23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no aspoň že tak :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se konečně dostaly k netu. Už máme i dveře, nicméně kuchyň stále nula, ale tenhle víkend se to snad už pohne. Krabice zatím nevybaluju, práce není zajíc, neuteče. Na druhou stranu jsem tak zničená a chytly mě záda, že už nemůžu ani sedět, natož ležet. Ale příští týden mám masáž, tak to snad pomůže. Informace podány, tak jdu chcípnout do houští. :-S Janinek, všechno nej k -náctinám. x-)
Odpovědět
Ahoj holky! Tady o nějak odumřelo :-) .....já jsem stále 2v1 a za poslední týden je mi tak dobře, jak za celý těhu ne, takže to vůbec an porod navypadá, asi budu s pupínem až do Vánoc:-).....Fender co ty, jak jsi na tom.....a co ostatní, jak se máte......
Odpovědět
Profilova fotka
žiííš, já myslela že už máš prtě určitě doma.... já taky 2v1, ještě mi chybí tři týdny, ale už se nemůžu dočkat, zrovna nejlíp mi teda není |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tehulkam drzim palce, at probiha vse, jak ma. Jako mne to prijde jak vcera, jak jste psaly, ze bude mimi a najednou to tu je. A Kata s Petou uz je i maji. Ten cas tak leti. Tipato, gratulky k prestehovani. Co zada, lepsi? Holky, mi se take budeme muset stehovat. Jen nevime kdy. Smlouvaje do Vanoc, my chceme driv, ale landlord se cuka. Tak to jeste bude boj. A hlavne nemame ted auto. I kdyz ono ted uz bychom to smai nezvlaldi, mame gauc, dve dvojite postele. No stve nas to, radi bychom tu zustali, ale je tu blbe udelane vetrani pod domem, landlord to neopravi a my tu s tim nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
no to letí jani, to máš pravdu, teda respektive mně strašně uteklo těch prvních cca 7 měsíců, konec už se neskutečně táhne. a teď ten poslední měsíc obzvlášť. no super další stěhování, to jsem ráda, že nás to v dohledné době nečeká, když si vzpomenu na to, jak jsme se stěhovali my, brrrr.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka, co ma termin v listopadu, se stehuje ted. A zarizuji novy byt. To by me kleplo.
Odpovědět
Profilova fotka
To mě těší, janinek, že v tom stěhování nejsme sami. My pořád nevybaleno, dneska dojdou dodělat podlahové lišty a už budem naprosto komplet a můžeme ustavit skříně a pomalu začít vybalovat. Jen ještě Tom dodělá odpad v kuchyni a dokonalost sama. Konečně uklidíme, celou dobu jsem to sabatovala, už mě to malinko síří, ale nejsem blbá, abych ukízela v neustálém bordelu. Záda jsou pořád horší, v úterý jsem byla na masáži a svaly se těď zlobí, že jsem si dovolila s nima cosi provádět. Další si domluvím na příští týden, a tak to budeme aplikovat než to rozmasírujeme. Ten krk a hrudník mám hodně stuhlý a nic jinýo už s tím nejde. Nohu už léčím, takže za chvilku budu moct naběhnout i na nějaký ten pohyb. Vážně už je ze mě troska. Snad už bude jen líp. Jedna krásná zpráva na závěr, v úterý jsme zapíjeli od Tomovýho kolegy dcerku, narodila se v neděli večer, podrobnosti zatím moc nevím, ale podle hrdého otce je krásná a zdravá. Není to tak špatný, inteligentní lidé se ještě množí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takze mas porad jeste sanci, tak se neboj :) A spravne, uklizej az na zaver. Ted jedine, abys mela ulicku mezi krabicemi k lednici a posteli a vic nepotrebujes. Krabice se vybali casem a nebo zjistis, ze to, co v nich je, uz ani nepotrebujes.My kdyz se prvne stehovali, tak jsme meli mezistupen, kdyz jsme asi 4-6 mesicu bydlleli u zname, nez bude volny byt .Spoustu krabic jsem tam nevybalili a nechali az na to zaverecne stehovani. A nektere ty krabice jsou doted nevybalene. Obcas jsem do nich pro neco vlezli, ale zbytek jsme vubec nepotrebovali. Drzim palce na ta zada a vubec, at se ti to zlepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem pro změnu už "přestěhovaná" k našim a už jenom čekám, až to vypukne. malej má 3,5kg takže by bylo pomalu načae, si myslím :-p :-D jinak my jak jsme se stěhovali tak jsme spoustu věcí vyhodili.... a pak z těch krabic taky, přesně jak říká janinek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender: to máš super, takže jestli to chápu, tak si taťka odrodí vnouče? To máte bájo, snad si teda Jiřík aspoň střihne. ;-) Tak už jsem dneska zase potkala starou známou "tetu". Břicho mě bolí víc než po zákroku, ale aspoň už je to všechno v pohodě a začala jsem brát antikoncepci, ať tolik netrpím toho půl roku. :-D Dneska už snad vybalíme kuchyň, bude velká reorganizace, na starým bytě jsme měli špajzku a tady není, tak to musím nějak vymyslet. