21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, je to super, ale já ho mám zase za 70 kč, mám dva jeden domů a jeden nad cestovní postýlku k babi, nebo na cesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš úplně super.. :-) Má kamarádka si kupovala "šunt" :-D za 700 a byla naštvaná..v 5 měsících ho musel oddělat pře malej už za něho tahal tak leží ve skříni..prý dyby to věděla raděj by si připlatila a měla taky tento :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že mi poslouží i tenhle :-D mám ho po dvojčatech, no a když jsem ho kupovala, tak jsem se holek ptala, který je hezčí, no a samozřejmě, že mi každá řekla ten svůj, no tak jsme vzali oba a dáme ho na obě postýlky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to máš dobře vymyšlený.. :-) Já možná dostanu po bráchovi tak ten bych dala k babi na postýlku
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vymyšlený je to dobře, už se těším až ho pověsíme, ale to si ještě chvilku počkám, i když to bude dřív než se nadějeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky se divím jak můžou mít různé ceny ..ten kolotoč od skoro 1500 sem už na 989..jak v tom můžou mít takový rozííl?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky občas koukám, jaký v tom jsou rozdíly, hlavně najít tu nejvýhodnější kombinaci, to hledáš na netu?!
Odpovědět
Profilova fotka
jj koukám po netu..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem si myslela, je to docela síla, ty rozdíly :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hej vyste se rozkecali, jdu vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
No já musím mít ten půovej co mám v albíčku, aby mi ladil s pokojíkem
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný Áji :-D já to budu mít nesladěné, ale snad to nějak malá zvládne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D myslím že těm prdísům je to ganz egal, jenže já musím prostě uplně všechno koupit nový, tak to aspon ladím
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, že když už, tak už :-D já mám to štěstí, že mám plno věcí poděděných, nebo koupených za minimální penízky, hrozně moc jsem ušetřila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, věřím. no my zam budem hodně potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky byla sem na obídku.. My pro mimi pokojíček mít zatím nebudem tudíž taky nijak neladím. Já si koupila nějakej nápoj pro těhulky že je v něm spousta vitamínů a tak si říkám jak udělám mimi dobře ale to ja takovej hnus :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jakej nápoj Ivuš?!
Odpovědět
Profilova fotka
No to by mě ivi taky zajímalo, nic co ti nechutná nepij
Odpovědět
Profilova fotka
já mám gravimilk a ten mi teda vůbec nechutná, zato mám od hipp nápoj pro těhotné, je to jako multivitamín a to mi chutná moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ten druhej zní moooc dobře
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jenže se může pít jen 2x denně 200ml, což je pro mě málo, radši bych ho měla víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuuuj maci mám právě od Hipp..to je bléééé :-p :-D Jak Ti to může chutnat? :-N Teď sem si k tomu dala čokoládu tak je chuť trochu lepší.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mě by to teda stačilo
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to fakt hrozně moc chutná, já mám ráda multivitamín, vždycky si to udělám jako čajíček ráno a večer a je to výborný. Tady přesně vidíš, jak máme každá jiné chutě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo..holky jdu se asi natáhnout a čekat na bouličku..sem zvědavá čeho se dočkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jdi se natáhnout, přeju štěstí při čekání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivi držím pěsti, určitě tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
dík holky..abych tam ale neležela týden než se vyboulí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ivi, to snad ne
Odpovědět
Profilova fotka
no kdybych tady dlouho nebyla tak furt ležím a čekám na vybouleninku :-D Páááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?