23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
tipata já už tu chytrou knihu koupila loni a letos jsem opět musela obměnit polovinu kytek, protože mi pochcípaly :-D , takže, ať jsi úspěšnější, než já ;-) . no to je síla, ten měsíc...nesmím si to vůbec připouštět
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj damy, to ja se vcera chtela stavit do nejakeho vetsiho papirnictvi - videla jsem v nejakem slovenskem eshopu strasne pekne krabicky na prani, popr. na penize - vypadaly jako male truhlicky... tak ze se po necem takovem podivam. No nicmene nez jsem se dostala z prace, tak meli vsude zavreno :-S mne doma taky vsechno chcipa.... dokonce i potos, ktery pry vydrzi vsechno :-N jedine, co mi jde fakt krasne, je pokojovy brectan diggi, prosimte v kolik rano vstavas, ze vzdycky pises v nejaky brutalni cas? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ty truhlu take shanim. Vcera jsme hledala a nic. Tak sjem si koupial zlutou krabici (veliksot asi od bot) a v nejhorsim do ni udelam diru a polepim motivem z oznamka. Ja mam doma asi ctyri kytky a pak bylnky, nejhorsi je fikus benjamin, je porad takovy chcipak. Jee, tak pet kytek - benji, obyc fikus, klivie, fialka a vanocni hvezda. A pak troji bazalku a jednu matu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to mate s hudbou? My meli kapelu, ta to zrusila. Tak sjem nasla jinou, jenze zacinam pochybovat o jejich repertoaru, prece jen je to spis na pzodejsi poslech a nci pro babicky. Ale hlavne to ani tolik nefascinuje me. Nevadilo by mi, ze maji tolik tech pisni, co nemusim (Martin naopak), spis mi vadi, ze maji malo tech, co se mi libi. Tak sjem ted cela nalomena. Jinou shanet nechci. Tak vazne uvazuji o CD.
Odpovědět
Profilova fotka
My kapelu nemáme a prostě tam bude něco puštěnýho do pozadí, tančit se tam stejně nedá kde, tak nám to vyhovuje :-D Janinek: fikus benjamin jsem dostala od tchána, několikrát jsem ho stěhovala, než jsem našla to pravé, nesmí mít průvan a přímé slunko a zalívat spíš míň. Já ho mám na okně, které otevírámě jen výjměčně, slunko tam svítí jen časně z rána a zalívám ho jen jednou týdně až co 14 dní do podmisky a je spokojený. Zato mi chcípla kamélie, byla v průvanu v ložnici a čajová růže, taky průvan. Prostě nejsou dost odolný, fialky to zvládají v pohodě, máta mi většinou po měsíci chcípne, ale za to fikus elastica a dracena, ti mi rostou jak diví, dracena už porostla za ty dva roky o 50cm a fíkus o 1m a teď nasazuje na další větev. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nam by mel na obradu zpivat priteluv znamy, vybrali jsme si predbezne Love is all around od Wet Wet Wet a Beautiful tonight od Claptona. Odpoledne by mela hrat kapela od toho znameho, ale jeste nevim, jestli v plne sestave nebo jen ve trech.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, planujete prvni tanec a tanec s rodici a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se mi prave povedlo nemozne, sehnala jsem ubytovani v mikulove na 4 dny v pulce srpna x-) hura, tak bude dovca 8-) byly jste nektera nekdy v te oblasti? chystame se na zamek lednice, pak taky na falkenstein a chteji bychom zkusit i termaly Laa an der Thaya, tak to jsem teda zvedava.....
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tanec nepřipadá v úvahu. My dva už jeden pels spolu absolvovali a prostě to je nadliský výkon, my dva spolu tančit nemůžem a ani se nám nechce. fender: lednicko-valtický areál je krásný, vůbec celá ta Pálava, určitě nezapomeňte na katakomby v Mikulově.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, tak to pak chapu. My teda tancit neumime a jsme jeste levejsi - jsme se prost ehledlai, az jsme se nasli. To same se zpevem ;-) Ale zatancit si chceme. Na Palve jsem kdysi byla se skolou, je to tam fakt krasne. Ale praktickou informaci bohzuel nepomuzu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já tančím, zpívám, ale tanec s mým technařem je naprosto vyloučený. Ovšem jestli bude můj bratr na tanci trvat, tak s bratrem nám to jde znamenitě. ;-) My byli na Pálavě ještě na gymplu na kolech, super tip na sportovní dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
no, mame na to jen necelych 5 dni, tak snad to vsechno stihnem :-) tak to my urcite tancit budem. kapela hraje i hodne rockove veci, takze myslim, ze by to mohla byt docela zabava :-D na prvni tanec si ale chceme dat neco pomaleho (kolar mi neprosel, chjo :-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To máte víc dní jak my, my těch našich 7 strávili se sestrama v obchoďáku a pak už jen týden před svatbou a to se jako dovča nepočítá. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
toz my to mame tez skoro pred svatbou - jedem od 12 do 16.8. ten tyden pred svatbou jdem oba do prace, v patek si berem paragraf a ja mam jeste volno v utery, protoze mam zkousku satu. a po svatbe mam ja tri dny volna a drahy cely tyden.
