23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no, dikybohu za ty dary....ted se s nima zase 14 dni neuvidim... az v tom sklipku :-S jinak my mame taky cinzano
Odpovědět
Profilova fotka
Takze nas harmonogram 11:30 - fender 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - kait
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, to je super, zes to zvladla, ted uz to bude jen lepsi. Tak asi teda jste me s tim cinzanem nalomily. Priznam se, ze mi jde spis o ty sklenicky, ze fletny se mi libi vic. Ja vim, uz zase resim kraviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A diggi, gratulky k zasedaku, u nas stale nehotovo a tez u toho probehla minule bourliva diskuse.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky jsem rada. nebylo to sice idealni, kuprikladu jsme zjistili, ze tchan si popletl pocty pokoju a chybi nam tri mista na ubytovani, ale to jsou male a resitelne veci :-p aspon ted bude chvili klid (doufam) jak tak koukam na rozpis, tak to mi jako chcete rict, ze z vas budu manzelka prvni, jo? =-) v kolik to ma janinka? a kde vubec je? to ma nejakou dlouhou dovolenou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prislo mi, ze asi pet z nas to tu melo v jednu, kdyz jsme o tom tehdy mluvily.
Odpovědět
Profilova fotka
ne janinka, janulka, jsem to zkomolila.... to teda... jeste tak nekoho, kdo by to mel na 11.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z dovolený sme už týden doma.alenějak nemám čas sem napsat.my ji máme v 11.30. tak holky,hotovo?
Odpovědět
Profilova fotka
fender:koukám že budeme stejně
Odpovědět
Profilova fotka
noooooooooo my o vlku.....! :-D janulka: tak to je super, aspon v tom nebudu sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to sme ten den první?
Odpovědět
Profilova fotka
no zatim to tak vypada, pokud se neobjevi nekdo, kdo by byl drive =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak už máte hotovo?a kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
my vicemene hotovo... jeste cekam na kytku na auto a na tricko na prevleceni, ani jedno mi zatim neprislo ]-( jinak to je snad vsechno... v patek jdu na zkousku ucesu a v pondeli 11 na zkousku satu svatbu mame na zamku v bystrici pod hostynem
Odpovědět
Profilova fotka
na učes už mám za sebou a na šaty du 18
Odpovědět
Profilova fotka
Aktualizovany harmonogram 11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - kait
Odpovědět
Hoj, tak jsme dnes sedli na zasedací pořádek - to je teda terno... Vymyslet koho ke komu. Uáááááááááá. Ale přiznávám, že jsme to nijak zvlášť nehrotili a prostě jsme to tak nějak namrskali. Důležitý je, že je to hotovo ;-) Jinak jsme sepsali, co všechno je třeba objet, koupit, zařídit, dořešit... děs běs. Závěrem můžu jen říct, že zařizování svatby... nic moc :-N Pomalu, leč jistě, mi začíná hrabat. Pořád nemáme 100% jistý počet lidí, ale už teď víme, že budeme navyšovat počet jídel. Tři tejdny a pořád toho je plno ve stádiu rozpracovanosti. Btw. hudbu budeme asi řešit až na místě těsně před obřadem :D
Odpovědět
Profilova fotka
A co ten cas?
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu zasedaku, nas bude "volny" v tom, ze mame ucko. A nebude proste jedna pulka moje, druha Martinova, je to na stridacku totalni. Pary a rodiny teda u sebe. Ale je treba moje rodina, vedle Martinovi znami a nebo jeho rodina, pak moje rodina. Takovy mismas. Kdo vam pronasi pripitek? My pozadame znamou, maminka kamaradky, je jako moje druha mama. A pak asi rodice rkenou neco kratkeho. Pak cink cink a pak my podekujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
jo my jsme se nad zasedacim poradkem taky pekne zapotili. my jsme si dneska hudbu potvrdili, mame na obrad dve skladby zpivane + svatebni pochod + musime jeste vymyslet nejaky podklad, ktery bude hrat kdyz bude mluvit oddavajici, ten jeste nemame vymysleny.
Odpovědět
u nás na přípitek něco řekne přítelův taťka a hotovo....já jsem se taky snažila ten zasedák nijak nehrotit, nejsou to malý děti, všichni jsou komunikativní, tak je na nich, jak se zabaví....přítel to bohužel hrotil, takže to opravdu nebylo moc zábavný a to se ještě těším, co na to budoucí paní tchýně, protože jí to chce samozdřejmě ukázat. mě se taky zdálo, že nás bylo víc ve 13.00....ještě někdo chybí
Odpovědět
Profilova fotka
Zasedací pořádek už máme a dělala jsem ho s tchýní, moje matka cosi kafrala, ale měla smůlu, svého otce opravdu neposadím na konec stolu, já se nerozvedla. Svatební pochod nemáme, ale našli jsme s varhaníkem dvě alternativy, takže jsme šťastní. Na přípitek máme dva adepty, měho bratra (svědek ženicha) a nebo ženichovu tetu, uvidíme, kdo se toho zhostí. Tak jsme ženichovi rodiče uložili do pelíšku a teď už jdu taky spinkat. Navíc je to nehorázný, jak brzo tenhle víkend vstáváme, už v 8 (chybí nám min. 4 hod spánku). :-p
Odpovědět
já mám tento víkend taky nějak brzy vstávací a přitom bych mohla vyspávat...ale vždycky se probudím, začnu přemýšlet nad něčím skrz svatbu a se spaním je konec :-) . poraďte mi, když chceme pozvat kněze na oběd, jak ho mám napsat na jmenovku...kněz?
Odpovědět
Profilova fotka
dík za přidání do seznamu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, co otec Karel?
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu zasedaku, ja tam hlavne sachuji s temi detmi, aby prave byly nekde na kraji a mohlo se s nimi pohodlne vstat a jit na WC a tak, k tomu sestrenice musi vedle stolu zaparkovat kocar s miminkou. A pak je potreba k babickam spravne nekoho posadit, aby se o ne staral. A nejak namichat ty kluky, co tam jsou sami, at to na jedne strane neni jak Klapzubova jedenactka.
Odpovědět
Profilova fotka
muzu se jeste na tech par tydnu pridat? svatba ve 14.30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, pridej, pridej. 11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait
Odpovědět
Profilova fotka
Janno: tak povídej, jak jsi na tom s přípravama? diggi: oznažení otec pro kněze je běžné, můžeš to vyřešit i tím, že před jméno dáš velké P. jako páter, je to o něco lepší, než otec. Nebo se ho rovnou zeptej, oni kněží občas jsou v pohodě. Teda podle toho, v jakém věku a postavení jsou. :-p
Odpovědět
když já nevím, jak on se jmenuje jménem, vím jen příjmení:-D víš janinek. já jsme ten zasedák moc neřešila, ale přítel se o každýho bojí, aby se měl s kým bavit, jako kdyby to byli malý děti, nekomunikativní a nesvéprávný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?