23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda, mám k němu víc přiřazený skalpel, vždycky básnil o plastickém chirurgovi nebo gynekologovi, tak proto. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uz je asi hodne davno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Výhled na pondělí až neděli 18. 8. až 24. 8. 2008 Pravděpodobně bude počasí převážně pod vlivem oblasti vysokého tlaku vzduchu. Očekáváme převážně polojasno až oblačno, přechodně s dešťovými přeháňkami nebo občasným deštěm, místy bouřkami. Teploty se budou v nočních hodinách pohybovat od 16 do 12 °C. Odpolední teploty očekáváme v intervalu 20 až 25 °C.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorsi na tech predpovedich je, ze ani nevim, jestli mam mit trauma nebo radost. Musime to nechat osudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mit polojasno az oblacno a 20-25, tak jsem stastna jak blecha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, jelikož místo naší svatby ovlivňuje proudění z panonské nížiny, tak budem mít tropická vedra a velmi jasno, takže na fotkách budu vypadat jak skřet z pána prstenů s rozteklou řasenkou, nebo to budou válečné barvy? :-p Dort by roztéct neměl, v restauračce je klimatizace.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mne jde hlavne o obrad, protoze ten je venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jinak si teda vysvětlit skutečnost, že když my si v Ostravě stěžujeme na promočené zateplení, které nám smrdí až do bytu (je 20 let staré), tak tchýně zase nadává, že jim už měsíc ani nekáplo a když kápne, tak se to ještě nad zemí vypaří. Děs, už to vidím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak bohuzel z prace nezdrhnu, je tu hodne lidi a nechci v tom sefovou nechat samotnou, je to zaroven moje nejlepsi kamaradka a lidi jsou dnes fakt natvrdli :-( nic me nestve vic nez nerozhodnost a debilni otazky
Odpovědět
Profilova fotka
kait, v čem to vlastně děláš?
Odpovědět
Ty jo holky, já vás dneska snad ani nedočtu. Jsem úplně vyfluslá a to jsem nevyřídila skoro nic z toho, co jsem měla v plánu...takže zítra mě čeká podobně náročný den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Diggi, tak nozky nahoru a relax ted.
Odpovědět
Profilova fotka
Páchám tu krabici, zatím je jen oblepená bílá, ale zapracuju na ní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my se prave vratili z velkeho nakupu, nestacila jsem se divit, kolik jsem platila a pak koukam na ucet - dvanact plechovek piva :-D myslela jsem ze ho bacim :-D jinak usilovne balime a zitra hurraaaaaaa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: prodavam koralky, ne svoje ale v jedne firme pro koralkarky jinak vazene, samozrejme jsem dneska odpadla, utrhla jsem se z postele, teplota 38, je mi nanic... tak snad to co nejdriv prejde
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, tak si to krasne uzijte, budeme se na tebe pak tesit. Ja byla na zkousce satu, nevlekla sjem i boty, zavoj a tak, tak jsem docela spokojena. A jsme dohodle, ze to vyzkousim jeste pristi stredu a kdyby to nesedelo, urpavi mi to do ctvrtka. Tak mam docela rezervu. Dokoupila jsem dalsi veci do tomboly, mam ten cylindr na auto a ted jsem spasla misu salatu a jogurt s ostruzinami. Takze dnesni den hodnotim docela kladne. A jeste jsem nas s babickou objednala na pedikuru.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, diky, asi mi po vas bude smutno nebo co :-N hlavne na me musite myslet v patek (sklipek).... to bude akce.... :-S janinek jake ty mas vubec saty? ja z tech svych byla dnes v soku. vubec nevim, jak se mi ta barva mola tak poplest :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V patek myslime jenom na tebe.
Odpovědět
fender to víš, že budeme myslet...ale doufám, že se nám odněkud ozveš :-D kait zalehni do pelíšku a pořádně to vylež, prospi se a bude to oki janinek Ti závidím....já jsem dneska straaašně otrávená a úplně mrtvá
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak to znamena, ze zitra budes svezi :) A kait snad lezi. Jako ted se musime desne hlidat, setrit a nic si neudelat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dodělala krabici na přání, potřebuju kritiku, už je v albu, jen nám došly baterky ve foťáku, tak je to jen nekvalitně přes mobil. Mám ještě ty dvě mašle na fotce, co leží vedle a nevím, jestli je tam mám někam lepit a kam, nebo ne. Diggi a kait: okamžitě do pelíšku a vypotit (nejlépe na cizím těle ;-) ) fender: užijte si dovolenou, odpočiňte si, zapijte svobodu a v pátek myslím usilovně, až se uškytáte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, to je tak pekny. Ty jsi tak sikovna. Fakt hezke a originalni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já potřebuju vědět co ještě s tím, nebo to tak nechat? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aby ty masle nebyly yz moc. Takhle je to takove jemne ciste a ladi to s ostatnim. Jedine neco drobneho treba na stranu nalepit zase cerveneho, kyticku v tom tvem designu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tom se mi směje, a nadává, že nic říkat nebude, dokonce jsem začala už zase uvažovat, že si pod svatební šaty vezmu otevřené páskové botky, pak se převlíknu do těch červených a k těm si vezmu ty červené boty. Ale už mě to přešlo, budu celý den v těch červených a hotovo. Asi na mě leze předsvatební šílenství. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ted zase pro zmenu nemuzu spat, ale beru to jako dobre znameni, zitra by melo byt lepe prochazela jsem internet a hledala uces pro sebe, nakonec ustupuji od komplikovaneho drdulku a zvolim elegantni hladkou variantu, poslednich par dni nedelam ohledne svatby nic jineho, nez ze se prohrabuji ucesy a taky jsem se rozhodla nechat si udelat nehty, i kdyz jsem prvne nechtela a snazila se vypestovat vlastni. Co myslite, samozrejme jsou kvalitativne cim dal horsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a melo by to byt nejak takhle :) mam to v galerii http://www.beremese.cz/_gallery/71675...
Odpovědět
Janinek měla jsi pravdu, jsm plná elánu :-D . Musím dneska dohnat všechno, co jsem nestihla včera...večer vám řeknu výsledek :-D Tipata ta krabička je parádní, už bych tam nic nedávala, líbí se mi to takhle
Odpovědět
Profilova fotka
kait:já sem taky chtěla umělí nehty,ale paní říkala,že máš potom dost zničený svoje nehty.tak si nechávám svoje(dlouhý) a nechám si je lakovat,to du 20
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?