Odpovědět
Profilova fotka
To se máte, my nastupujem oba v úterý po svatbě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my pojedeme nekam na libanky. Moc chci k mori, ale uvidiem podle penizku. I kdyz tohle je jedna z tech veci, kterou jsem si byla vzdy jista. Chtela jsem svatbu v trave s rodinou a libanky u more.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja malem musela do prace hned v pondeli po, protoze mame od 11.8. ctrnact dni celozavodni dovolenou, kterou si obvykle musime vybrat povinne.... stalo me to hoooodne presvedcovani sefa, ze mi povolil aspon prehodit ty tri dny..... |-| taky bych rada k mori, ale nevychazi to kvuli te dovolene..... :-| tak pojedem pristi rok x-) myslim, ze ty termalni lazne budou taky dobry 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vidím tu svatební cestu až příští rok, jestli se vůbec kdy povede. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no co, vsak to bude o to hezci, ne? se to rozlozi na vic let - letos svatba, pristi rok svatebni cesta x-) hele holky a jen tak mimochodem... planujete nekdo mimco? my teda zatim ne, jen me to tak napadlo....
Odpovědět
Profilova fotka
Jako kdyby nevyslo more, tak bych se rozhodne jela nalozit nekam do lazni. Miluju vodu. A silene trpim, ze jsme vnitrozemi a nemame more, takze jak muzu, chci k mori. Ale kdyz ne more, tak proste nejakou jinou vodu :) A cetla jsem, z ei kdyz nemuzou novomanzele jet na libanky, meli by proste alespon na den dva nekam jet. Proste si to uzit. Byt jinde, nechat o sebe pecovat a byt sami. Ad mimi - nijak extra, ale priznam se, ze az konecne dodelam v lendu tu pitomou skolu, tak bych se nebranila. Nebyt skoly, asi bych klidne chtela uz ted. Na druhou stranu chceme jet do ciziny, takze mozna klidne na zacatku pockat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my se berem jen kvůli dětem. :-D Ne že by jsme už čekali, jen jsem kdysy prohlásila, že se odmítám vdávat těhotná a status svobodné matky mě taky nebere, jednoduše, děti až jako vdaná. A teď jsme dospěli do fáze, že by ty děti i jako mohly být a proto se berem. Jako správná mrcha, chci mít děti zajištěný. Z cehož vyplívá, že po svatbě tomu necháme volný průběh a jak se povede tak budou, už se na to těšíme oba.
Odpovědět
Profilova fotka
no my jeste asi chvili pockame 8-) janinek: a kam chcete jet? jako nejak na delsi dobu?
Odpovědět
Profilova fotka
my čekat nemusíme, máme už dvě. Vlastně když to tak vezmu, máme všechno jen nám chybí to manželství :-D Jsem tu dlouho nebyla a vidím, že tu máme nové lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, chceme pryc na par let. Pak uvidime. Casovy plan je ten, aby budouci mimisove sli do prvni tridy tady. Dydis, takhle obracene je hezke, kdyz tam clovek ty deti uz ma a holcicky muzou jit za druzicky nebo kluci za mladence ci nest prstynky.
