23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Tipata hlavně ty se drž, až teď jsem vás dočetla, co se tady vlastně děje......
Odpovědět
Profilova fotka
čau.... ty fole, konečně chládek.... včera jsem měla kotníky nateklé do velikosti kolen ]-( diggi já balím příští týden... teda ještě mám chvilku čas, ale chci sem tam ještě i zajet mrknout do práce, jak se beze mě mají a mám příkazem mít tašku, že mě jinak nepustí přes vrátnici :-D manža jel dneska na dostihy dělat zdravotnický dozor, jsem chtěla původně jet s ním, ale jsem ráda, že jsem ráda, tak jsem v posteli. včera jsem byla ještě na akci z práce, domů dorazila v 11, tak jsem nějaká znavená nebo co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fender: plně tě chápu, já dnes sotva lezu a to jsem spala 13 hodin v kuse. A včerejšek byl fakt humus. Hlavně ukaž chlapovi, kde tu tašku máš, ať pak zběsile nehledá, i když u něj se to nepředpokládá. diggi: děkuju za podporu, ale ono se to nějak zvládne. Ty si hlavně postav tašku ke vchodovým dveřím, nebo ji mějte permanentně v autě, co kdyby. Tak to dělala od jedné kolegyně "snacha" (jejího syna přítelkyně) a pak jednou si tašku nevzala do auta a v tu ránu to na ni přišlo. Musím se pochlubit, jak jsem dokonale asertivní. Včera jsem svou třídní kolegyni naprosto v klidu a taktně odmítla, že jí nepomůžu. Ona je dokonale pomalá, neorganizovaná a hlavně už toho má dost, zbývá jí rok do důchodu a už na to opravdu nemá. Dali mě k ní. Včera do 12 měly být nachystané třídy, ona na to měla celý týden a včera v 10 mě viděla a chtěla, abych jí tam makala. Jenže já se včera sotva držela na nohách. Když se mě zeptala, jestli mám čas, tak jsem jí odpověděla, že čas by byl, ale síly nejsou, že je mi opravdu špatně. Pak jsem se zašila v jiné třídě u mé bývalé kolgyňky a hodila si nohy na lavici a přečetla Blesk. Výčitky z nicnedělání mě rychla opustily. Šéf mě viděl a nechal mě v práci naprosto v klidu, pochopil, že doma mě nemá kdo hlídat. No nejsem dokonalá? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi uzasna. A kolegyne si to mela udelat vcas. A co ses dozvedela noveho? Ja kdyz obcas kliknu na nejake ty clanky na Novinkach v sekci Koktejl, ci primo na super, tak tam pulku tech zucastnenych ani neznam. A neumim tak docenit silu toho skandalu.
Odpovědět
Profilova fotka
Take mate tak divne pocasi? Nam sviti slunce, ale pritom fouka studney vitr, fakt divne. Ale apson dnes uz neprselo. Psala sjem vam, jak sjem byli na veterine a Cliff ma nejake roztoce nebo co na tlapkach, takze je kazdy den musiem likvidovat, protoze proti nim neni prevence? Az se ochladi, tak pry to zmizi. Nemate s tim take zkusenost ostatni majitelky hafanu?
