23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja jsem o satech nepochybovala, jelikoz byly jedny z mala, ktere mi sedly .... je jich ale krasnych spousta, to ne ze ne :-N hlavne tech korzetovych, ktere mi vubec neslusi ]-(
Odpovědět
holky jsem hotová...teď tady byla budoucí tchýně, nelíbí se jí spousta věcí, od menu, přes zasedák až po můj účes...jsem z toho totálně vyšťavená, snažím se, plánuju, drbu se s tím, stresuju a ona pak přijde a kritizuje...jsem K.O.
Odpovědět
a nejhorší je, že se k ní přidal brutálně budoucí manža....mám sto chutí celou svatbu zrušit, jsme fakt naštvaná
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: máme to v 15.00 A co se týče tchýně, raději nic neříkám. Ještě se ani nenabídla, jestli něco potřebujem pomoct. Hodně pomáhají moji rodiče, ještě že je mám. Teď se nazapojuje a pak bude kritizovat, baba jedna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s pridanou dydis to mame takhle: 11:30 - fender janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 15:00 - dydis 16:00 - petardice
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, diggi, to je des. Ale tak dej si vinko, kus coko a vydychej to. nesnasim kritiku. Proto nikomu nic moc nerikame. Staci mi babicka, jak porad chce svickovou. Tchyni ignoruj, je to vase svatba. A drahemu rekni, ze jako takhle tedy ne a ze i kdyby s tebou nesouhlasil, tak musi vzdy stat za tebou. Jinak by to neslo.
Odpovědět
Profilova fotka
Drahý stojí vždy semnou a maminku má .......A vůbec to není kritika ono je to bohužel realita, ale je mi to putna, je to naše svatba . Fakt bych si to vínko dala, ale ne skleničku ale celou flašku, ale bohužel ještě stále kojím a to už mě taky neba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis a kolik je Tobiaskovi? Neni treba dnes vhodny den prestat? ;-) I kdyz ono se ma asi ubirat postupne, ne? Nebo jako ze dne na den jenom sunar? Ja rpave nikomu moc nerikam, protoze mi staci, jak mi veci kritizuje moje mamka. Ona jako nekritizuje, ale ona se ZEPTA, jestli myslim, ze to je fakt vhodne takhle. Na to jsem alergicka uplne a vidim rude :-p A jak znam budouci tchyni, ta by mi vse komentovala a urcite zkazila radost. Ze by rekla, ze to je moc drahe a zbytecne. Jenze oni nam poslali nejake penize na svatbu, tak sjem z toho ted nesva.
Odpovědět
Profilova fotka
no má 1 rok a 3 měsíce :-D. Já bych i přestala, ale nějak to nejde a náhrady odmítá, tak to ještě vydržím. Co bych pro ty své prďolky neudělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi vzorna matka a obetava. Klobouk dolu.
Odpovědět
tak to mu můžu vykládat jak chci, na tohle on bohužel nedá...pokud má stejný názor jako oni, tak se se mnou klidně dohádá.......sem fakt vysátá. já už nevidím ani rudě.do jaké rodiny se to ženu :-D
Odpovědět
právě oni nám chtějí tu hosinu zaplatit...kdyby ne, tak je pošlu někam, ale takhle je to přece jen blbý. holky jak máte která stůl? já chtěla U, nakonec máme E, protože se to tam nevejde a nedalo by se tam tančit a oni to nedokáží pochopit
Odpovědět
Článek se načítá
a ještě....byli jsme domluvení, že se půjdeme fotit hned po obřadě, zatím se svatebčani posadí na terase, něco si dají a počkají....normálně se to tak všude dělá. dryhý na mě najednou vytáhl, že to sem zase vymyslela pěknej nesmysl, že jim nejdřív necháme otevřít ten salonek a potom je tam necháme sedět a půjdeme se fotit......já to takhle nechci a on mi řek, že to tak bude i kdyby jsme se měli pohádat...kdyby se se mnou na tom domlouval už dávno, ale o nic se nestará a potom před tchánem to na mě vybalil tak posměšným tónem, že sem si připadala jak debil....mám toho plný zuby
Odpovědět
Profilova fotka
Mame U. Ale ted jsme byli, kde bylo E. I kdyz ty krajni rady byly jeste rozpulene. A prislo mi to dobre. Jako nej mi prijdou kulate po 6-8. Ale E je dobre, ze se to vic rozptyli a lidi se spis bavi. protoze lidi se bavi po skupinkach. Kdyz je to U, jako mame my, tak se hur utvori (umele) skupinka a treba se poradne bavit nebudou. Takze E mas lepsi, tak mu to rekni. A nepaniakr. Ted jsou to pro nas desne nervy a vsechno nas vytoci. To hadani je uplne normalni, se to pak uklidni. Skoromanzela znas a vis, jaky je. Ted jsme vsichni ve stresu a reagujeme podrazdeneji. A k tomu placeni, nikdo je nenuti to platit, kdyz prispet chteji, at prispeji, ale nemelo by to byt za cenu toho, ze ti zacnou diktovat, jak to budes delat. To je vydirani, to do rodiny prece nepatri.
