23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Nazdárek holky! Hlásím návrat z dovolené, bylo to supeeeeeer. Vůbec nic neflákám, ale na dovči nebyl přístup ani čas na net ;-) . Ten přechod z 35 stupňů tady do té české kosy je pěkně náročnej, pořádně jsem se ještě neaklimatizovala, dojeli jsme v trikách a tady všichni bundy a na hlavách čepice :-D . Ještě horší bude zítřejší nástup do práce, na to si asi budu taky hodně dlouho zvykat. Já budu teprve fotky dávat nějak dohromady, ale dneska asi ne, protože se mi vůbec nic nechce
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: vitej zpet ;-) prechod z tepla sem znam, akorat ja byla predloni na Kanarech v unoru, tam 20-25, u nas -15, vratili jsme se do nejvetsich mrazu a ja lehla na tyden do postele, tak me to dostalo v praci si zvyknes tak za 10 dni
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, chybela jsi nam. Normalne jsem sama sebe tak zmatla, ze jsem zapomnela, ze jsi pryc :) Jako navrat sjem meli take fuj, tak jsem nosila jen saticky a zabky a tady po navratu hned PONOZKY! a svetry a bundy, no fuj. Na fotky se tesime. My si rano vyzvedli DVD, tak uz se moc tesime, ted jde Martin menit sterace a pak hned koukame. Fender, co jsou to ty bylinne pary a tak? To vubec neznam. Kait, jo, ja dovolene take casto odmarodim pak zpatky v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi no ahooooooooooooooooooooj, to je dost, ze jsi zpatky :-) no, para... to je jakoby vlhka sauna.... je tam vedro, ale ne suchy vzduch, ale proste para, ze pres ni malem nejde videt :-) a pridavaji tam ruzne prisady, v te jedne byla smes bylinek (nevim co presne, urcite ale hermanek a nejaky eukalypt, vic jsem nerozeznala), takze se tam strasne dobre dycha - balzam na moje prudusky. a v te druhe byly nejake solne kameny. me to vlhke teplo dela mnohem lip, nez suche. nase sauny jsou skoro vsechny jenom suche, bez polivani kamenu, pritom prava sauna, ta finska, je s polivanim, takze se tam ten vzduch taky zvlhcuje. a ten naraz horkeho vlhkeho vzduchu, kdyz se polijou kameny, to je proste bomba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ja prave saunu take nemam mco rada kvuli tomu suchu. Paru jsem znala jen obyc.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se pro dnešek rozhodla zůstat v pyžamu a mít pyžamový den, nic a nikam nemusím, bájo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jani zkus nejakou tu paru s prisadama, to je uplne super. urcite to budou mit v nejakem wellness. ja mam dost nanic prudusky, takze tam je mi vzdycky jak v raji :-) tipata ani se ti nedivim, taky v takovem pocasi.... 8-( ja musim jet zitra hned rano do opavy, takze jestli bude prset, tak potes koste.... a odpoledne jeste na STK.... jak ja nesnasim pondelky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, my meli v zasade pyzamovy den vcera a dnes odpo v nem pokracujeme :) Jsem mco zvedava na to video, sand bude pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem teda byla z dvd trosicku zklamana, obrad jde hur slyset a pak tam chybi z odpoledne, kdyz jirka sekal spalek, no ale to by snad melo byt na videu co tocil tchan, tak to doufejme manzel nekdy sestriha a da vsechno dohromady. ale pobrecela jsem si u toho tak jako tak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my dvd vubec nemeli, staci fotky a sanunu nemuzu, z pary se mi dela spatne
Odpovědět
Profilova fotka
My si nehcali dat vsechen material co natocil, tri kazety po 150 Kc jsme si priplatili, takze bychom meli mit vse, co se natocilo k dispozici. Prekonvertujeme to do pocitace. Nikdo jiny netocil.
