21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pá, krásně si odpočnite s bouličkou
Odpovědět
Profilova fotka
tak to snad ne :-D Holky, tady tak krásně svítí sluníčko, právě jsem pověsila ven ložní prádlo, ať krásně schne na vzduchu a dala prát další pračku, to už je třetí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pááá a doufám, že nebudeš dlouho čekat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, neprchla jsi ještě z práce, že ne?! :-o :-D Teda, ne že bych ti to nepřála, ale není tu nikdo, kdo by si se mnou chtěl povídat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne jsem tu neboj, jen mám dost práce, tak jen po chvilkách nakukuju, tady je škaredě ale teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasný, tak ať ti jde od ruky, jsem ráda, že do práce už nemusím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to ti věřím, taky bychnešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p jsem ráda, že už s těma špindírama nemám nic společnýho :-D stačí mi, když je denně potkávám na ulici 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já tady mám pohodičku
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, sama svou paní :-D já bych si taky neztěžovala, jenže někteří jsou tak vulgární, hrubí, špinaví a smradlaví, že se to prostě nedá 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak v tvým případě to chápu, to bych měla taky strach
Odpovědět
Profilova fotka
Když si představím, že jsem původně chtěla být ještě měsíc v práci :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No správně, bys byla v práci, ještě dost dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale osud tomu chtěl jinak :-D a teď jsem ráda, že já i malá máme klid pro svůj vývoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
by mě zajímalo, jestli už se Ivča dočkala vybouleninky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To výš že je to lepší, já bych vtou práci nemohla dělat ani jako netěhotná natož těhul. lidi jsou svině. Podle mě jo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě, protože tam byla spousta vychcánků, rádoby samoživitelky, které ti jedí v nóbl autech od milenců a ty s tím nemůžeš vůbec nic udělat, protože je jen na nich, co ti prohlásí a doloží. Nebo takové co se rozvedou, ale stálý kontakt (svůj), se svým bývalým manželem udržují a nejlepší je to, že 2 roky od rozvodu znovu čekají dítě se svým bývalým manželem. Může se to stát, ale podle mě se to stává moc často ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to, že jsi ještě v práci?! Já myslela, že děláš vždy do půl třetí (když toho tedy nemáš hodně :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no včera sem tu byla do půl 4, bylo hodně práce, dnes to bude lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a krásné dopoledne, tak sem se včera dočkala heč..zase se mimouško vyvalilo na stejný místě jak předtím - asi se mu tam líbí :-D x-) Jinak sem už dnes i nasnídaná..to sem dobrá cooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, To teda jsi nejlepší ;-) My sme si to s Macíkem mysleli, že se boulička oběví znovu, asi se jí líbí, že ji hladíš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo asi jo..já můžu klidně hladit celej den :-D Tak teď už jen to zašimráníčko v pupíku a budu max spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, dnes tam bude zas, to ti můžu slíbit ;-) Ach jo to je tak hezký, moc vám to přeju, holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šak ty se taky brzo dočkáš ajan..uvidíš jak to uteče a už budeš mít pupík.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, jdu papat, um mám hlad jak blázen, tak pak písnu, pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Páá a dobrou chuť k obídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdeme chvilku hajííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu a vy ste zas pryč, tak si krásně pochrupkejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak sem tam dala aspon 4 fotky, zbytek stojí za prd, nebo jsou tam jen samotný hory.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčátka, Áji moc krásné fotečky,musela to být nádhera x-) Ivuš, věděli jsme, že se objeví ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?