21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba budeš příjemně překvapena :-) Jooo ale já bych nejraděj odpočívala pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co ti v tom brání, odpočívej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale někdo taky musí uklízet apod. už dva dny "vařím" brokolicovou polívku ale su táák líná a táák se mně nechce že sem eště nezačala :-D :-N :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak třeba na víkend :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba jooo :-D Holky teď na jedné diskuzi píše jedna holky že její kamarádku v 5.měsícu zmlátil chlap..je to možný??Takovýho hajzla bych zavřela až zčerná ]-( ..má teď strach o mimi ale prý dyž nekrvácela tak nechce nikam k doktorovi jít..to je strašný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je fakt zmetek, bych ho taky hajzla nechala zmlatit
Odpovědět
Profilova fotka
no je to děs..můžeme být rády že máme doma takové naše zlatíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, jasně, že to byly kopanečky, moc, moc, gratulujeme x-) Já se taky vrhnu ještě do něčeho, než odjedu do toho bazénu. Nejlépe se mi maká když není Míša doma x-) Jinak je to ubožák, debil, kterého by měli zavřít. Nechápu jak někdo může šáhnout na ženskou a ještě k tomu těhotnou :-( |-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a aktivit těch mám opravdu hodně, taky mám ale teď úplně nejvíc elánu. Míša když včera přijel, tak zíral co jsem tu odvedla práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Ájo, osud je nejjistější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, vážně mě to první zklamání uklidnilo, musím říct, že když sem dostala krámy ukápla mi slzička, ale ted je mi to nějak jedno, jdu se po tom klidně umýt, na záchod, normálně cvičím ani na to moc nemyslím, jarnáček bude stejně nejlepší a na toho mám ečasu dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) pravda, na jaře bude krásné miminko x-) holky, tak jsem zase sklidila chválu na kosmetice, prostě dokonalost sama :-) asi budu těhotná pořád :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zas mi to beremese nějak blbne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak, dám si kafíčko a vrhnu se na koupelnu a vysaju, tak snad to stihnu, musím ještě nakoupit, než odjedu, naštěstí mám tesco 500m
Odpovědět
Profilova fotka
já si tady tak sama povídám, Ivuška s prckem hajá a Ájuška pracuje, a já prozatím relaxuju, no nic, budu si tady tak psát, ať víte že žiju :-D :-D :-D Zítra se sem asi nedostanu, než se s Míšou vykopeme s postele, uvařím a pofrčíme na výlet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůů a kam jedete na výlet?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme do Žatce na celý víkend, Míšovo babička má 80. tak jedeme pařit :-D Hrozně se těším, určitě to bude supr x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to vypadá slibně. my jedem zítra ke kámošce do brna, skočím si na solárko a nechty a v sobotu máme ten ples, tak se taky těším
Odpovědět
Profilova fotka
no jéé, ples x-) tak to bude super ;-) ;-) tiše závidím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme jak budou vypadat vlasy, nevím jak to mikádo učešu a hladký to nechci
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíš, já mám taky mikádo, ale vlnitý, takže o něčem jiným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já ho mám trochu kratší, tak uvidíme, jak to učešu
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám taky kratší než na té fotce v albu, v pondělí jsem se byla ostříhat :-D Tak jsem přemýšlela jak, až jsem zůstala u klasiky, ale máš pravdu, máš to kratší x-) Neboj, to zvládnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kdyžtak to vyžehlím a bude to, nejradši bych si to nějak vyčesala, ale to asi nepůjde
Odpovědět
Profilova fotka
no, vyčesat by to asi šlo, záleží na tom,jak si umíš s vlasama pohrát
Odpovědět
Profilova fotka
no nic moc asi
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že by šel takový ten nedokončený účes
Odpovědět
Profilova fotka
no neco s tím zkusím podělat, snad to nepodělám uplně
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že ne, jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no toho se právě bojím Ted by se mi hodil pořádnej příčesek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?