23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, ta diggi nam to desne flaka.
Odpovědět
Profilova fotka
no ono to tady vic lidi flaka.... :-| jsem prihodila na nas web par fotek... jako jesteze s nama v tom parku byl jeste i muj kamarad, mame aspon NEJAKE fotky :-p 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky mam od ctyr lidi, doted je nemam vsechny protridene :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja fotky uz projela. Mam DVD, kde jich je asi 600, na ukazovani, ukazujeme tak 400. Ted musim vybrat ty, co vyvolame do alb. A na Vanoce budeme delat rodicum fotknihy - nase detstvi, nase fotky z dovolenych a svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my jich mame zatim myslim necelych 500 a jeste (Stale) cekame na ty ze zamecke zahrady. fotoknihu na vanoce delame rodicum taky, ale jen svatebni. jinak se mi strasne nic nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my mame jednu oficialni fotku, moc pekna, pouze jednu chybu ma, manzel ma nakrivo kravatu :-D ale nesvesili jsme hlavy, kamarad grafik ji vyrovnal pres pocitac a nikdo nic nepoznal, me vybelil zuby a bylo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My ted vecer behali po obchodnim centru a shaneli Martinovi kabat, sehnali. Ale prisli jsem az v osm a ted teprve pacham veceri. A volal kameraman, v endeli si jdeme pro DVD. Snad bdue pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
to ja se valim, co jsem prisla z prace :-N neni mi jest uplne nejlip a manzel beztak neni doma, tak muzu lenosit :-) ted jsem si jen dala sprchu a nalakovala si nehty, same dulezite cinnosti x-) a pujdu za chvili chrnet.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se před chvilkou dozvěděla, že to byla letos svatební smršť, asi dalších 6 lidí z gymplu se bralo, k tomu ještě spolužačka ze základky, no bylo toho požehnaně. :-D Co se člověk nedoví...
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no sak pockej, jirka ma tedka v sobotu sraz z gymplu, tak to teprve asi uvidis, co se dozvis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, my jsme ty silne rocniky tady, ne? Tak neni divu. Mne to smrst prisla loni, letos tolik ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ranko ranicko, brzy bude slunicko.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co tak brzy, janinek? :-) a slunicko tady asi nebude, bude zatazeno jako ostatne cely tyden, jak to tak sleduju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Musela jsem. A dne sme ceka lekarske kolecko a hlavne vrtani. Takze kdyz o mne uz neuslysite, kleplo me z toho. A venku je neskutecne hnusna kosa a zima. BLE. Ale aspon ze zatim neprsi.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtani? to jako zubu.... no fuuuuuj.... to ti teda mlada pani nezavidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pamatujete si, jak jsem sla minuly patek k zubarce, ale vypadl proud a poslala nas domu? Tak dnes jsem sla na nahradni termin. Bohuzel pi doktorka onemconela, takze jdu za dva tydny.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: neni to asi moc slusne, ale: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D fakt me to pobavilo. jako nic si z toho nedelej, ja mam dneska taky den extrablbec ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k tomu, něco na mě leze, takže asi strávím víkend v pelechu a pak s tím nejhorším zase do práce. K tomu mi nové botky pěkně rozedraly paty, takže dneska mě bolel můj artritický prst na noze, puchýř, nakoplá achilovka a koleno, to všechno na jedné noze. Včera se u nás na chviličku zastavili známí, že na kafe a popřát nám k svatbě, a dovezli nám z Mallorky (či jak se to píše) takovou tu človíčkovskou černo-bílou pepřenko-solničku. Prostě naprosto geniální dáreček. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Take mi dnes neni nic moc. Jako by na me neco lezlo, ale nemam zadne priznaky. Mozna z te tetanovky jsem treba nejaka spatna.
Odpovědět
Profilova fotka
tak me zase po deseti dnech je druhy den dobre a dokonce mam chut k jidlu a na .ex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako exovat panaky mas chut? ;-) My jsme po tydnu ted tak unaveni, ze nase plany jsou jen nakoupit jidlo, jist, spat, koukat na telku. Konecne k nikomu nejdeme, nikdo nejde k nam. Tak jsem rada docela.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: :-D :-D taky mame prvni vylozene volny vikend
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja jsem tedka u nasich - prijeli jsme s manzou uz vcera. on jel dneska k jeho rodicum a na sraz z gymplu (maji ho uz nekdy od pul 12) a sem dorazi zase zitra. takze ja se dneska taky uplne super flakam :-N tedka teda pecu buchtu, aby se nereklo, ze nedelam vubec nic :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zase dneska asi vyperu tak alespon dve pracky. A vubec jako ruzne pradlo nejak musim udelat, mam ted vsude ruzne hromady. Ale jinak uz fakt jen ten nakup. A same flakani.
Odpovědět
Profilova fotka
To já se taky flákám pod dekou u televize, jen teda musím Toma naučit guláš, ještě ho neumí a vaří tenhle víkend on. Prádlo ještě chvilku počká a nákup jsme zvládli včera. Prostě se kurýruju. kait: jestli ti není dobře, tak je nejlepší se vypotit...na cizím těle. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tak vypada, damy, ze jsme tu snad osirely samy ve ctyrech :-S no nicmene porad je ta konverzace prijemnejsi, nez na MK :-D nekdy mam pocit, ze lidi jsou strasne netolerantni, cist tam nektere diskuze je nad me sily, asi zustanu definitivne tady :-D chystame se s mamkou vecer do noveho wellness centra, co tu otevreli, je tam sauna a para a podobne... tak uz se tesim na ten relax.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my koukame na The Big Bang Theory, je to desna sranda. Jeste jsem si strihla pres hodku slofika, druha pracka se konat nebude. ted vyslu Martina na nakup a pokracujeme tv maratonem a musiem nejak tak v 11 spat, at zitra na desatou jsme svezi na prebrani svatebniho videa. Fender, na netu jsou lidi priserne netolerantni vsude. Je to tou anonymitou, ze proste si dovoli, co by si osobne nedovolili. A nekoho bavi provokovat nebo si zase musi neco dokazovat. A s mamkou si to pekne uzijte, urcite to bude super. Ja bych v tydny chtela vecer vyzkouset ty Cestlice u nas, jestli jste slysely, jak otevreli ten nejvetsi Akvapark v CR, tak my, jak bydlime na Chodove, tak to mame kousek. Tak 10 minut autem.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to je pravda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpatky, bylo to super, ale jsem uplne hotova. je tam normalni sauna, infrasauna, a pak pary - bylinkova, solna. a pak jeste virivka. ja teda normalni saunu moc nemusim, jedine jak jsme byli ve finsku tak jsem saunila kazdy den, ale tam je to neco trochu jineho.... takze jsem si dala infrasaunu a pak hlavne tu bylinkovou paru a virivku. no ale ty dve hodky me totalne vycerpaly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj, jen vás jdu pozdravit, kait nebo kdo aktualizovala fotky, krásný... snad jsem to nepopletla :-D já už jsem konečně po týdnech dokompletovala svat. album, tak se mrkněte, kdo máte chuť a pár minut k tomu :-)))) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?