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci nezavidim, ja minule myslela, ze porodim. ALe vzala jsem si nejaky mistni sajrajt a pomohlo to. V CR jsem mela nejradsi Nalgesin, na krece nejlepsi. Jako spajz je pokald, tady se na to nehraje, zlaty panelak tomhle zase. V prvnim UK byte jsem mela peknou kuchyni, ale silene malo mista ve skrinkach, byly male a bylo jich male a blbe delene. Ze se tam vesel jedne hrnec treba a nic dal, ale kolem nej bylo misto, jen ne na druhy. Ted mam lepsi kuchyn, spousta skrinek, ani je nemam vsechny plne. A vejde se mi veskere jidlo i nadobi. A jidla teda mame mene vseobecne ted, jak sjem bez spajzu, ale staci to. Teri, tvuj tatka je porodnik? Tak to mas exkluzivni peci asi. Nebo te moc buzeruje? Moje sestrenice nastupuje do porodnice zitra, tak na ni myslim, bude to jejich treti, maji je dost rychle za sebou, tak ji ceka pekny kolotoc a babicky daleko. Bliz nez my, ale take je to cizina.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Janinek, ani mi nemluv, papám 3xdenně jednu růžovou pilulku a nějak to přežiju. Zase na druhou stranu, v pubertě jsem to brala po dvou a 4xdenně, v podstatě co 4 hodiny, jak nebylo, tak jsem se svíjela na koberci, ani vyskočit z okna nešlo, takže teď si jen pískám, v podstatě. Kuchyň jsem nějak uspořádala, nicméně budu pobyt v ní trávit formou vrcholových výstupů. Aby jsme využili prostor a původní závěsné lišty, tak jsme vzali vysoké skříňky. Jakž takž dosáhnu na začátek druhé police, ale ten zadek a třetí, na to jsem si pořídila takový to IKEA štokrle a lezu nahoru a dolů, to budou nožičky. :-D A babičky daleko taky občas probíráme, ale zase se najdou schopné a ochotné kamarádky, co už mají větší děti a nebo už tak velké děti, aby si ti puboši mohli přividělat jako chůvy. Vždycky se to nějak dá. A hlavně, když jsou babi daleko, tak prázdniny jsou skoro bezdětné a to musí být super pro obě strany. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus ten Nalgesin, to mi prislo na krece fakt nejlepsi. Jednou mi to doporucili v lekarne, kdyz jsem se tam priplazila na umreni.
Odpovědět
Profilova fotka
já dřív brávala surgam nebo tramal, ale to než jsem začala brát HA, po ní se ty bolesti skoro minimalizovaly, takže když už to bylo jooo moc strašné, tak mi stačil nurofen, naštěstí. teď jsem dostala jakousi rýmu, což je naprosto báječné, protože se skoro ani nevysmrkám, neb synátor se okamžitě začne vztekat. o kýchání ani nemluvě. ještěže má plnou pusu plodové vody a neumí nadávat, to bych si asi něco vyslechla..... jinak taťka mě nebuzeruje, jen měl nějaké výhrady k tomu, že jsem za posledních 14 dní přibrala tři kila :-N ale tak celkově mám zatím deset a už mi zbývá jen 14 dní, tak to už snad tak hrozné nebude |-| teda doufám =-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Funguje nám myčka, to je bájo, nemuset umývat nádobí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vid? To my si na ni zvykli tady hned asi po mesici. Jak jsem pak byla sama v Praze, tak mi tam uz chybela. A ted se bojime, ze pujdeme nekam, kde nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, s tou rymou mi te je lito. Muzes na to neco? Nebo ted ke konci uz nic? Na vsech moznych lecich jsem vzdy videla, nebrat v poslednim trimestru. A ted koukam, ze ty uz to mas za chvili, ja porad myslela, ze az v listopadu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, rýmu beztak ničím nevyléčíš :-D piju litry čaje a beru céčko a nějaké bylinkové kapsle aby se mi líp smrkalo, jinak nic.... ten týden se ti bude muset nějak přežít. hlavně abych se jí co nejrychleji zbavila, ať kdyžtak nenakazím malýho, kdyby už se narodil.