23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, no vidis, ja na to uplne zapomnela. A fakt to teda nedopadlo? No jako vrrrrrr na nej.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ja jsem teda desne poverciva, takze ja to nebudu nikomu chtit rict a budu se bat nakupovat a zarizovat. A jestli teda budeme fakt cekat dva roky, tak mi bude 30. A nejlepsi vek je pry 22. Vim, ze dneska se rodi i v 45, ale tak proste bych chtela driv nez v tech triceti, ale asi to nebude. A me mamka mela take pozdeji, tak asi to mam predurcene.
Odpovědět
Profilova fotka
no nedopadlo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( to já taky. do konce třetího měsícce to nevěděl skoro vůbec nikdo, protože jsem měla strach, že by to náhodou nedopadlo a pak to všem vysvětlovat..... s oficiální zprávou jsem chtěla zkusit počkat až po genetice, ale už to fakt začná být trochu vidět, tak jsem se musela prásknout šéfovi a teď už je to tudíž celkem jedno.... nicméně většina známých - pokud teda tajně nečtou brms :-D to stejně ještě neví. my máme termín zatím v půjce října,takže to mi bude čerstvých 29... 8-) původně jsme se chtěli začít teprv někdy na konci léta snažit, no ale nějak to neklaplo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A na kolik vas vysla ta fotokniha a kolik jste meli stranek, format a tak? Vim,z e to ej docela drahe, planovala jsem to jako darky k Vanocum pro oboje rodice, ale nejak nebyl cas. A pekny darek k narozeninam sis nachystala :)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt, klidně by se mohlo stát, že se mi to narodí zrovna na narozeniny :-. :-N my jsme si nechali udělat u heysmile, ten největší formát co mají, je tam 64 stran, něco kolem stovky fotek a vyšla jedna na cca tisícovku... formátově jsou tam fotky od asi 9x13 po celostránkové, ty mají tak kolem 30 cm tu delší stranu řekla bych.... takže když si spočtěš, na kolik by tě vyšla stovka fotek třeba 10x15 tak nemyslím, že by to bylo dražší =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky Terko, ja si vzpominam, ze kdyz jsem po tom koukala, nejlevnejsi byla asi za 500-600. A prisla mi mala nebo na malo fotek prave. Zjistim, jak to vypada tady v UK.
Odpovědět
Profilova fotka
máme tenhle formát http://www.heysmile.cz/Produkty/p11-V... akorát že to bylo tehdy v nějaké akci, takže když jsme brali tři, vyšla jedna na tu tisícovku. jen jsem teda na ně čekala asi o měsíc dýl, než avizovali a stálo mě to X telefonů a mailů a nervů, ale to možná bylo tím, že to bylo před vánoci.
Odpovědět
Ahoj holky! Fender co o čtu:-), gratulace veliká, držím pěsti, ať je všechno tak, jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se pochlubit, sehnala jsem si očního doktora a navíc mě vezme už za měsíc. :-D A to jsem sestřičce vysvětlila, že už je to dost akutní, ale pořád lepší než začátek července, jak mi původně navrhla. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sikulka, my zase jdeme za dva tydny k zubari. Ale to teda diky tomu, ze to je pritel kamaradky.
Odpovědět
Profilova fotka
teri, díky x-) zatím je všechno v pohodě x-) co ty, jak jsi na tom, mamino? ;-) jeee, kači tak vidš, žes nakonec sehnala a kde prosimtě?? jani o zubaři ani nemluv. já jsem musela jt když mi vystavili těu průkajdu, bo tam je třeba raztko, tak jsem se solidně klepala, ale naštěstí jsem byla asi za minutu venku, uf uf :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec se mi povedla jedna paní doktorka na B.Martinů, tady na Porubě, kolegyně mi ji doporučovala, že je dobrá, tak jsem ráda. A zubař, to je kapitola sama o sobě, měla bych se zase objednat na preventivku, ale moc se mi nechce. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je super, ještě ke všemu to budeš mít blízko 8-) no já a preventicky - jdu tam tak jednou za dva roky s velkým sebezapřením, ale teď jsem to dostala příkazem tak jsem chtě nechtě musela, ani nevíš, s jakou úlevou jsem odtamtud vypadla |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se zubar plati, takze docela motivace se o ne starat a chodit na prevence.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam je to asi celkově se zdravotnictvím jinak, ne? a na jaké to tam je úrovni, je to srovnatelné s námi?
