21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že ho furt otravuju s mimčem
Odpovědět
Profilova fotka
No, to já právě Míšu taky :-) Myslím, že už ze mě má docela dost, no ale já za to prostě nemůžu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Že, já jako tak nápadně nenápadně, ale asi sem s tím trochu otravná, no ale když já se těším už i na ten příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je prostě v nás, chlapi to tak nevnímají do té doby, než jim skutečně oznámíš, táto, budeme mít miminko :-D Já se na tu větu tak těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ti přeju, aby ti to o víkendu nepřišlo. To bysme tady měli těhulku. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi hodná, děkuju. Snad to dobře dopadne :-) Nemám ale zatím žádné příznaky, takže si myslím, že z toho nic nebude, ale fakt v to doufám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No neděkuj, ještě nemáš za co! Poděkuješ v pondělí ;-) Lepší se na to moc nesoustředit, ale to se mi to kecá, já budu menzes stopovat na hodinkách :-D a kde máme Lenču, snad ju z těch našich řečí nekleplo.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, já to taky stopuju :-) Vypadá to tak, nebo ji kleplo z toho, že má hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, já už musím vypadnout. V půl třetí mi přijde opravář. Zítra se uvidíme (upísáme ;-) - to je ale blbina :-N ) Tak pa a ať ti to v práci uteče! Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Papa
Odpovědět
Ale nekleplo,já jen v práci nemám ten net,tak píšu po večerech a to maličko,protože mi tu furt sedí manžel,tak se sem dostanu jen na chviličku 8-( Příští týden mám celný volný,tak se těšššííím :-D :-D :-D No a ještě k tomu těhotenství-jeden den pří sprchování si takhle sjedu pohledem po břiše a myslela jsem,že asi omdlím jaký mi narostl pupek-abych vám to holky nevyfoukla...A to mi ještě zákaznice řekla,že jsem jiná...No,necháme se překvapit... ;-) Ne,že bysme plánovali,ale prášky neberu,takže... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to by bylo dost dobrý Leni :-D Určitě by vám to ale udělalo radost, ne?! A to máš jako dovolenčičku?! To ti teda závidím! No a jsem dost zvědavá na ten tvůj pupík!!! Musím přiznat, že bych ti fakt záviděla a myslím, že bych nebyla sama, co Ajo?! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata :-D
Odpovědět
To víš,že by nám to radost udělalo ;-) Ale já to beru jako legraci,myslím,že pravděpodobnost je dost malá...uvidíme :-D Ano,mám dovolenčičku a budu ji teď snad mívat každý druhý týden,abych se mohla věnovat domečku naplno,tak e těššíííím. Ája má tuším volňáska,že se dnes ani neukázala.hmmm??? Holky krásný víkend přeju.A jestli jste neviděli Bestiář,tak doporučuju!!!Moc se mi to líbí,chci si co nejdřív koupit knížku,už se nemůžu dočkat!manžel mi koupil Pohádkáře,a já až teď zjistila,že to je volné pokračování Bestiáře...Nějak se mi ta knížka zdála divná,ale teď už chápu proč... 8-( četla jsem asi čtvrtku a pořád mi to nedávalo smysl... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to?! HOlky já už mám konečně net doma, takže se tu objevím častěji :-D Jsem na tebe fakt zvědavá Leni. A jak to,že budeš mít takhle často volno?! Co děláš za práci?! Asi by se mi to taky líbilo ;-)
Odpovědět
A já si říkala,že jsi tu i o víkendu :-) Já pracuju v rodinném firmě mého muže,kde každý dělá všechno,ale nejvíc prodávám ;-) Jen doufám,že to tak zůstane,protože jinak nevím,nevím jestli bysme to stihli do Vánoc...Takže není to volno v pravém smyslu slova... No a co ten Bestiář,viděli jste?Já jak jsem ho tady vychvalovala,tak to musím přehodnotit,protože napodruhé mě už tak nebavil...Ale už jsem si včera tu knížku koupila,tak jsem strašně zvědavá jaké to bude :-) Co čtete vy holky?Poraďte,začíná podzim a ten já miluju na čtení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, já už tu tak dloouho nebyla..aspoň od svatby :-D ..Koukám jak se těšíte na miminka..to my se s manžou rozhodli že se začneme snažit..takže od července se snažíme a zatím teda nic ale doufám že na vánoce budu mít v pupíčku překvapení!!! :-D x-) Jéé moc bych chtěla.. Jinak lenn já poslední dobou čtu - a eště číst budu : Kapitoly z ošetřovatelské péče :-N ..To Ti asi moc neporadím :-D