Odpovědět
My kapelu nemáme, ale bude tam dj, tak doufám, že mimo hudbu občas něco pronese i do mikrofonu :-) . První tanec plánujeme, protože si spolu chceme zatančit, ale bude to asi ploužák :-D . K těm mimáskům....zatím neplánujeme, možná za rok nebo tak, ale už se mooooooc těším:-D
Odpovědět
Teda holky, vy to tu zas rozjíždíte ve velkém, kdo to má všechno dočítat? :-D :-D :-D Kytky - já sama o sobě měla v bytě takový menší květinářství, když jsem se pak stěhovala k partnerovi, nevěřil mi, že přestěhovat všechny kytky bude solidní opruz... záhy pochopil ]-( On sám je taky docela kytkovej, takže u nás doma je to fakt menší botanická - naštěstí jsou kytky přes léto venku a v zimě rozložený všude po bytě, takže to vypadá, že jich tam zas tak moc není ;) Na mejch padesáti metrech to byl docela nášup ;) Jinak benjamin nám taky moc nejde - jeden chcíp, druhej spíš skomírá a třetí se jakž takž drží ;-) Zato jsem kdysi koupila ozdobný lilek, strašně se mi líbil, ale za rok zdechnul, takže přišel další a když zase chcípal, rezignovala jsem. Jen jsem hodila kousky větviček do vody a pak do hlíny. Chytlo se to, ale místo keříku se mi z toho udělala popínavka :-D Jednoho krásnýho dne jsem se nakrkla, ošmikala ho nakrátko a ejhle - začalo to keříkovatět, šlo do květu a už máme zase ozdobný lilky. a to v chytrý knížce píšou, že je to jednoletka a vypěstovat novou je velice náročné, ba co hůř - téměř nemožné ;) Tancování - já doufám, že na to u nás nedojde :-D :-D :-D Já sice kdysi tancovala závodně a tancuju doteď, i když teď už spíš jen kubánský a brazilský tance, ale když jsme s partnerem uvažovali, že bychom šli na ples a zkusmo dali valčík, dopadlo to...jak to říct...ani Mr. Bean by se za nás nemusel stydět :-D Takže my dva spolu jako taneční partneři fakt jedině jako vtipná kulturní vložka :-N Dovolená - původně jsem šetřila dovolenou na přelom roku, chtěla jsem tak na 3-4 týdny na Kubu a cestovat tam. Takže dovolený mám dost a po svatbě si beru 14 dní a někam vyrazíme - kam, to se ještě uvidí ;-) Jinak o víkendu sjedeme do nějakýho velkoskladu, kde by údajně mělo být vše počínaje látkama přes kytky a snad i nějaké hadříky - a budeme shánět věci na zdobení aut, případně na dozdobení svatebního stolu a ostatně kdybych tam sehnala i nějaké pěkné šatky na sebe na převlečení, vůbec bych se nezlobila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze jako kvetinarky tu jsme co kus to original :) Tanec - tak jako my se budeme nejak plouzit, zadna kreace to nebude. A kam se jedete podivat? My o vikendu jedeme na svatbu (pro zmenu). Zeni se Martinuv svedek. A ja mam zitra prirpavit slane na vecer, tak mam ted hlavu v apetitech a snazim se najit neco zajimaveho. A vcera jsem byla na posledni zkousce saticek na prevleceni, ve stredu uz budou moje :)
Odpovědět
Janinek: ty si budeš ty šaty kupovat? Nebo sis je nechávala šít? Mám v tom teď nějaký zmatek a nechce se mi listovat kamsi dozadu a hledat :-N Jedeme se podívat do Lipenců, já tam ještě nebyla, takže ani nevím, co nás tam čeká. Každopádně přes v pracovních dnech je to bez šance - jsou tam sice od pěti, ale takhle brzo ráno vstát by nás mohlo oba zabít a jsou tam jen do tří - tak to bych si asi musela vzít jedině půlden volna. No a protože máme spoustu práce, tak zůstáváme o víkendu doma a v sobotu tam sjedeme. Podle toho, co seženeme a neseženeme, budu kupovat zbylé věci na netu... Předpokládám, že tam aspoň tu organzu budou mít. Netušíte někdo, jak se cca pohybuje cenově za metr (a případně v jaké šíři)?
Odpovědět
Profilova fotka
Saty na svatbu pujcuji, saty na prevleceni mi sije svadlena :) Tak ceny si najdi na net obchodech - ja kupuji ze svatebniPOMLCKAdekorace, tam se to vyzvedava v chuchli, ale ted maji dovcu. Nebo svatebni raj, tam je to na proseku nekde. Jinak ti to poslou na dobirku, ale takhle neplatis postovne. Akorat dekorace s pomlckou ted maji dovcu. Ale stranky funguji, tak mzues mit predstavu o cenach. Ty na netu by mely byt lepsi nez v obchode.
Odpovědět
já tu organzu teď taky řeším, ale nevím kolik jí mám koupit....chci ji na auto a na lavice do kostela.....kolik metrů fakt netuším :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?