Odpovědět
Profilova fotka
A foceni po obradu je naprosto normalni. A kdo jde na svatbu a pak se divi, z ejako s enekde nudi, nez se svatebcane vyfoti, je divnej. Zajistila bych jen sezeni pro starsi a dostatek vody a neco na uzobnuti, bohate staci kolacky. Jestli chce otvirat salonek, kde je pak hostina, tak to nejde, ma to byt prekvapeni pro vsechny, jak to bude pekne. hele diggi, at mi zavola, ja mu to vse vysvetlim a rozmetam ho argumenty.
Odpovědět
Janinek tohle všechno už jsem zkoušela....nefunguje nic, je jak střelenej....chce tam vejít, všechny usadit, pak tam půl hoďky být a odejít se fotit a po návratu se naobědvat...přijde vám to logický a normální? To všechno už tam bylo zajištěné, sezení, otevřel by se účet a bylo by tam cukroví.....
Odpovědět
Já sem teď tak otrávená, že víc už to ani nejde....ještěže se mám komu vykecat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, jdi do kuchyne, vezmi valecek a uder ho jemne do hlavy. Pak se zeptej, jak to chce delat s tim posezenim pri foceni. Pokud bude trvat na svem, uder silneji. Ale chci te uklidnit, ze martin sice s nicim takovym zatim neprisel, ale byl by toho schopny. Mne prijde, ze oni jako mysli uplne jinak. A pak nam se budou smat a rikat neco o zenske logice.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, me by fakt kleplo, kdyby mi nekdo neco takoveho jako delal. Kor kdyz to je tak silene nelogicke a nesmyslne. My minuly vikend normalne postavali u kostela a cekali, az se novomanzele dofoti. A oni si nas pak ruzne volali na skupinky. Bylo to ve stinu, kdo chtel, mohl se posadit do auta nebo na lavicku. Pohoda, povidali jsme si tak ruzne a cekali. Pak se jelo hromadne na hostinu.
Odpovědět
oni asi občas ani nemyslí....já už nemám ani sílu se vztekat....horší je, že takový myšlení bude mít pořád, jak to vydržím celej život, to bude zajímavý :-p . Mám teď fakt depku
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, podle me jsou vsichni stejni, akorat se to u kazdeho projevi jinak. Me nekdy Martin tak neskutecne dostane, kdyz neco rekne, ze proste nemam slov. Jako tohle je v porovnani s tim tvym malickost, ale ... sli jsme nekam na grilovani. Rikam, ze udelam salat a nejake pomazanky. On mi div nenadaval, at nic nedelam, ze to je trapny prece, nekam neco nosit. No, udelala jsem kybl salatu a asi tri dipy. Tam se po vsem jen zaprasilo, vsichni nadseni, porad se ptali, kdo to delal a jak to delal a chvalili. A to je proad neco. Nebo jsme sli na silvestra a rikam, kup kytku. pry proooc, kdo by jako nosil kytku, takze z tri pzovanych paru jsme jedini nemeli kytku. Donesla jsem teda jidlo, ale tak proste se hodi dat hostitelce kytku. A to je proad neco, takove to organizacni proste. Jo, uz vim. Ubytko. Na zacatku sjem rikala, ze treba by nekteri mladi mohli spat spolu na pokoji, ze jeho kamos s holkou a jiny kamos s holkou. A ze to prece neee, kdyz se tolik neznaji a jak je to blbe a malem hadka. A pred dvema tydny prisel s tim, jak by jako nekteri treba mohli spat jako na jednom pokoji, ze to je lepsi, nez byt ve stanu. Co byste mu rekly? Ja teda rekla, ze uz je pozde, ze to je zarizene jinak.