Odpovědět
Profilova fotka
Video jsme taky nedělali, stačí fotky. Ale pyžamo si užívám skoro každý víkend, muž programuje a já se válím na gauči. A včerejší guláš dopadl výborně a dneska udělal výbornou rybu se zeleninou a bramborama. Já už si ho nevzít, tak si ho i vezmu. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) já to popletla asi fender - tak pardon - fender chtěla jsem se zeptat - nick máš podle názvu značky kytary? nebo je to nějaká zkratka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elis - jojo, podle pana Leo Fendera a jeho znacky kytar :-) manzel je hudebnik - i kdyz ted kvuli pracovni vytizenosti spise jen brnkajici doma... jednoho fendera (mimo jine) doma mame ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dokoukali ted video a je to nadherne, nejvic jsem se teda dojala pri gratulacich po obradu. A je to cele pekne sestrihane, musim rict, ze se docela tesim, az ho budu poustet navstevam. Hezky se na to kouka.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) fender - tomu rozumím, asi stejná krevní skupina, jak tak koukám, jsem z muzikantský rodiny, táta má fendera a hraje na něj už spoustu let :-D teď se dal spíš z hardrocku an blues, le dobré, můj manžel je bubeník a já hrála 8 let na klavír, jsem zvědavá, jestli holky něco podědí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muj hraje uz od gymplu (tipata by na toto tema mohla vypravet vic jak ja :-)), na vysce pak zacal hrat cele plesove sezony. jinak v posledni dobe taky prechazi spis na blues, jazz. jen teda diky praci musel zabalit kapelu, no planuje si na duchod koupit white falcona a rozjet to ve velkem :-D a mimochodem - ja mam hudebni hluch :-N takze se chudak modli, aby nase deti mely sluch po nem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu jen potvrdit, že fenderák hraje úžasně, ale ještě na něj prásknu, že patřil k těm nejlepším basům ve sboru. Ale nejlíp to vždycky rozbalili na školní diskotéce, v jejich podání spíš rokotéce. A na druhý den měli dýchánek u pana ředitele s hlavní vychovatelkou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme oba bez sluchu, ale totalne. Jsme se fakt hledali, az jsme se nasli. Doufam, ze deti to podedi po nekterem z prarodicu. Ovsem ejstli po mem tatkovi, tak na tom budou jak my :)
Odpovědět
Profilova fotka
My teda máme oba dva sluch i hlas, jen každý na něco jinýho. Můj je víc na techno a má zvučný bas, já slyším všechno a zvládám mezzosoprán a alt, jestli budou děti po nás, tak jsme za vodou. A podle sester to s hudebním nadáním není u nás tak špatné, obě zpívají, obě hrají na zobcovou, Klárka k tomu na bicí, Eliška k tomu na příčnou a cimbál, učí se na kytaru. Obě tančí, Klárka k tomu nádherně maluje. Ovšem, mají toho občas až moc. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: prosimte ani nemluv, mel vcera ten sraz a kdyz mi vecer volal, jak vzpominali na vsechna jeho extempore.... jak rikam, jestli nase deti budou po nem, tak na tridni schuzky chodi zasadne on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S jeho nervama? To spíš ty a děti držet pěkně zkrátka, ale zase ne moc, prostě je vycepovat a zasít něco morálky už od narození, dítě vychováš do 3 let věku, pak už jen ovlivňuješ. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myslis, ze kdyby se vratil z tech schuzek, tak ze by je jako zabil, jo? :-D no co uz, jestli budem mit rebely po nem, tak s tim stejne budem muset nejak zit :-D spis mi dela starosti, jestli budou po nem i takove tryskomysky... mohly by byt aspon trochu lenochodci po mamince.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na tryskomyši existuje Ritalin a jiné skvělé zpomalovací prášky. My by jsme bez Ritalinu nedali ve škole ani ránu, jeden z těch 5 nic nebere a taky to podle toho vypadá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prece nebudu deti cpat praskama jen proto ze budou malinko zivejsi :-) u vas ve skole je to trochu neco jineho.... ;-) jako to pocasi fakt hnus.... a zitra pondeli..... to jsou vyhlidky.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo, hlavně ty předpovědi, fuj, abych vyhrabala tu zimní bundu a čepici. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://umold.meteo.pl/java/mgram.php?... Sleduj tohle, to je jediný spolehlivý zdroj předpovědi pro Ostravu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja koukam na idnes, tem to taky pomerne slusne vychazi. jinak dojel manza - pry ho meli problem na srazu poznat.... z neustale blijiciho rebela se stal seriozni doktor :-D jeste jsme v patek nakoupili v tescu ve F&F nove hadry, tak jel vyfiknuty jak ze zurnalu.... tridni ze ho nepoznala vubec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A mě přitom příjde pořád stejně prdlý, i když, o maličko klidnější. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mam takovy technicky dotaz. Kdy mame prvni vymesici? Bylo to vcera? Nebo to bude ted 23/9?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?