21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
že? úplně mě to pobavilo. Tak sem slušně poděkovala a Zbynovi řekla, že kdyby mu náhodou psala, tak že sem mu to vyřídila a že má odpovědět jak je štastně ženatej a spokojenej. Se začal smát, a řek mi, rozkaz mámo, a zas šel, tak sem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
JO, jo. Taky jsem zažila sms ve stylu ať se na mě vykašle a vrátí se k ní. Naštěstí pochopil, že lepší než jsem já rozhodně nemůže najít ;-) Nesnáším bejvalky a rozhodně jsem se jako bejvalka nikdy nechovala. Jedna už mi vztah zničila, ale nakonec jsem zjistila, že to za to stejně nestálo, ale menžela nedám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas, ani já ]-( :-D stejně nemá šanci. jen 3 minutky, huráááá koupím chlebík a pádím do postýlky tak zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ajo závidím, já si ještě 2 a půl hoďky počkám a potom pofrčím domů. No, ale přemýšlím, že si půjdu zvednout náladu do fitka. Vzhledem k tomu, že se klidně může stát, že tam na delší dobu nebudu moci chodit, tak bych si to měla užít co nejvíc 8-) Takže krásný zbytek dne a zítra ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Maci, kde máme Lenču? Že by dovolenkovala? Byla sis včera zacvičit? Já se chystám od září chodit do airobiku nebo jak se ta mučírna jmenuje :-D My tady máme jen malou posilku a jsou tam furt chlapy, tak mě to tam neba. Dneska mám tady už od rána naskládanou hromadu práce, tak se tím budu muset prokousat, ach jo, zase bych radši spala. Včera sem si krásně polebedila v postýlce a jak se tak dívám ven, dnes budu mít asi stejnej plán. Tak kdybych se dnes už neozavala, tak rychlé pracovní mučení a dlouhé odpolední lenošení. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
No, představ si, že jsem cvičit nebyla protože jsem přišla v pět domů a zjistila jsem, že můj manžel jaksi odjel beze mě ]-( Prý jsme se špatně domluvili, no nevím ;-) ale jinak jsme si včera udělali nádhernej večer x-) Lenča se nám asi někam ztratila, no, snad se tu taky objeví :-N Tobě taky krásný den a ať tě práce nezavalí ;-) Pa
Odpovědět
Ahojky holkýýý! Kdepak dovolená...pracuju a pracuju a do toho jsem troch nachlazená,takže nic moc,no...Ale aspoň mám čas číst Agathu :-D No jinak když jste u toho cvičení,tak mi mažel připravil"překvápko" a objednal posilovací stroj-něco jako když se vesluje.Nejdřív jsem myslela,že je to vtip-bydlíme u našich v malém pokojíčku a stroj měří 180cm....No vtip to nebyl a přístroj leží přímo uprostřed pokoje...Ale jinak je to fajn mít to doma.Jen kdyby tak 2 měsíce počkal a kopil ho až do nového,tam bude místa dost... :-N No a bývalka mě pobavila,ale je teda odvážná...nebo spíš blbá?? x-) Mějte se páá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, krásné ráno, no vidíš Leni, my jsme si mysleli, jak se nedovolenkuješ a ty přitom makáš jako fredka ;-) Tak to máte teď jako překážkovou dráhu, ne?! Ale musí to být super, veslovat mě v posilce taky baví :-D Já bych asi volila tu druhou variantu :-N Hezký den... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, no my máme ted taky novej stroj posilovací, a rovnou uprostřed obyváku :-D už sem nakázala, že to musí pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ti Vaši pánové se rozjíždějí s tím posilováním, to nejspíš proto, aby si vás ubránili před ostatními nápadníky :-D Tak že jim přeji hodně štěstí x-)
Odpovědět
To jo,škoda jen,že na něm můj muž cvičil jen jednou... 8-( A to už ho máme doma dva týdny :-S Ale snad se brzy přestěhujem,takže to přežiju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno 8-) Dnes to počasí vypadá docela nadějně, sice je zima, ale svítí sluníčko, tak odpoledne by snad mohlo být hezky, ne ]-( Leni určitě to přežiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, no Zbyna na něm taky cvičil jen jednou a to kvůli němu 2 měsíce otravoval. 8-( typickej chlap
Odpovědět
No nic jiného ani mi ani jaksi nezbývá...Ale co bych pro mou lásku neudělala x-) Ale včera cvičil zase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avojky, no, tak to ten můj je ve fitku pečenej vařenej a vzhledem k tomu, že pomáhá a chrání, tak po další čas je v práci, takže slavím, když jsme spolu doma déle. Já taky se svýma úředníma hodinama až do pěti, mám smůlu, protože většinou má volno zrovna když já jsem dlouho v práci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to je nejhorší. my se naštěstí vidíme dost i v práci, tak ho mám furt pod kontrolou .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zase o to jsme si vzácnější ;-) No, musím říct, že za ty roky už jsem si zvykla :-D I když nejhorší jsou Vánoce a vůbec všechny možné svátky :-S Snad to letos vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
No to si ani nedokážu představit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo občas je to fakt na prd. Nejlépe když si něco domluvím a najednou jim v práci někdo omarodí apod. a já najednou zjistím, že můj miláček musí do práce a já si můžu svoje plány strčit někam ;-( ale je pravda, že o to víc mi to vynahrazuje když jsme spolu, ví jak se cítím a jak moc mi to vadí, mě je ho taky líto, když to schytne nejdřív z práce a potom, hned jak mi zavolá, tak to zase schytá ode mě |-| i když za to vůbec nemůže
Odpovědět
Ty jo,tak to si neumím představit...můj muž teď jezdí čsto do Prahy a to je pro mě děs přežít bez něj dva večery... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, nahodíme jiný téma, toto je hrozný. Nechtěla bych mít policajta, ten strach a tak. o víkendu jsme skoro nic neudělali, chtěli sme zasázet tu trávu, ale do ted prší, nejhorší je, e už nemám emoc času, snad to do pátku stihnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné deštivé ráno děvčata :-D Souhlasím :-S Snad se počasí umoudří a vy to stihnete! U nás bylo v sobotu celkem dobře. Měli jsme tady slavnosti, byla teda zima, ale naštěstí nepršelo. Na zimu nám pomohl svařák a teplé oblečení a bylo to bájo :-D Holky, tak včera to byli přesně tři měsíce, taky vám přijde, že to hrozně uteklo?! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo my sme si na to malý výročíčko zašli do kina:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to mi ne, protože Míša přijel zase ve 20,00 domů, ale o tom už mluvit nebudeme (to je pořád stejný ;-( ) tak jsem mu aspoň uvařila dobrou večeři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no taky dobrý, zbyna je nějakej nachcípanej. Tak bych mu taky večer mohla něco ukuchtit, chudáček můj malej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chce nějakou dobrou polívku, pořádný domácí vývar 8-) To postaví na nohy každýho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pán si ted objednal krupičnou kašičku :-D tak aspon nebudu stát dlouho u plotny.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi mě dostala :-D To by si asi Míša nikdy neobjednal :-x
Odpovědět
Profilova fotka
No nakonec dostal řízek, ta kaše mi taky přišla blbá. I když my ju máme oba rádi. Ale spíš jen tak, mám z ní hned hlad. Co se dnes děje, kde ste holky? venku zase hnusně, sakra my tu trávu snad nezasadíme. Doufám že v pátek se to povede. Tak hezký den dámy at to v práci rychle uteče, sem nějaká nachcípaná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?