Odpovědět
Bych ho asi zabila :-D . Ale jak s něma potom můžeme vydžet když jsou tak jiní ]-( . My když jsme dělali zasedák, tak má pozvaného jednoho dobrého kamaráda, kterého div neposadil do čela vedle sebe, protože on chudáček nikoho nezná a neměl by se s kým bavit. přitom je to normální, dospělej, ke všemu vysokoškolsky vzdělanej člověk, kterej si myslím, by neměl mít problém s komunikací. No a ještě se divil, co mě na tom tak čílí.
Odpovědět
já se tak těším, až bude všechno za náma, bude klid a budu se tomu jenom smát... jo ještě_ jak máte poskládaný auty, kolikátá jede nevěsta?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevesta posledni na obrad, zpatky nevesta s zenichem prvni. A u zasedaku jsem se zatim vzdy pohadali, takze ted je dan k ledu. A chudacek se proste musi seznamit a zabavit.
Odpovědět
My pojedeme už na obřad spolu v autě- mimochodem výmysl ženicha ( už neřeším ), takže jsem chtěla jet poslední.....taky se to nesetkalo s ohlasem. Nejhorší na tom je, že mu všechny věci co vymýšlí přijdou strašně logický a přitom já si myslím, že jsou to úplný blbiny- prostě ženskej a mužskej svět, je to fakt těžký :-) . Ale Janinek děkuju moc, díky tobě mě ten vztek aspoň trošku přešel, uklidnila jsme se a nebudu se naprosto vzrušovat. Díkec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě jsme se s chlapem báječně pobavili. Všude je to stejné a vyprávění janinek mi přišlo jako z našeho života, jak přes kopírák. Všude je to stejný, já navrhnu jak to udělat, chlap to smete a po čase dojde se stejným řešením, ale to už je jeho nápad a je to geniální, né moje kravina. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne ty jeho napady jsou naprosto originalni, kdyz to reknu nejak jemne. Ze pochopim kdyz jako jeden chce obrad v kostele, druhy na urade. Proste dela se oboje a kazdy chce neco jineho. Ale tohle jsou same novoty a ne v tom dobrem slova smyslu. Kam na to chodi? Prijit na me ted s necim takovym Martin, je fakt po mne. A kdyz teda chcete jet spolu, tak jako POSLEDNI, aby vas mohli svatebcane obdivne pozorovat a kochat se, az dojedete.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, vid? A nejhorsi je, ze by s epak do krve hadali, ze prece jako my (zeny) jsme to vubec takhle nenavrhovaly, ze my to rikaly uplne jinak. A az oni muzi samzorejme rpisli s tou uplne jinou a lepsi osvicenou myslenkou.
Odpovědět
Víš proč, protože je ing.Doufám, že teď někoho neurazím, ale všichni inženýři, ketrý znám, mají velmi podobný myšlení, já nevím, oni je to asi v té škole učí, mají tam na to nějaký speciální kurz, jinak si to nedovedu vysvětlit :-) . Fakt je, že pokud na mě ing. promluví, okamžitě poznám, jakou má školu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jste mi udělaly velkou radost, já myslela že se žereme klvůli svatby jen my. Ale jinak je to tak, že mi do ničeho nekecá a je to vše jak chci já, teda prozatím. Má spoustu jiných starostí taky dobře a hádáme se kvůli toho, že chci třeba znát jeho názor a on řekne, že mu to jedno, že mi důvěřuje. diggi: jak dlouho se s tím tvým budoucím manžílkem znáte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?