23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: já bych řekla, že až 23. podle data, ne počtu dní.
Odpovědět
Profilova fotka
v utery a manzel ma zaroven narozeniny, bude se to krasne pamatovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak diggi je zpatky, ale snad spi nebo co :) Bre ranko vsem. Dneska jdu konecne nechat vyvolat fotky. Nektere.
Odpovědět
Profilova fotka
taky myslim, ze to je az zitra, 23. jinak ja mam dneska uz od rana nejakou prisernou tenzi nebo co.... jsem jakasi strasne zpruzena a nejradsi bych do neceho kopla (ale mam nove boty, tak neriskuju ani stul). chtela jsem jit aspon konecne plavat, ted nam otevreli na bazene aspon obycejnou paru... a misto toho vesele smrkam, tak z toho nic nebude..... ach jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ja byla velmi napruzena vcera. Dneska je to lepsi, dnes jen desne unavena. Byla sjem dat vyvolat fotky, ale pry az v pondeli, coz me trosku to, popudikovalo,t ak jsem je donutila napsa tmi tam patek v sest a modlim se :)
Odpovědět
Profilova fotka
jako... ja jsem snad ani levou nohou nevstavala, ja jsem sla uz asi levou nohou vcera spat.... ]-( :-p 8-( :-D uplne me obtezuje sedet se mnou v jedne kancelari :-D :-D :-D jani: vyvolani fotek trva tyden??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oni maji normalne 24-48 hodin, ale maji nejak naval :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli vás to potěší, tak dnes byly děti na vraždu a navíc mě už od včerejška bolí podbříšek, jsem v jedné křeči. Tak buď to bude ovulace nebo mimoděložní, uvidíme, co se z toho vyvrbí... :-D K tomu ucpaný a nateklý nos bez smrkání a slzící oči. chuťovka
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: mimodelozni? :-| a zpozdilo se ti menses nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
kait: to vůbec, kupidivu to přišlo pravideně jako při prášcích, ne jako dřív, asi to byla jen velmi bolestivá ovulace, čas by tomu i odpovídal. Prostě se mi tohle před práškama nestávalo, bolesti jsem měla na začátku krvácení, ne uprostřed cyklu. :-D Ale aspoň vím, kdy je nejideálnější čas zapadnout. :-p Ale kdyby to trvalo i zítra, tak neváhám a jdu k doktorovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, ja na tebednes myslela. Kdyz jsem jela dom, tak s nami nastupovala do busu trida tak druhacku tretacku a ja se opet utvrdila, ze mrnata bych psychicky nezvladla =-) Tak zalehni a at se o tebe manzilek stara, papu nosi, nozicky masiruje a vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: manžílek má dneska teambulding, takže vůbec netuším, kdy dojde domů a v jaké stavu. Tak úplně na mol nebude, to ani neumí, ale v náladičce bude. Papu, co on uvařil v sobotu, si jdu právě ohřát, jinak ležím na gauči pod dekou a užívám si lenošení. :-D A s těma dětma tě úplně chápu, spratci jsou to a vyliskat je málo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tipata: tak to vitej v klubu, ja po deseti letech zjistila, jake to je, byt zena :-D a bylo to stejne, jsem si myslela, ze mi tam lita nejaky zlomyslny trpaslik a taha me za vajecnik pokud jsi vysadila prasky minuly menses, tak by to mela byt prvni ovulace, pokud se snazite o mimi uz druhy mesic, tak to treba je ono ;-) jo a v prvnim mesici boli oba vajecniky, to se dole vsechno pekne prokrvuje a je to jako kdyby mely prijit menses
Odpovědět
Profilova fotka
* v prvnim mesici tehu
Odpovědět
Profilova fotka
kait nestraš, to zní hrozně. Tak já trpěl před práškama na začátku menstruace jak pes, Ibalgin400 jsem pojídala po 2 ve velkým. S práškama jsem byla v pohodě. O mimino se snažíme, ale nijak to nehrotíme, když se podaří, tak bude, když ne hned, tak aspoň dotáhnu školní rok do konce. Prostě jak to příjde, tak to příjde. A když ne, tak je tu pořád ještě umělý oplodnění, ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, moje kamaradka ze skoly se kdysi take s manzelem rozhodli, ze jako "pomalu zacnou" se snazit. Takze vysadila prasky. To jsme se potkaly a rikala mi, ze vysadila a ze uvidi. Kdyz sjem ji videla za par mesicu, uz chodila s briskem. Nekomu se to pry povede hned po vysazeni.