23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nijak, protože zatím moc nepoznám, co se mu nelíbí :-N :-D :-D poznám jneom podle křiku kdy ho bolí bříško, jinak absolutně nic :-N :-N :-p no nicméně teda na den mu dávám aspoň látkové plenky, aby nebyl přesvědčený o tom, že bude pořád v suchu :-p a taky samo kvůli kyčlím, i když dle ortopeda je v pořádku x-) koukám na něj když kouká x-) to je úžasný. nebo když dělá ksichty, na to je teda expert, ty první dny po porodu byly krušné protože jsme se museli strašně těm ksichtům smát a já se smát nemohla, bo mě šíleně bolelo břicho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak pak pekne rozsiruj album nekde a pochlub se s ksichtiky. At se mame take cemu smat. A urcite ho casem prokouknes, jak se tvari a co tim mysli :)
Odpovědět
Profilova fotka
album mám na fb, budu dávat fotky tam ;-) jojo, to jo, navíc teďka stejně hodně chrní anebo leží a kouká, takže z toho člověk moc nevymyslí... nebo teda aspoň já ne :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kouka a rika si, proc na nej ti lide porad tak cuci? :-) Je to urcite zlaticko. Koukala sjem ted na FB, no ta psoeldni fotka z vyletu je dokonala. Jak si nerusene chrni. Opravdu se vam povedl.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme konečně doma. uuuuuuuffffff x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se Misankovi doma libi? Co na to rika? A co maminka hlavne? Jak se citi?
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem rozhodně ráda, že jsem doma x-) není jak ve vlastním x-) a kde nám zmizly všechny ženy? :-. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako vubec nevim, co kde ostatni zeny delaji. Diggina asi rodi teda uz, co? Tak na ni myslim. Cekame jeste na nekoho nebo uz jsou vsechna miminka "venku"? Jako nechci vas drazdit, ale mame tu ted krasne pocasi, pres den je to na kratky rukav i.
Odpovědět
Profilova fotka
Ostrava je děšť se sněhem a v Beskydech napadlo 10cm, tak moc neprovokuj. ]-( Jinak se omlouvám za dočasné mlčení, jen jsem pořád nějak marod a nebo vybaluju. Sotva pletu nohama. Jinak jsem byla včera u Dr. na poslední kontrole a řekl mi, že nejdřiv za 3 měsíce po zákroku se můžem zase pokoušet. Jenže nesmím ty prášky brát hned po vysazení HA, ale až po 3 měsících. Tohle už jsem si jednou zažila aDr. nedokázal pochopit, že mi ty vaječníky prostě a vážně fungovat nebudou. Ale co už, to přežijem, co nám jinýho zbývá. Terezko, nemít rýmu, už jsem u vás a hlídám. x-) Hlavně se opatrujte a tužte. ;-) Kocourek snad moc nezlobí a spinká jak má.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dnes mluvila s našima, tak mají 20 cm a hustě jim stále chumelí :-N a tady chčije a chčije, to je děs. kači, zatím není moc co hlídat, protože zlatíčko stále sladce spinká x-) včera například dostal najíst o půlnoci, pak vstanul ve 4, pak v osm a pak zas kolem deváté vytuhl a ještě stále chrní ;-) no jak říkám od začátku, kdyby nebyl celý Jirka, tak si myslím, že nám ho vyměnili, protože tak hodné dítě naše být snad ani fakt nemůže :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci, tak se brzy uzdrav, at jsi fit. Jo, vybalovani je peklo, nekonecne. My se bdueme stehvoat za dva tydny, tak me to take ceka. Terko, to je super, ze je tak hodnoucky. A odpocines si trochu, kdyz spinka? Znas to, kdyz miminko spinka, maminka spinka. Jako u nas je dens zase krasne, slunce, teplo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači a někdy k vám budem takky muset na koulaudačku,jsem fakt zvědavá jaké to tam máte! =-) :-N 8-) hele, jani, moc s tím vaším počasím nerozčiluj, jo :-p :-D no já spím s malým vždy dopoledne, odpoledne už nepotřebuju, to jsem dostatečně čilá, když vychrapujem do cca jedenácti ;-) jenom doufám, že mu to vydrží a že se nebude jednou v noci budit co hodinu :-p :-N jdu se zrovna chystat do postele, předpokládám, že malej se za chvíli vzbudí, tak ať pak můžu rovnou zalehnout. tak brou noooooc x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak dnes je pod mrakem, ale tepltoa porad prijemna.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky teplota příjemná.... v obýváku :-N :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se s kolegyňkou dneska jely podívat za další kolegyňkou, která má doma skoro 2měsíčního klučíka. Nádherný klučík, sice má dneskanějaký problémy s bříškem a plakal, přesto je krásný. Jsem si ho plačícího na chvilku vzala a huškala ho a přispěla jsem k dobrému dílu, stačila chvilka a už byl řachot v kalhotech, jak se mu ulevilo. Abych si šla vsadit tu sportku. :-D Tak mi to zase na chvilku usnadní to čekání.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, mi ted nekolik dni vubec neslo beremko. Se tvarilo jako nedostupne. Nam dneska donesl stehovak krabice, tak abych snad uz zacla balit nebo co. Jinak teplo je pryc a hlavne svetlo. Dneska cely den poprchava a ani psa by nevyhnal.