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, nemam moc osobni zkusenost, zatim jsme se tu jen prihlasili k obvodakovi, coz probihalo tak, ze jsme vyplnili papiry a nejaka sestra se nas zeptala na to, co bylo v papirech, zvazila a bylo. K zubari jdeme k Cechovi. Zubni se to cele plati, zdarma je jen v tehu. Co mi vadi, tak tu nevedou gynekology jak u nas. Ster ti dela obvodak (sestra) jednou za rok az tri. Pri tehotenstvi mas midwife, ke ktere dochazis. Predporodni pece tu je mnohem mensi. Takze se mi tu do toho moc nechce. Pokud ti neco je, jdes k GP (obvodak) a ten teprve t eposle k odbornemu lekari, ale treba ne. A tam jsou hrozne cekacky, kdyz jsou to ta statni zarizeni, kde vlastne treba take neco platis. Kdyz mas dost penez, tak chodis na ty spickove kliniky a tam asi bude exkluzivni pece.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: velka gratulace x-) doporucuji nakupovat az potom co budete vedet pohlavi a taky je to idealni cinnost na zabiti nudy na materske :-D Ja jsem to sama s nakupy moc neprehanela, protoze clovek nevi, jak dlouho ti v tech nejmensich velikostech vydrzi a navic! Je dost pravdepodobne, ze ti oblecky pujci nebo daruje nekdo z rodiny nebo kamaradek, takze si setri penizky na neco, co ti nidko asi neda, odsavacku, chuvicky, satek nebo nositko na miminko,.. uvidis, ze se toho najednou vynori strasne moc co budete potrebovat. My za tenhle mesic utratili za malou 20,000 (kocarek, pliny, vecicky), minuly mesic sestku... a to jeste neni na svete. Byt teda brzy snad bude, mame termin za 9 dni x-) Jo a oblecky jsou super a levne v Tescu, vetsinu mam z tama, pak mi jeste mama doveze krabici od sestrenky a treba kamaradka dnes pujcila tak ze deset kousku po jeji dcerce. Z tech malych veci miminko vyroste fakt behem par tydnu, nektere clovek ani nemusi uzit.
Odpovědět
Profilova fotka
mam z toho takovou radost... zacni chodit na modreho konika :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, tak to na tebe budeme myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
kači, na MK jsem chodila už dávno předtím než jsem byla těhule, ale přesunuly jsme se jinam, kde jde zamknout diskuze, holky měly nějaké problémy se šmírováním..... jinak nenakupuju ještě vůbec nic :-D držím ti pěsti s porodem, pak nám dej určitě vědt... hlavně a´t to máš brzy za sebou a bez komplikací :-) jani to celkem zírám s tou gyndou, to se ti teda vůbec nedivím, že se ti tam nechce do ničeho pouštět.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: jj, uz jsem tam narazila na holku co ji smirovala byvala tchyne a delala ji problemy :-| dekuji ze drzite palce ;-) , vcera jsem mela poslicky, tak snad to prijde brzy a bude to v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
To smirovnai nechapu. Co jako pak s takovou informaci ta byvala tchyne dela? Ji sdeluje byvalemu manzelovi? Je fakt, ze me nenapada nikdo, kdo by me mohl nejak zurive na netu smirkovat a neco z toho mit, na druhou stranu jsem za ty roky vycvicena tak, ze nepisu nic, co bych normalne nerekla nahlas pred kazdym. Prece jen jsem lehce paranoidni, ale to po tech letech koukani na Akta X neni divu :) Kato, tesime se pak na dobre zpravy a snad na nas ani pak nezanevres. Musis mi pak vylicit, jak to delate s pejsky. Maji radi deti? Cliff jako deti rad ma, ale ne kazda matka oceni, ze jim chce oblizat cele dite :) Ale treba babicky pisce deti nesnesla, jako steneti ji venku nejake cizi ublizovaly a od te doby by je pak sezrala. Tu bych k diteti nikdy nepustila. Oni psi pak pry zarli na dite doma. Ale tak CLiff je vseobecne nezarlivy, tak to snad nebude tak horke. Samzorejme jsme si o tom cetli, nez jsme ho porizovali, takze vysledek vyzkumu: v pul knihach radili poridit psa po diteti, v pul pred ditetem. A ted babo rad.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to taky nechápu, ale holky s tím celkem bojovaly - jednu šmírovala švagrová, jednu ctitelka jejího přítele a jednu ani chuděra neví kdo, nicméně jakmile řekla půl slova proti tchýňákům, někdo jim to vyslepičil a ona z toho měla celkem problém. taky nevím o nikom, kdo by měl potřebu mě sledovat, ale člověk je opatrný, takže i to těhu jsem sem nepasla dřív, než to bylo oficiálně oznámeno v práci..... kači my na tebe moc myslíme, moc ti přeju ať to máš rychle za sebou a všechno jde jak po másle x-) jási porod radši ani nepředstavuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A co rodinka, jak se tesi, bude to prvni vnouce? Ja se asi nejvic tesim na vybirani jmen. Teda ja je mam uz vybrana, takze toho vybirani mco nebude. Ale i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme jména párkrát změnili, i když jsme si mysleli, že je máme vybraná :-D naši a tchýně se těší strašně, jinak bych řekla, že je to spíš takový dost vlažný přístup, ale to mě nepřekvapuje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja budu nevlazna za zbytek. Me teda kazde nove (budouci) mimi velmi tesi. Ze mi to prijde proste hrozne super, kdyz se to nekomu povede.
Odpovědět
Profilova fotka
tož to mě taky, obzvlášť když mám kolem sebe tolik lidí, kteří s tím mají problémy.... v práci jsou celkem nadšení x-) i když zatím to všichni ještě neví, ale už si pár lidí všimlo.... no a s tou jirkovou částí vlažné rodiny nic nenadělám, beztak jsem s tím počítala. aspoň že se těší tchýňka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Predpokladam, ze nejvetsi radost ma sestra, co si tak na ni vzpominam.
Odpovědět
Profilova fotka
kupodivu největší radost má tchán, neb image dědečka nejde moc k jeho mladé milence...... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Abys nebyla pak najendou mamka i nova svagrova :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?