23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
ty se směješ fendre, ale já mám dilema :-) . mě se tam ty židle, co mají strašně nelíbí....v dalším salonku mají hezčí, ale ty nám tam nechtějí přestěhovat. pak nám nabídly potahy, jeden za 80 korun a vypadá to jako prstěradlo, škaredý prostě....tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Zidle take ted resim. Chtela jsem biel potahy, ale oni nemaji, v msit enic neni a ubrusy vypadaji blbe. Maji totiz atyp zidle. Takze asi budou puvodni, jsou to drevene zidle a operadlo je sedive, jako latka, najdu fotku nekde.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, to prestehovani zidli nechapu, budou mit v tom salonku jinou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak v te nasi restauraci maji takove drevene zidle, potah na tom zadny neni a nijak me to neurazi, takze jak vas tak sleduju, jsem rada, ze mam o starost min..... :-N
Odpovědět
v době, kyd jsme se o těch židlích bavili tam neměli ještě nikoho, teď nevím....spíš si myslím, že jim šlo o to, aby jsme si zapůjčily ty potahy, aby na tom ještě něco vydělali
Odpovědět
A jinak, půjčovnu těch potahů jsem našla i někde an internetu a dokonce víc
Odpovědět
Profilova fotka
židle neřeším, mají tam dřevěné s modrým čalouněním a i když máme barvy bílá-bordó, tak je mi to putna, stejně na nich budou sedět lidi a to čalounění zakryjou. Perlička: v Ově padají kroupy.
Odpovědět
mě je taky jedno jakou mají barvu....horší je, že vypadají hooodně zchátrale
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mne s elibi ty bile potahy, protoze to je proste takove hezci. Ale zidle aspon jsou nove a vypadaji dobre. Takze to preziju bez nich. Ale kdybych to mela jako diggi, ze vypadaji osuntele, desne by me to tocilo.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: v bolaticich sviti slunko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
by se z toho clovek pos...... http://www.novinky.cz/clanek/145398-n...
Odpovědět
fender a pak se vdávej ;-) mě to taky točí...všechno bude pěkný, nazdobený a k tomu škaredý židle...no třeba to ještě nějak dopadne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zkusit sehnat pujcene levnejsi? Na beremku je i nekdo prodaval. No, ja bych tam zasla a zkusila chtit ty lepsi zidle. Nebo ukecat slevu na potahy.
Odpovědět
ty jejich potahy nechci ani zadara...vypadá to jako prostěradlo...spíš ještě zkusím vyměnit ty židle
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to jedien vymenit nebo odjinud.
Odpovědět
Profilova fotka
krásně napsaný článek, ale i přes to se vdávat budem, děvčata, jsme potvory a manželstvím se zabezpečujeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ja obzvlast :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle clanky uz radeji nectu, me jen rozbesni.
Odpovědět
Profilova fotka
nic damy, padam z prace, mrknu sem jeste vecer doma. paaaaa 8-)
Odpovědět
asi nakonec ty židle necháme, půjčíme na to ty prostěradla a udělám mašle zezadu.....bude to přeplácaný, ale nebude vidět ty straý oprýskaný židle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, jak jsi skvělá a kreativní. ;-)
Odpovědět
to jo, to já jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale budes s tim mit zbytecne praci navic. I kdyz hlavni je, ze budes spokojena. Ja asi na zidle uz kaslu. Blbe je, jak jsou uprostred cernosede, tak se nehodi na ne dat zadnou masli :(
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, neřeš čalounění, vždyť to budou zakrývat sedící lidé, zbytečně si děláš vrásky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja radsi ted budu resit neresitelne zidle, nez abych se musela vrhnout na nejaky opradovy problem - jsem ted silene lina. A hrozne s emi nechce do tech poseldnich veci, hlavne hudba.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes obesla pet galanterek, nez sjem sehnala taftovou bilou, sire 4cm. No des. Ale mam.
Odpovědět
nazdárek holky! je tady nějak mrtvo. my jsme denśka odpoledne objeli zase pár příbuzných a zvali na svatbu....tak z toho mám trošku lepší pocit, než posledně....snad to nebude tak strašný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak to je super. Ja si zase dnes koupila puncochy, tak snad mi pak pekne budou.
Odpovědět
Profilova fotka
To já dnes taky nakupovala, ale ne na svatbu, jen na sport a čtení, teda spíš na vyrábění z papíru a taky chytrou knihu, aby mi pořád nechcípaly kytky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak uz jen mesic =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?