Odpovědět
Profilova fotka
V Ově je chladněji, ale svítí sluníčko. Chladněji je po těch vedrech kolem 20˚C, což je příjemná změna. To s Cliffem je blbý, ale co už, hlavně, že to přejde. Aspoň už máte zkušenosti i se zahraničním veterinářem. ;-) A s tím bulvárem si nedělej hlavu, já v ten pátek v Blesku znala jen Gotta a Vondráčkovou, jinak mé povědomí o našich "hvězdách" je nulové, jsme na tom úplně stejně. :-D
Odpovědět
Tipata to jsi udělala jedině dobře, jen tak dál ;-) ....za to, jaký je teď počasí jsem moooc vděčná, už mi ty vedra lezly krkem:-)......já tašku vozit nemůžu, dala jsem tam zatím jen pár věcí, zbytek jsou takový, který třeba používám nebo ještě vůbec nemám koupený:-D...ty dobalím až někdy později:-)....a když jste u bulváru, dostala mě zpráva, jak se zranil ten borec, co byl vyhlášený mužem roku, jestli jste to teda někdo četli nebo viděli...docela drsný
Odpovědět
Profilova fotka
To s tim borcem jsem nekde cetla, hrozny. Tak my vcer ameli navstevu a grilovali a bali jsem se proad deste, ale nakonec to nespadlo. I kdyz dneska je trochu prijemneji a nefouka tolik. Ale tak hlavne ze se vcera dalo byt venku a povedlo se grilovani. Dneska je v Uk volno, tak jsme si pekne prispali a ted si dame asi maraton Bourna, vsechny tri filmy. nejradsi bych teda nekam ven, ale Martin porad trochu kasle a moc nevydrzi. Tak snad pristi vikend uz neco podnikneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, vy se máte, den volna, co bych za to dala. Hlavně, že grilovačka vyšla. Tak mi dnes bylo zase jak v pátek, slabo, motáky, návaly horka, no prostě humus. To už mi nedalo a muž mě dovlekl k doktorovy. Můj drahý gynekolog mi s klidem sdělil, že je to normální, že mi to dělají ty zbytky těhotenskýho hormonu a může to trvat až měsíc, než tyhle příznaky těhotenství odezní. Klidně i slabá teplota. No mi řekněte, proč mám těhotenský obtíže až když těhotná nejsem. A to mě ještě kolegyně vystresovala, že ona měla podobný stavy po porodu a to jí našly zánět. Opravdu, já vážně nejsem normální. Ale aspoň už tam k němu nemusím, až za měsíc na kontrolu, rovnou mi předepsal antikoncepci, to jsem chtěla já, abych si upravila cyklus a poslal mě domů odpočívat. Jen mě teda malinko zklamal, když mi zdůraznil, že v mém případě mi další těhotenství DOPORUČUJE až za půl roku. No co, s kolegyní to vydržím ještě rok. Dneska mi nahodily asistentský rozvrh a ono to zase nebude tak horké, to zvládnu. Jsem přece holka šikovná, skvělá, úžasná a jedinečná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
káťo, tož to mě mrzí, že ti není lépe, co ta konzultace u nás? vyhovuje ti to někdy? já jsem dnes ještě ve VM, zítra odpo máme program a ve čtvrtek má Jirka akci z práce a v neděli zas službu, takže tam zbývá tento týden jen pátek a sobota. ale neboj, příště už to klapne x-) x-) x-) je prima, že aspoň víte, že ty léky působí 8-) no jinak já dnes první den na oficiální mateřské. a na kontrole s malým - a jestli to tak půjde dál, tak mě bude čekat sekce, už abych se s tím začala psychicky smiřovat |-| naše prtě totiž má už 2,5 kg :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, už je mi líp, sice jsem vyšťavená na max. a pořád bych jen spala, ale už mě neoblívá horko a poslouchají mě nohy. Asi je to i tím, že vím, co to dělá a pravidelně jím a hodně piju. Prostě se lepším, asi. Tery, už jsem konzultovala v pondělí s mým doktorem, tak mi to vysvětlil, přesně, jak jsem si myslela. Zas tak blbá nejsem. Od pátku tu opět budou tchýňáci, naše drahá maminka (Tomova) mi zakázala mýt okna a dojede na to sama, ona je tak zlatá. Je pravda, že na okna se vážně ještě necítím, takže ve starém bytě si budou muset chlapci poradit sami. Ve čtvrtek 10. se definitivně stěhujeme, takže Teri, jak jsem psala, příště