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata, zase sem nakukuji, kdy mate holky terminy porodu? aktualne mam pocit, ze porod a tehotenstvi jsou sranda proti tomu kdyz se o dite starate, aktualne mame za sebou velky plac, ktery jsem zvladla s napnutymi nervy, ale zvladla, ufff, proto ten optimismus :-D ale zase je to uzasne, ne ze ne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Osobne si myslim, ze nejhorsi je puberta, jakmile proste jim je 15 a vyse, to jsou ty nejvetsi starosti, do te doby se to da mit nejak pod palcem.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: samozrejme, tohle jeste prijde, ale mit dite poprve, zjistit, ze clovek je k nemu vazany 24 hodin denne minimalne nekolik mesicu, ze je na tebe odkazane s veskerymi potrebami a nezajima ho, ze zrovna neco nutne musis udelat, to je mazec. Si pamatuji, jak jsem varila veceri natrikrat, pak jsem to vzdala a od te doby varim jen kdyz uz spi a nebo ji ma manzel, protoze mezi pul 5 a 6 vecerni hodinou jsme zkratka jeji a tim to padlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
No Gratulkyyyyyyyyyy. Fesak. Terko, ja na tebe vcera zrovna myslela, ze asi uz jsi cela nesva a cekas a ty uz to mas davno za sebou. Tak at jste oba zdravi a krasni. A az budes mit silu, tak se tesime na nejake blizsi info.
Odpovědět
Profilova fotka
díky x-) nojo, mám to za sebou, díky bohu je vše v pořádku..... porod teda nic moc |-| po osmi hodinách šílených kontrakcí, kdy jsem ječela na Jirku, že další dítě už NIKDY :-D se to všechno zaseklo, přestala jsem se otvírat, malému spadly ozvy, měl kolem sebe dvakrát šňůru... skončilo to akutní sekcí, doktoři chtěli ještě počkat, ale taťka (můj) rozhodl, že už se to řízne a díkybohu za to, kdyby se ještě čekalo tak tu s náma malý vůbec nemusel být.... :-( brrr je mi z toho zle jen si na to vzpomenu. po operaci to bylo taky šílený, dva dny jsem se nemola hýbat, jíst, všude milion hadiček, pak jsem se musela naučit znova chodit, no tož prostě.... opravdu jse ms ito všechno užila až do maxima :-p ale máme všechno za sebou, je zdravý a hodný a vůbec úžasný :-N takže nám ten strašný strach a bolest a všechno už tisíckrát vynahradil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uf. Tak to jsem rada, ze to dobre dopadlo. Musela to byt hruza. Tak on ted urcite bude nejhodnejsi miminko, kdyz vas takhle vydesil. Jaky mate rezim? Hlavne v noci? A jak krmite? No drzim palecky, at to pekne zvladate a uz vam Misan nechysta zadna nechtena prekvapka.
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to malý vysavač, takže plně kojím, zatím bez problému ;-) režim zatim moc není, buď se krmí nebo leží a kouká nebo spí :-D občas trochu vřískne, ale není to nic strašného, holt nám toho má hodně co říct a zatím to jinak neumí, takže mě to nijak nestresuje 8-) noci zatím taky relativně v pohodě, třeba včera jedl v půl jedenácté, ve dvě a v půl šesté a pak jsme spali až do devíti. no jsem zvědavá, jak douho mu to takhle vydrží :-p :-p :-N zajímalo by mě co diggina, jak se má .... jestli jsme ji nakonec ještě nepředběhli :-.
Odpovědět
Profilova fotka
To je bomba, takový krásný malý prcek. Jen je škoda ten porod, ale hlavně, že taťka měl rozum a rozhod to. Takže už jste doma? Kdyby něco, dej vědět a já dojedu hlídat. ;-) A kdy že to s hrdým otcem zapijem? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači teď jsme ještě u našich, jirka je v ově. netroufala jsem si ještě zůstat sama stím břichem a tak vůbec jsem chtěla být na chvíli u našich, přece jen není jak v péči gynekologa a pediatra :-D domů jsem chtěla jet teď v neděli, ale ještě nevím, protože nám opravují výtah ]-( takže tam je randál a nejsem si jistá, jak by to malý zvládal |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to by se Misankovi nelibilo, aby mu tam hluceli od vytahu, to tam nejezdete. Jak to vidis s tim bezplenkovanim? Take na nej porad koukate? Mne prijdou miminka tak dokonala, ze bych na ne porad koukala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?