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to by nás těšilo, ale asi nebudu ten případ, už teď vím, že u mě není všechno košer a sám gynekolog neví, jak to se mnou bude. Buď hned vícečetné a nebo nic, prostě neví. Ale tohle jsem si už obrečela a teď jsem v klidu, když se do roka nepodaří, tak mám umělý a jsem klidná. Ovšem hned napoprvé dvojčata bych vážně brala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me mrzi, ale chce to hlavne klid a trpelivost. A nesilet z toho. Nejhorsi je se tim stresovat. Tak preji pevne nervy a hodne stesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě proto se s tím nenervuju, prostě to nějak dopadne. Kdybych se měla se vším nervovat, tak už si to dávno hodím. Carpe diem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobre. A nejlepsi je na to samozrejme cokolada a to poceni na cizim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Muž už dorazil domů a je ve výborné náladě... ;-) To se asi nepodíváme na House. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
House si stahnete a pustite v originale, stejne to bude hezci.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, to my vcera na house koukali. teda ja si sla lehnout uz nekdy v osm a pak jsem na nej vstala. k jiz tak tragickemu dni se pridala skutecnost, ze na netu sice psali, ze STK je do pul 6, ovsem uz se neobtezovali uvest, ze emise jsou jen do 4... takze kdyz jsem tam prijela nekdy v pul 5 ci v kolik, tak jsem se nestacila divit ]-( jsem dosla domu tak nas*ana, ze jsem se v tech osm musela jit horizontalizovat :-S jinak k tomu snazeni - taky pochybuju, ze to u nas pujde hned.... kdyz jsem mela pauzu mezi praskama (nebrala jsem necely rok) tak jsem mela delane testy na gonadotropiny a mela jsem to hranicni... 8-( no uvidime. ja zatim HA beru, asi do konce roku, pak si dam nejakou cistici pauzu a pak se zacnem snazit.
Odpovědět
Holky já nestíhááááám....ani vás dočíst :-) . Ale něco jsem tam zahlídla o spokojenosti s fotkama.....my máme moc pěkné, ale úplně spokojená taky nejsem, zdá se mě, že jich máme málo společných s manžou a z odpoledne a večera kdy byla největší zábava.Jenže znáte to...co si neuděláš, to nemáš. Jinak my se o mimčo zatím nijak zvlášť nesnašíme, vidím to až tak za rok, možná i dva:-D. Ale už hoooooodně dlouho se chystám na kontrolu na gyndu a nějak se nemůu donutit...nemám to fakt hodně ráda
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když máme ten měsíc po svatbě, tak jsem konečně ostříhaná a mám vlásky tak jak jsem chtěla. Naprostá spokojenos. :-D A všem gratuluji k odpykání prvního měsíce z doživotí.
Odpovědět
Profilova fotka
Odpoledne sjem si take vzpomnela, tak jsem zvedava na martina, protoze on si na rozdil ode me vzpomnel vcera. Ze to jako bude dneska, zatimco ja nechapala, co mysli tim vyznamnym zitrkem :-o Diggi, vitej zpatky zase na chvili. Jako dneska jsem desne mrtva, vic nez vcera a predtim. Porad cim dal vic unavena.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze druhy pokus se podaril a dneska jsem prosla s fordikem emisema i STK :-) tipata: ty ses ostrihala??????? to snad ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Sikulka, tak at pekne jezdi dal.
Odpovědět
Profilova fotka
snad jeste chvili vydrzi... neni garazovany a ma uz deset let, ale jeste je v pomerne dobrem stavu (nepocitam-li tech par skrabancu na prednim narazniku :-p ) ted jsme ho meli v servisu, tak ho dali zase trochu dohromady. uf, ale jsem rada, byla jsem trochu nervozni.... navic ty manevry tam, zajizdet buhvi kam... ma skoro pet metru, tak na parkovani to neni nic moc, trochu valcim :-N diggi, uz se konecne koukej aklimatizovat a zapojit do debaty. chceme slyset zazitky z dovolene a nejlepe videt nejake fotky, vezmi si priklad s kait! :-) a ty svatebni!!! :-) ja jdu asi spat, nebo co. dneska uz nam ZASE netopili v praci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: neboj, jenom trošíčku, zepředu to není skoro poznat a vzadu mi nic nešimrá po krku, mám krásnou podkovu. :-D Taky jsem dnes mrtvější než včera, ale to se spraví, zítra už je středa a pak už to půjde rychle. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?