už to bude u nás na novém a když budete mít čas a bude se vám chtít, prostě písněte a dorazíte. :-D Perlička ze školních škamen, máme za sebou dva školní dny a už se kolegyni dva naši úžasové servali dvakrát, každodenní bitka bude na programu asi dlouho, nicméně, ona je učitelka a ona to řeší, já je maximálně odtrhávám od sebe. ]-( Já se tenhle rok asi vyloženě pobavím. Teri, neboj, ono to nějak půjde, jak jsem už psala, kolegyňka odrodila normálně 4,2kg a 54cm a je tělesné konstituce něco jak ty. Neboj, ono to půjde. ;-) A jak řekla moje nevlastní babička své dceři: Šlo to dovnitř, ven to musí taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela take pres 50cm a kolem ctyr kil a mamka byla stihlounka jak Terka a jeste kratsi :) Kaci, to stehovani nezavidim. Ale aspon jdete do sveho a krasnejsiho, tak na to mysli. A netahej nic tezkeho. A delej vse v sede. A ti rvaci jsou teda docela husti, hendka prvni den. No ja dnes vstavala v pul sedme, ejstli me zavolaji do prace, coz se nestalo, takze jsem ted uplne rmtva. Tak se snazim odpovidat na ruzne inzeraty, ale dost u toho spim.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já byla dnes na skok v práci, už byla po mně sháňka :-D jinak si zvykám na to, být doma. byli jsme se včera fotit, ale nechci sem dávat veřejný odkaz, tak kdyžtak písněte do IP pokud chcete a já vám ho pošlu ;-) kači ok, tak snad to ještě nějak sfouknem, nějak to všechno strašně letí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, já už jsem jen vyšťavená. Dneska jsem odcházela po 7 do práce a domů jsme se konečně dotřepali až po 9 večer. Jen jsem patřičně uondaná a bolí mě nožičky, ale že bych omdlívala, to ne. Nicméně, tchýně je natolik skvělá, že mi dojede umýt okna a pomoct s úklidem novýho. Tchán zase pomůže s kuchyní. Dneska Tom něco složil a pak jsme šli kupovat světla, to nám zabralo asi 2 hodiny, ale bude to krása. Chlapci se neustále rvou a sporstě si nadávají. Dneska už jsem zděšeně letěla do družky, že je tam malér. Dojdu a ti dva si spolu v klidu hrají s vláčkama. Oni si vážně ty papíry na hlavu zaslouží. Zabit oba dva. ]-( Janinek vydrž, ono něco příjde a bude to báječná facha.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky nadherne. nej je ta s tatinkem a pak ty s botickami :) Kaci, tak to jako to, nemas byt na nejake nemocenske ted? To je des, trcet tam takhle dlouho, kdyz jeste nezacala skola. A kluci se vas, koukam, snazi drzet ve strehu. A normalne vas chvalim za svetla. My meli vzdy svetla posledni a nejdriv jen zarovky. A u ostatnich to take znam takhle. Ze ta se resi az nakonec a ty zarovky tam prece vypadaji tak pekne a hodi se k celemu interieru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dík jani x-) tak to my jsme na tom stejně, světla až naposled a to ještě na záchodě nemáme doteď a to tu bydlíme dva roky :-D venku konečně prší, já už myslela, že asi chcípnu, hurá. jsem vstávala v půl osmé, zkontrolovala maily do práce a pak zas šla spát a teď snídám :-N no není to špatné, ta mateřská, akorát že za chvíli bude asi po klidu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Po klidu prijde radost? :-D Jako my meli take dlouho zarovku a pak jsme presli na ikeackou klasiku papirova koule stredni. A v koupelne jsme sice meli "svetlo", ale ne svetlo. Fungovala jen zarivka nadr zrcadlem. A normalni svetlo nejak neslo, protoze se tam rozbil kontakt nebo co. Ale kdyz jsem ted prijeli do Prahy po pul roce, tak to mezitim tatka spravil a uz to slo :-) Ja vstala v pul sedme, kdyby teda neco, nasnidala se, umyla. po sedme zalehla ke knizce a pak mela druhou snidani s Martinem v devet. A ted jsem zase jak prejeta. Zatim jsem zvladla jen dojit s Cliffem a dat prvni pracku. A ted se vykopavam do knihovny a na nakup.
