23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, tak si to pekne uzij. Ja tu mela kamardku v pondeli a ve stredu zase byla v Londyne spoluzacka z VS. Jinak si zatim bezuspesne hledam praci. A mame tu pekne pocasi ted. Slunicko a tak. Docela hezky tyden a to slibovali same hruzy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, janinek: myslis, ze je to kvuli krizi? :-. no snad najdes co nejdriv neco dobreho Dnes to vypada na krasny den, i kdyz od Brna jdou na Kurim mraky :-| Ja uz jsem doma a vcera mi zacala materska, vymalovali jsme pokoj do slunickove zluta, teda manzel vymaloval a moc se mu to povedlo. Na to ze neni manualne prilis zrucny nebo to o sobe tvrdi... :-D A ja to tam domaluji rucne, budou tam zviratka a Noemova archa a az bude mala vetsi a bude se blizit skola, tak ji tam namaluji abecedu x-) Dnes si jedu pro barvicky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už zase nemám muže, už je na cestě do Vídně a pak do Helsinek. Víkend se vydařil. :-D Kait, ty jsi z Kuřima? Jako děcko jsem bydlela na Podlesí, super, samý les. Domů jsme se chodili jen najíst a vyspat. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata: ne, my se tu jen pristehovali v listopadu a libi se mi tu zrovna dnes jsme se vyskrabali na kopec, bohuzel za ucelem pohrbeni mysky, jsem to tam teda dofunela, ale pekne dekuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, tak to bacha, co uvidis a uslysi v chuvicce pak. Tipato, uz odpocitavas, kdy se zase uvidite? My dnes zmokli cestou z nakupu, zalco prset, kdyz jsme davali veci do auta a u baraku uz lilo, ale prezili jsme to. Vcera bylo nadherne, slunicko, jsme se pekne prosli. A prace samozrejme dje blbe kvuli krizi :(
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jo, tohle... me to chvilku trvalo nez mi to doslo. Ten dum kde se to stalo je podle me ve stejne oblasti kde bydlime, je tu cela nova ctvrt. Je docela hloupe, ze je Kurim znama jen kvuli tomuhle.
Odpovědět
Profilova fotka
kait, teď teda bydlíte v Kuřimě nebo Kuřim-Podlesí? Je to tam vážně bomba a bude se vám tam moc líbit. Nápad s pokojíčkem je super, krásně to prckovi vyzdobit zvířátky. Janinek, my včera mokli celý den, v Ově jen prší a prší, v podstatě už celý týden. S mužem se uvidím až na Velikonoce, ale i tak je to super, že doletí vůbec. O práci se moc neboj, když člověk chce, tak najde vždycky něco, sice kolikrát nic moc skvělýho, ale lepší nějaká práce, než žádná. Držím palečky i na nohách. ;-)
Odpovědět
Nazdárek všem! Kait já znám Kuřim nejen díky Barboře Škrlové a musím říct, že se mi tam taky vždycky líbilo a když jsem hledali byt, byla to jedna z variant :-). Tipata tak dlouho sama, to ti vůbec nezávidím, jak když jsem tady dva dny sama, tak nevařím, nejím, neuklízím a jenom smutním :-) . Na druhou stranu někdy je i potřeba si od toho druhého odpočinout a aspoň se nehádáte a budete si vzácnější ;-) Janinek tobě držím palce, při hledání té práce, nakonec se určitě něco objeví
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, to znám, já taky nevařím a neuklízím,když je manža v tahu :-N takže to u nás docela často vypadá jak po výbuchu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nenechte se zmást, já jsem sice sama, to jo, smutno mi už skoro není, nějak jsem si zvykla a není to napořád, na velikonoce bude doma určitě a od 1.července ho už zase mám nastálo doma. A díky vynálezu jménem skype se dovedeme pohádat i na trase Ostrava-Helsinki, naposledy minulé úterý. :-D A já nevařím a neuklízím i když je muž doma. ]-( A třeba včera jsem u známých vyráběla s jejich dcerkou (8) výzdobu na dveře jejich pokojíčku nového. Takže ani takhle se nenudím, do toho ještě vyřídit muži daně a přepsat sobě trvalé bydliště, v létě mě čeká zařízení firem na úpravu nového bytu. Určitě se nudit nebudu a přes velké prázdniny se budem stěhovat. :-S Už teď se mi z toho ježí vlasy na hlavě.
Odpovědět
Profilova fotka
stěhovat, jo? a kam, do toho druhého nebo někam úplně jinam??? :-. to už to k vám nebudeme mít pět kroků, ale aspoň deset :-. :-. :-. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do toho druhýho samozřejmě, je to takové zamotané, někdy u kafe vám to povím. Za to naše stěhování může naše vláda, kdyby byli co k čemu, tak nejvíc neodírají mladý rodiny, hovada jedni. Ale z lepšího soudku, k večeři jsem si udělala bramboráky a zbyly mi i na zítra, sice ohřívaný nic moc, ale i tak budou báječný. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fakt jo? no to musíme udělat nějaký meeting.... příští týden máme celý zabitý, Jirka je v Olm a pak jedem do Alp, ale co ten další týden???
