21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to sem ráda..co by to taky jiného asi bylo že? Já byla úplně v šoku co to cítím :-D Tak snad se teď budem vyboulovat častěji a těšit tím maminku :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to bude čím dál častěji, neboj
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... holky, tak máte tam novou fotečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to už je pupík panečku ;-) moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, to jo, rosteme jako z vody :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krásnej pupík maci.. x-) Roste jak z vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, přesně :-D a co jinak holky, jak se máte?!
Odpovědět
Profilova fotka
no my celkem dobře, pohodička. Jen tam mám děsně žehlení a to se mi vůbec nechce
Odpovědět
Profilova fotka
já zrovna peru, takže žehlení mě taky čeká :-D už teď se mi do toho nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já taky peru :-D Jinak docela pohoda..břuch zatím ´moc nebolí - ťuk, ťuk takže pohodička..dáváme si jablíčko a mooc nám chutná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo jablíčko bych si taky dala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jablíčko, to by šlo, do toho bych šla taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mymochodem toho žehlení mám 12 praček, ještě tam mám totiž to od minula :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ajan tak to bych teda nechtěla..nesnáším žehlení..naštěstí toho na žehlení moc nemám.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to by mě jeblo :-o takových praček
Odpovědět
Profilova fotka
no asi budu uset na etapy, jinak mi upadnou záda
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím ajan..to bych žehlila rok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak musím se přemoct, včera sem si už musela vzít nevyžehlený tepláky
Odpovědět
Profilova fotka
ivuš, možná ještě déle :-D já teda tepláky nežehlím nikdy :-D já je vždycky pořádně složím do skříně a je to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já taky tepláky nežehlím..a snažím se co jde krásně pověsit a pak ani není potřeba tolik věcí žehlit..navíc já si nachystám prádlo a poprosím mužíka aby mi nachystalo prkno..jde k té hromadě..to nežehly, to taky ne..na co toto no a nezbyde mně tam nic.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je paráda, já žehlím vlastně více méně jen Míšovo věci :-D ale ty to máš Ivuš krásně zařízený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dyž žehlím tak taky většinou mužovi věci..já toho moc nemám ani na praní :-D On má hodně triček a pak modráky do práce..a modráky se dají dobře pověsit a žehlit se taky nemusí.. :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juchůů holky..teď mně došel mail že mi dnes pošlou ten těhu pás..těšííím se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máš?! a jaký?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a nad postýlku chci tento kolotoč http://www.eshopbaby.cz/katalog/kolot... ten pás najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tady dobrej popis kolotoče : Uklidňující kolotoč nad postýlku hvězdná noc koupe celý dětský pokoj v uklidňující náruči hvězd. Kolotoč vysílá pohybující se hvězdy po celém pokoji. Maminky si mohou vybrat jednu z pěti melodií (ukolébavky, zvuky přírody, výběr new age) když jemné stíny tancují po pokoji. Dálkové ovládání umožňuje maminkám aktivovat zařízení bez toho, aby vyrušily spící dítě. Mód vyrůstej se mnou umožňuje umístit kolotoč na noční stolek poté, co dítě opustí kolébku a pokračovat tak v uklidňování dětí. Provoz na baterie: 2AA (LR6, 1,5V) a 4D (LR20, 1,5V). Vypínač má 4polohy: vypnuto, zapnuto potichu, zapnuto hlasitě a zapnuto bez zvuku (pouze světla). Tlačítko výběru písně :při každém zmačknutí přepne na další píseň nebo zvuk (na výběr je 5písní nebo přírodních zvuků). Tlačítko výběru světla má 4 režimy: Rozsviťte kupoli a promítejte motýly a lístky na strop dětského pokoje, Rozsviťte noční světlo s měkce zářícími barvami, Rozsviťte kupoli i noční světlo, Vypněte světla(pouze hudba). Tlačítko spouštění : Hračka hraje po spuštění přibližně 5minut, znovu ji spustíte stiskem tlačítka. Napájení na 4 "D" baterie a 2 "AA" baterie. Baterie nejsou součástí balení. Od narození. originál mattel
Odpovědět
Profilova fotka
a tady je ten pááás :-) http://www.protehulky.cz/cz/shop/teho...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to je paráda ;-) já mám obyčejný poděděný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se mi líbí že pak může být i na poličce nebo stolu a nemusí se hodit do skříně až už nebude moct být nad postýlkou..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?