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi radost, no :-D :-D :-D taky peru, vůbec nechápu, kde se to prádlo furt množí 8-( a to ještě budu všechno tak týden vkuse žehlit, protože jsem se na to teď asi tak dva měsíce vyprdla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, v klidu, my včera došli v 9, ale už s těma světlama, z práce jsem odešla ve 3. Já se po práci přemlouvám vysát, umýt nádobí a jít nakoupitaspoň něco, když dojedou tchňáci. Žehlit bych měla taky, mám sice jen malou kupičku, ale před stěhováním je to třeba udělat. A světla jsou opravdu to poslední, od čtvrtka už tam jsme na pevno v bytě a nábytek jinak máme, takže taky děláme světla poslední. :-D A teď jdu vysát. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vysávat jsem dnes taky chtěla, ale nakonec bylo cekem dost práce do práce, tak jsem akorát umyla nádobí a pověsila prádlo, jinak nic, neb jsem mezitím ještě musela spát :-N ještě musíme na nákup, ale to asi až někdy večer, až nebude všude tolik lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se hecla, vysáto mám, teď se posilním polívkou a zvládnu nádobí. Spánek bych si taky dala říct, spím ve stoje, ale musím to udělat, aby se tchýňáci nelekly, že potkávají nádobí, které ušpinili před 2 týdnama. Už chápu, jeké to je být unavená a těhotná, fuj hnus (to unavená). :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Takže konečný sumář, vysáto, nádobí umyto a nakoupeno, ježiš já jsem šikovná. A utahaná jako kotě. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nakoupeno máme taky. dneska jsem dostala kopanec do jater 8-( jdu si lehnout, mám fakt dost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, chuďátko malý, dokopaný, neboj, sotva vyleze dostane na zadek. ]-( To my po včerejšku máme usazenou kuchyň, dvířka se dodělají za pochodu. Tchýně mi umyla všechny okna, koupelna a záchod jsou taky už použitelný a jeden pokoj už je dočista. Mě nechaly pouze logistiku a přicmrdávání, cestu byt-Hornbach už umím poslepu i s výlukou tramvají. :-D Dokonce i světla svítí (stěrače nejsou potřeba). Ale vyřízení jsme všichni, navíc se o mě pokouší nějaký bacil, ale já mu dám echynaceové kapky a tantum verde a budu s ním hotová v cukuletu. Vážně mám báječný tchýňáky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to buď ráda, ti moji se pro změnu zase rozvádějí a tentokrát to fakt stojí za to, mám jich plné zuby obou, jak mezi sebe furt tahají Jirku 8-( včera se u nás skládala stěna do obýváku, konečně x-) ještě se to musí dodělat, úchyty k šuplíkům a tak a pak to tady už bude krásnýýýýýý x-) nic se mi nechce, musím zapéct špagety a aspoň něco málo vyžehlit, ale jsem příšerně zdechlá, nejradši bych furt spala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Že Jiříka lituju, vydržet a nenechat se vtáhnout. Klidně ať je pošle k šípku, i když to se lehce řekne, než udělá. Pořád jsou to rodiče. Ale jinak plně chápu, jak to s tím spánkem myslíš. My máme ten korpus kuchyně i s deskou, už je vyřízlá na dřez a varnou desku, bájo. Byteček jsme vygruntovali do čista, takže můžem ve čtvrtek rovnou nastěhovat. Takže teď nás čekájí 3 dny balení, snad to zvládnem. A pak to bude taky krásný. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, přestěhováni a už vám píšu z novýho, sice teda všude pytle, ale aspoň televize jede, postel je složená a 2 křesla a konferenční stůl vybalený. To zatím musí stačit, pro dnešek. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to je super, jak se bydlí v krabicích? ;-) jinak u nás vše OK, už mám sbalenou tašku do nemocnice a začínám pomalu odpočítávat :-N jirk říká, že jsem jak časovaná bomba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste jako 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( janičce přejeme všechno nejvíc nejlepší k dnešním osmnáctinám x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji, dekuji. Se omlouvam, jsem nejak nestihala psat. Ale myslim na vas.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?