23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, na kolik aut to chces?
Odpovědět
Profilova fotka
Budete hazet kytku? premyslim, jestli si mam nechat udelat hazeci kytku. Protoze tam budu mit dve mlade svobodne a pak dve ve veku rodicu a pak uz deti. I kdyz vecer mozna jeste nekdo prijede a to by byly svobodne holky. Tak ted nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
ja hazet kytku urcite nebudu 8-) dneska jsem si konecne dohodla zkousku ucesu, na 8.8..... to jsem teda zvedava :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jestli chceš skvělý recept na slaný kolečka, buď jen sýrový nebo i se salámem to jde, tak ti ho pisnu do IP. U nás se bez nich žádná oslava neobejde, dělá je tchýně, já je dělala jednou, sice nebyly tak krásný, ale chutnaly stejně. Ani to není moc pracný.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, prosim posli. Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
a prsi.... a prsi.... chce se mi cely den priserne spat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi nemluv, včera jsem měla mokro v botech a to jsem šla jen od kruháče domů.
Odpovědět
Já kytku házet nechci, ale všichni mi tvrdí, že musím, že je to tradice, ale já si ji chci schovat a rozhodně žádnou házecí dělat nehodlám. Chci to na jedno auto....byla jsem v obchodě tady v Brně, o kterým jsem věděla, že to tam je a nejlevnější a oni mi ho před dvouma dnama zrušily...to je konec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na jedno auto staci tak dva a pul metru. Chces na kapotu, vid? I kdyz bych si to radeji premerila.
Odpovědět
no a ještě na ty lavice do kostela....asi na prvních pět z každé strany
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli ches nejakou masli, tak bych brala tak metr dvacet aspon na jednu. Ale to zalezi, co presne chces. Jestli budes delat primo masli, tak ti tak 40 cisel zabere ta masle, ne-li vic. Ale pokud bude smit venecek nebo proste enco jineho a k tomu jen cancoury, tak by mohla stacit metr. Chce to vyzkouset z jine latky doma a podel toho dopocitat.
Odpovědět
mě se zdá, že pořád jen něco řeším, rozhoduju....dodělám jedno, hned mě napadne druhá věc.....pořád nevím, jak nebo čím ozdobit krabičky na výslužky....nikde mi nic nepadlo do oka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Diggi, mam stejny pocit. Pokazde, kdyz si neco odskrtnu nebo vam sem napisu, jak mam neco hotovo, tak si do planovniku napisu dalsich deset veci. Je to fakt nekonecne. Krabicky mas ciste bile? Ja planuji asi maslicky podobne vyvazkum, co delam. Take tam davam dekovnou karticku a cele balim do celoflanu.
Odpovědět
a co máš na té děkovné krabičce? jenže já je budu rozdávat před svatbou, není blbý tam dávat děkovnou kartičku?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my davame PO :) A bude neco jako Dekujeme, ze jste s nami stravili nas vyjimecny den a podpis spolecnym prijmenim :-( Pred bych tam nci nedavala. Tak bud koupit ty krabicky s necim zlatym nebo bych na vsechny treba napsala zlate datum a vase inicialy. A maslicku ve vasi barve nekam dala. Tipata ti urcite poradi lepe.
Odpovědět
zlaté se mi nelíbí, ale mohlo by tam být to datum v tmavě červené...ale čím to napsat...potřebuju poradit nějaké barvičky nebo tak něco....tipataaaaa, kde jsiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V papirnictvi maji andherne gelovky, temi to bude pekne, jen vybrat spravnou vinovou. Nebo koupit nejake samolepky a ty na to lepit. Ja po nich uz dlouho koukam, al enic vhodneho sjem nenasla. Same kycovite. Ale treba budes mit stesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata musela sehnat věci na výrobu dárku pro sestřenku svýho milého. Nicméně, krabičky na cukroví neřeším, to mají na starost matky a do toho já šťourat nehodlám. Ale gelovka je dobrý nápad, nebo červený inkoust a redispero s tlustou špičkou, to se dá taky v lepším papíráku sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
A co guestbook? Budete mit? jsem porad nesehnala nic, co by bylo presne podle mych predstav.
Odpovědět
Profilova fotka
ja krabicky taky neresim, vysluzky mi bude delat znama, ktera se v takovych vecech vyziva, ani nevim, jak to vlastne bude vypadat :-N nicmene kdybych je delala, tak bych se asi drzela barvy a stylu svatby... tzn, treba u janinka neco z maleho prince... samolepky se daji udelat, nejaky obrazek vam vytisknou na samolepici papir v kazdem lepsim kopycentru.... nad tim guestbookem jsem taky premyslela, ale asi ho mit nebudeme. spis mi delaji starost ty truhlicky, nikde jsem nenasla nic co by se mi libilo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fender: sežeň si optimální krabice, balící papír co se ti líbí a jiné serepetičky na to a přines to k nám, uvidíme, co se s tím bude dát udělat. :-D
Odpovědět
máme oblek pro ženicha....hurááááá....akorát nám chybí ještě vesta, kravata, košile a boty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vesticku s kravatou a kapesnickem jsme koupili v Sunset Suits, bylo to as za 1500. Je smetanova.
Odpovědět
akorát mě přítel včera trošku dostal....celou svatbu chystáme do bílo-vínova.....včera se rozhodl, že by chtěl košily nebo kravatu oranžovou nebo žlutou...tak jsem na něj koukala a nechápala
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: by se mi libilo neco takoveho: http://www.svadobnysen.sk/katalog.asp... jen mozna v sampano.... a za jinou cenu :-p zajdu jeste kouknout do papirnictvi na masarykaci a na marianskem namesti a uvidim my jsme kupovali vsechno v blazkovi
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomnela jsem dodat, ze z tech, co tam jsou, sem i libi c. 7 :-) i kdyz v nekterych albech tady na brms jsem videla jeste hezci, akorat ze ji ted nemuzu najit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To za ni chteji fakt pres dva tisice? Jdu omdlit.
Odpovědět
Profilova fotka
A diggi, koukam, ze pritel je zerter :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako, co je na tom tak drahe? http://svatebnistranky.cz/shop/index....
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, co je na tom tak drahe, podle me nic, jen vydelavaji na tom, ze nektere nevesty jsou svatbou uplne posedle a koupi kde co bez ohledu na cenu :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?