Odpovědět
Profilova fotka
To nás těší =-) u nás dnes bylo ráno sice mlhavo, ale odpoledne krásně teple a slunečno. Jinak zrovna koukám (krom televize) z okna na bouračku, dva udělali ťuk, jen plechařina. Prostě to jeden neubrzdil, není ani divu, ten jediný tah na Opavu je pravidelně ucpaný, každodenně a pátky jsou nejhorší. ]-( Už aby dotáhli tu Rudnou. Jinak my už máme to všechno potřebné vybaleno a zbytek organizovan k rychlému najití. V pátek k nám dojdou kolegyňky, sabotujem pracovní bowling, neb tam jde i zástupce šéfa ze kterého se stal pěkný kkt (ztopořený úd). Tak se s holkama užijeme u nás, ať sousedi vědí, kdo se nastěhoval. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:))) Pekne si uzij tu patecni seslost. Tak ja mam prvni krabici, kuchyne :) A dumam, jestli pred spanim udelat jeste druhou nebo se ridit starym dobrym znamym "rano je moudrejsi vecera" :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jani víš jak, co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i zítra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jak dlouho muze clvoek takhle odkladat? :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím, že práce neuteče, když nemá nožičky :-p :-D já kupříkladu už asi měsíc vyklízím šuplíky ve stole :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli je vyklizis mesic, tak to musi byt uz krasne vyklizene.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včerejší sešlost se báječně vyvedla. Jsme se tak nasmály, že tu budem strašit nejmíň do 100. Jen teda netuším, kdo dojí všechno to jídlo a chipsy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Udelej druhou party dneska :) A to je dobre, ze tu budes strasit dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas je to jak u Tipatu - same krabice :) Jako nenavidim baleni kuchyne. Vsehcno to nadobi a jidlo a to toho ani tolik nemame, si myslim. Uz aby byl ctvrtek a my bylo prestehovani. Pak jen vybalovat a vybalovat. Jo, a dozvedeli jsem se dneska, ze v dubnu budeme teta & strejda. Uz jsme si to nejakou dobu mysleli, tak dnes jsme to i oficialne zjistili.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, vydrž, to přejde, vybalíš a budeš v klidu. ;-) Ta zpráva o tetince a strejdovi je báječná. Na tuhle si já asi hodně dlouho počkám, starší bratr jsem už přestala doufat a sestry jsou ještě moc mladé. Holt co si člověk neudělá sám. ]-( Musím se "pochlubit", udělala jsem si komplet pyžamový víkend, od pátečního večera jsem z něj nevylezla, to je relax. Navíc máme na čtvrtek a pátek volno, 5 dní odpočinku, miluju práci ve školství. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako pyzamkovy relax je nejlepsi. Jinak mymame jen jeden "zdroj" - manzelova sestra, jinak nemame absolutne kde brat. Vsechno ostatni jedien do mych sestrenic a bratrancu, ale tam je toho zase pozehnane.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky není kde, to my myslím my budeme mít druhé prtě dřív, než se dočkáme jinde :-N venku je zase megahnusně, chtěla jsem jet dnes na pokec do práce, ale v takovém počasí na to fakt kašlu.
Odpovědět
Profilova fotka
fender, plně tě chápu, jsem ráda, že jsme se dohrabali do obchodu a zpět. Je hnusně a navíc mě na dny volna zase skolil nějaký bacil. Tuberák hadra, beru cosi na odhlenění a piju průduškový čaj. Z toho všeho je mi tak špatně od žaludku, fuj. :-( Klasika, místo abych si užívala dny volna, tak marodím.
Odpovědět
Profilova fotka
kači ty jsi taky expert :-N furt něco....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?