzasna, sama to tam odedrela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kait, ja ted uz asi dve hodiny lezim ve fotkach, vybirame pro kameramana a ted jsem narazila na hromadu dopisu, co nam posilali pribuzni, kdyz sjem byla mala, hlavne babicka. Tak se nemuzu odlepit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já poctivě vyřezávám menu, začíná se mi dělat modřina na kloubu, tak těch zbylých 7 dodělám později, mám na to ještě dost času. jinak jsem si dnes pořídila k botkám i kabelku. Taky jsem sehnala báječné mlíko na tělo, Hammamelis od Yves Rocher, dala mi ho kolegyně a já se začala vznášet, jak je lehoučký a pak nejsem ublemcaná, když se namažu. Tak když ho měli ve slevě, tak ho má. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
YR ma vse skvele, a Hammamelis si mamka kupuje leta sprchac a mleko. Take to ode me uz xkrat dostala. Myslim, ze si ted zaslouzis pauzu po tom vsem vystrihovani. Ja si ctu proad ty dopisy a jsem z toho cela namekko.
Odpovědět
Profilova fotka
Já začínám být vyřízená, konečně se začínám vracet na normální režim. :-D
Odpovědět
Nazdar holky! Konečně jsem se sem dostala aspoň na chvilku, než zase někam poletím. Nevím, jestli jsem vám to psala, moje zkouška šatů dopadla taky dobře, jdu ještě na jednu ve střadu. Obal mi k tomu dají určitě, přece by nechtěli, abych jim ty šaty ničila už po cestě :-) . Šaty byly čerstvě vypraný, bělounký....měla je minulý víkend nějaká nevěsta a prý bylo blato do půlky sukně :-N . Dneska mě čeká ještě vyřizování kolem cukroví a večer zkouška účesů...tak na to jsem moooc zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:mě taky dají obal na šaty,sem se ptala. já dneska du za fotografem a domlouvat zámek na focení v prostoru
Odpovědět
My asi fotografa nakonec rušíme a bude nás fotit jeden známý. Jeho fotky jsem viděla několikrát, má jue krásné, stejně ten fotograf, co jsme měli domluveného, nebyl profík, ale dělal to taky jen jako koníčka
Odpovědět
Profilova fotka
my teda máme profíka
Odpovědět
To asi bude mít většina z vás ;-) ...potom můžeme srovnávat fotky :-D . já se toho nijak nebojím, vím že fakt fotí pěkně, vím jaké fotky chci, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:tak když fotí pěkně,ak proč ne,že.
Odpovědět
Já hlavně fotky moc neřeším, jaký budou, takový budou....hlavně, že nějakou památku budeme mít.Já teď hlavně řěším, že se mi za poslední týden nehorázně zhoršilo akné na obličeji, nevím, jestli je to stresem nebo čím a nevím, co s tím dělat :-( . Pak taky řeším, že mi někteří hosté nepřímo odříkávají účast, takže pořád nevím, kolik lidí tam vlastně bude....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko. Diggi, jak jako neprimo odrikaji?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co delate? Ja ted zkousim trosku vyzdobu stolu, mamka mi bude sit takove ty pruhy doprostred, tak sjem si to tu provizorne utvorila a merim a vubec. Diggi, akne je urcite klidne stresem a i vedrem. Nejez cokoladu a palive a dukladne cistit. Rano i vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: já vysadila prášky, takže doufám, že se mi do svatby nevytvoří nějaké běsy na obličeji. Snad se to tělo za ty roky už uklidnilo. Jediný recept mi zůstává taky jen čistit ráno a večer. Hlavně něčím bez alkoholu, ať se zbytečně nevysušuje pokožka, ona se pak mrcha brání a víc se mastí. :-D Dneska budu zase vyřezávat a dodělávat menu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, bez alkoholu a alkohol ani nepit. A zadne kysele okurky a jine pikantni veci. Ja tu mam takovy improvizovany stul na zemi a musim ho branit pred Cliffem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak chce taky aspoň jednou kulturně stolovat, ne, vždycky má žrádlo na zemi, tak to teď považuje za své, se mu ani nedivím, musí to být krásné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, je to takove polni. Nemam bily ubrus, takze mam otoceny jeden, co je zespodu bily (nevyzehleny) a nemam tu ty zlute pruhy, takze to jsem udelala z takovych zihanych ubrousku :) A kvetiny jsou take "jako" miska a v ni tri umele zlute ruzicky. A sklo tam ani nedavam, by mi to rozbil. Ted dumam, co pecivo, se mi tam jako ten kosik moc nelibi, ale zase k polevce lidi chteji pecivo. A jeste na nekterych stolech budou ty fotacky. Si to kreslim na papir, kde co. A mame teda U, tri stoly v cele, pet po stranach. A na tech peti mam uprostred kyti, takze jako ty kosiky s pecivem by byly na predelech, ale co s temi konci, kde budou v cele asi sedet deti. Myslim, ze vysledek bude dost asymetricky.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: co máte za polívku, že k tomu musíte mít pečivo, dršťkovou nebo gulášovou? K žádné jiné bych pečivo nedávala, zbytečně zasytí. Ale pokud na pečivu opravdu trváš, tak dej na kraj podtalíže třeba půl krajíčku, nebo na ubrousek nad talíř ten rohlík, napůl zabalený a máš to, košíky nebudou zbytečně zavazet.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame knedlickovou. A ja pecivo nepotrebuji vubec prave, ale nevim co ostatni. Ale ty rohliky mi tam vizualne vadi a rusi mi moji kompozici.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?