23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no pani, vy jste se tu rozsouply :-) ja vstavam do prace v pul seste, takze o vikendu mam na tech deset narok :-p jinak souhlas s vama, taky jsem z toho takova vykulena, ze uz za necele tri tydny ze me bude pani... v praci mi to vsichni cile pripominaji s dovetkem, ze jeste mame cas si to rozmyslet :-D
Odpovědět
Diggi: :-D :-D :-D ty jsi tu totiž jediná záruka a jistota časného ranního vstávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, tak mne se snad zacina konecne delat lepe.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, no pripravy, ziju v anglii a beru si anglicana v cechach.. mame misto obradu, misto recepce, oddavajici, papiry, varhanika, slecnu na zpev... no snad vsechno, az na saty a zenich oblek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle na dalku je to asi peklicko, co? Ale zase tam mas monhem lepsi vyber takovych tech doplnku a tak. U nas sjem treba nenasla pekny nuz na dort :( Uvazovala jsem o koupi pres net, ale asi se na to vykaslu, pak to jeste enprijde vcas a bude me to mrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
tu je dnes nejake ticho, zarizujete, zarizujete? Ja normalne ted napocitala 40 vysluzek. 25 pro svatebcany a pak 12 jako do prace k rodicum vsem, pak soused od babicky, foto, kamera a tak. My teda davame jako pekne male kosicky s kolacky a cedulkou a pak rano budeme davat uz do dort krabic "zbytky".
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to obdivuju, cukroví a koláčky jsem vypustila z hlavy, to si zařizují mamky. My včera počítali, kolik ještě peněz bude potřeba na svatbu a pořád jsme v normě, tak je to dobrý. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, vy se mate, my se proad desime.
Odpovědět
Profilova fotka
nezarizujeme, PRACUJEME :-D ja se o vysluzky taky nestaram, nicmene my je svatebcanum stejne nedavame - jen to, co pak "zbyde". Jinak nasim, nam a tchynakum do prace to jo + kadernice atd. Nicmene pro tchynaky zarizuje tchyne, zbytek nasi.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: našla jsem si spořivého muže s dobrým paltem, teda našla jsem ho ještě na škole, ale pak nastoupil s dobrým platem. Jeho spořivost má své výhovy i nevýhody, ale úspěšně bojuji s nevýhodama a těším se z výhod. Hlavně tvrdošíjně trvám na svém vlastním účtu. :-D
Odpovědět
To já jsem zase zjistila, že těch výslužek bude nějak míň, než jsem původně počítala, tak nevím, co s tím cukrovím potom budu dělat :-D . Tipata já na svém účtu taky zatím trvám, ale myslím, že mě brzo udolá :-) . Ale je to rozhodně lepší, sem tam o nějaké nové řasenkce nebo tričku vědět nemusí :-D . Já jsem na dnešek měla naplánováno zase spoustu zařizování a nevyřídila jsem vůbec nic, protože se mi strašně nechce....tak to asi budeme všechno honit na poslední chvíli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: moje řeč, ale stejně se radši hned pochlubím, aby zase neremcal, když už je to doma, tak s tím nic moc nenadělá. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jste fikane.
Odpovědět
no já to taky většinou nevydržím a nebo to tak za tři dny vytáhnu, vezmu na sebe a jemu je o hned jasný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ale já to říkám pořád, že jsem mrška mrchavá. :-D
Odpovědět
já ne...já jsem ta nejhodnější, vůbec ne mrška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andele s dablem v tele, je mi to jasne.
Odpovědět
no, tak nějak ;-) . teď jsem volala slečně, která nám měla hrát v kostele na varhany...neví to jistě, ale možná odjede na ten víkend pryč...kdyžtak nám zajistí náhradu....ale úplně mě to vykolejilo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi :-( Tohle je priserne proste, by jednoho kleplo. Ji zavolej zitra znovu a rekni, ze to potrebuejs vedet. A hlavne, at ti rekne, kdo bude ta nahrada, at se muzete domluvit. Takhle to prece nejde. Vr, uplne s tebou soucitim, nesnasim jako tyhle zmeny. Ja zase mam ted pochybovacne obdobi - porad pochybuji - ze jako spatne misto, spatny hotel, ze jsme meli tohle a tamto. A nejhorsi je, ze uz me jako rozhodi uplne cokoli. Treba kdyz jsem ted koukala na vyvazky a doslo mi, ze jsem je mela udelat leskle, z atlasu, ze by byly hezci, slavnostnejsi. No rikam, ze mi uz totalne hrabe.
Odpovědět
řekne mi to deset dní před svtabou :-) ...a pochybovačný období mám od toho, co jsem vybrala první šaty...od té doby jsme změnila téměř všechno. je to tím, že člověk na to má tolik času a moc nad tím přemýšlí, kdyby jsme to zařizovali měsíc před, tak nás spousta věcí ani nenapadne a byl by klid
Odpovědět
Profilova fotka
Tak saty me chytaji obden. jak je mam takove jednoduche, tak pak kdyz vidim fotky nevest s bohatsimi, tak si rikam, ze takhle to na fotkach mit nebudu, no des. Ja ted konecne poskladala a hlavne NAPSALA menu k obedu. Ted pacham napojovy listek. To tedy jen z jejich napojoveho pisuto, co zaradime do nabidky zadarmo, co platime my.
Odpovědět
Profilova fotka
Jediné nad čím jsem pochybovala byly šaty, ale jelikož si za změnu modelu účtují 1000,- tak mě mé pochyby přešly. :-D
Odpovědět
přesně janinek :-D ...a přitom jsem je jednoduché chtěla....už nevím, co chci :-) . vím, že bych teď vybrala úplně jiné, ale už jsem je měnila jednou a takhle by to mohlo být donekonečna, takže na to kašlu
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, to mne se stalo, ze jsem vlezla do jienho salonu, kd emi pani rikala, ze kdyz donesu smlouv z meho (kde sjem platila uz zalohu), tak mi tu zalohu od jejich ceny odecte. Ale odolala jsem teda.
Odpovědět
janinek tak to buď paní byla tak strašně hodná a ochotná a nebo zoufalá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slysela jsem to i jinde v Praze, ze to delaji. jedna holka to tu psala o jinem slaonu. Tady vidis, kolik si nahrabou.Kdyz si to muzou dovolit.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam na nas harmonogram a proad tam dost lidi chybi, treba dydis, ze? 11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 16:00 - petardice
Odpovědět
to je jasný, kdoví kolikatery šaty za tu cenu co mám půjčují každý víkend...ale ještěže existují, co bych si bez nich počala, to nevím. představa, že bych si nechala šaty šít a chodila na zkoušky.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
O šatech raději ani nemluvte, já mám momentálně ty svoje u švadleny. Rozhodla jsem se ustřihnout metr a půl dlouhou vlečku. Byla hrozně nepraktická a nešla zapnout a taky jsem je musela ještě nechat zabrat v bocích. Taky jsem zvědavá jak dopadnou řezy a dorty. Máme dobré známé v Polsku a máme to tam kousek, vlastní velkou pekárnu a dělají výborné řezy a dorty. Vše jsem nechala na nich, tak to bude překvápko i pro mě a hlavně cenově to bude snad o polivu levnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja o dydis a ty hned tu :-) Tak povidej, je to take v jednu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?