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím, že se operativně domluvíme. ;-) Ale by to šlo, už budem mít ten zahajovací workshop za sebou. A ty děti snad taky do té doby nezabiju, dneska jsem od toho nebyla daleko, ale odolala jsem pokušení. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vás zas nemohla najít, až na třetí straně, to je úroveň. právě jsem vypravila manžu na dva dny do Olmiku, tak jsem zase slamněná vdova. A sousedi začali opět vrtat do panelu. Asi je brzo zabiju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, jen hlasim, ze tu porad jsem. Normalne tady bylo ted o vikendu tak hezky. Dnes jsme jeli na vylet, bylo 15 stupnu a obcas jsem i sundala kabat. A vsechno kvetlo. Dumam, komu nenapadnu orvat zlaty dest, ale stydim se |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jani, tak to buď ráda, tady furt jen leje a leje a leje 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( už mě to fakt přestává bavit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, v patek jedeme do CR a pdoel predpovedi ocekvama minimalne sneznou vanici, pri me smule. Musim vam dat tip na salat, teda salat. Je to strouhana mrkev s trochou majonezy a cesnekem, ale je to vynikajici. Mi to poradila pribuzna, ze se to kdysi naucila v Nemecku. Jsem prave snedla misku :)
Odpovědět
Profilova fotka
no kombinace zní teda dost šíleně :-N a kolik se tam toho dává?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, je to dobry fakt, hodne mrkve, trosku majo, cesnek podle chuti, na takovou tu misku, co v ni delas pomazanku, staci jeden strouzek, ja davam dva, tak je to docela silnejsi. Majonezy staci dve tri lzice velke. Mrkev pak pusti stavu, tak se to lepe promicha. No zkus to :)
Odpovědět
Nazdárek holky! Tady dneska krásně svítí sluníčko, konečně, hned to člověka pozitivněji naladí. ten salát bych hned zkusila, ale nemůžu majonézu, a právě proto asi, mám na ni straaašnou chuť:-). česnek teď taky docela špatně snáším, tak nějaký jiný tip nemáš janinek:-)? Jak se jinak všechny máte, co manžílci, nezlobí? Mě se pomalu začíná nafukovat pupendo, doufám, že to nepůjde moc rychle a nebudu zachvíli jako otesánek
Odpovědět
Profilova fotka
Mám za sebou úspěšně otevření nové multimediální učebny pro děti s PAS. Teď už se jen malinko flákat a občas něco udělat. Teď už to bude celkem pohoda. Jinak manžílek je hodný, zatím mě šteří, ale ono to pak příjde. Hned jak se vrátí, tak upravujem druhý byt a stěhjavascript:addEmoticon(']-(','vBody')ujem se.
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, jeste delam takovy jako vic salat salat - rimsky salat, ledovy, rukola, strouhana rmkev, uzena mozzarela, jarni cibulka, vejce varena. Na to klasicka zalivka olivolej, citorn, sul. Po tom bychom se utloukli. Je to hodne syty, i Martin se tim nakrmi, coz uz je co rict, kdyz je to bez masa.
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomnela jsem rict, ze do zalivky pridavam i horcici francouzskou.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby jsme se taky trochu pobavily: :-D Porodní babka, která zaslouženě odrodila stovky dětí. Přijde # # # # do  nebe a Svatý Petr ji přemlouvá : # # # #  "Tys' byla taková starostlivá a dobrá. Zůstaň ještě na zemi a # # # #   pomáhej ženám v bolesti, stejně tak jako dosud, jen Ty to # # # #  umíš tak dobře." # # # #  Porodní babka nato odpoví. # # # #   "Víš Svatý Petře, nemohu se již více dívat, jak ženy trpí a # # # #   otcové dětí si mezi tim užívají " # # # #  "To není problém, zařídím to, aby při každém Tvém porodu # # # #   otcové dětí trpěli stejně jako rodičky." # # # #   Tak se babka vrátí nazpět a hned ji volají k porodu. # # # #   Žena se svíjí v bolestech na posteli a manžel sedí u okna, # # # #   chlastá pivo a příšerně se chechtá . # # # #   "Vás nic nebolí ?" ptá se udiveně babka. # # # #   "Ne, mě ne, ale podívejte se ven z okna na toho kominíka. # # # #   Svíjí se na tý střeše, jako kdyby byl v posledním tažení !"
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jinak my jsme doma z lyží, bylo to tam super x-) první fotky zde, další ještě dodám posléze: http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
A vůbec, kdy my si dáme to kafíčko? Zase až na silvestra nebo už na kolaudaci našeho staronového bytu? Budeme se v létě stěhovat nahoru. :-D
Odpovědět
fender to je nádhera:-)..já se na hory hned tak nedostanu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata, hlasim, ze jsem dosahla velikosti maleho hrocha :-D Manzel je stale pozorny a hodny, ja se setrim. Termin se pomalu blizi, takze zacinam nenapadne balit tasku do porodnice a dokupujeme veci co nam jeste chybi.
Odpovědět
Je ahoj kait, já jsem asi dneska viděla tvoje album na koníkovi:-), nedávala jsi tam nový obrázek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?