Odpovědět
Jéé,ahojky ztrcená manželko :-D Jak se vám daří??koukám,že všichni miminko hned po svatbě,to bude ten příští rok asi hodně plodný x-) S tou knížkou nic moc,ale já si poradím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenn nám se daří fajn..manžel je hodnej a občas i poslouchá tak si nemůžu stěžovat :-D Už se na mimi mooc těšíme tak snad brzo dojde..uvidíme ;-) Když nějakou pěknou knížku přečteš tak písni..já taky ráda čtu..jen na to co bych číst chtěla moc času nemám.. :-N Dobroou noc a zítra hezky začněte nový týden holky..páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sacvi, ty jsi se na nás taky přišla podívat?! ;-) :-D tak držím palečky, ať vám to brzy vyjde! Právě jsme na tom úplně stejně. Taky se moc těším, ale zatím nemám na co ;-) taky se snažíme o mimi, no doufám, že nebudeme čekat dlouho, i když je to poslední dobou úplně normální, že :-| No, každopádně nám všem držím pěsti ;-) Jo, Lenn já teď moc nečtu, a když, tak mám od manžela zajímavý knížky z války ( ne fakta, ale děj) a musím říct, že mě to docela uchvátilo. No, ale to určitě nebude nic pro tebe, takže ti bohužel neporadím :-N Jinak přeju moc krásný den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, no jestli budete všechny těhule a já musím počkat do příštího roku, tak mě klepne pepka. Sakra to nemůžete počkat na mě? 8-( Ahoj Sacvi, to je dost, že sis na nás vzpoměla. Mimochodem ted mám rozečtenou Marii Steuvartovnu, nevím jak se píše, no však ju znáte. :-D Je to moc hezký jle náročný na jména, samej lord a hrad a někdy čtu stránku i dvakrát abych pochopila souvislosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba nás nakonec ještě předběhneš, co víš ]-( Mě to zatím nedorazilo, tak holky držte pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zní dobře, třeba ani nedorazí. No já vás určo nepředběhnu, pořád beru prášky
Odpovědět
Profilova fotka
No, nemusela by, vůbec bych se nezlobila :-) No, ale necháme se překvapit. Třeba mám jen spoždění 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už nám tady zase chčije, na jednu stranu sem ráda, že nemusím zalívat trávu, nadruhou mě nebaví furt chodit s deštníkem. A mimochodem máme tu pěknou kosu, kde je to slibovaný babí léto. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hooolky, já to nevydržela a udělala jsem ho. Je tam :-D :-D :-D :-D :-D Já se z toho asi po... 8-) Teď se těším na večer a na manžu :-p No, ještě počkáme co na to doktor, ale vzhledem k tomu, že ani není z ranní moči, tak co by to asi bylo, že :-D tak držte pěsti, ať to není nějaký omyl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že tam je druhá čárka? :-o no to je úžasný, gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů, teda zatím vlastně negratuluju, držím pěsti. Ježiš já mám radost. Jako by se to týkalo mě
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že je tam krásná druhá čárka :-D :-D :-D Já mám taky hroznou radost, snad to bude dobrý, ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ted sem to šla říct zbynovi, a on se mi smál, no ale mám ti taky gratulovat. :-| Si ze mě dělá prdel, no včera se chvástal že má nabušený kluky, že to bude napoprvé, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Abych nevysadila prášky a pak se smála já ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?