21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Ahoj holkýý. My to slavné výročíčko nijak neoslavili-nějak není čas... :-N My teď vybíráme pračku,ledničku,myčku,trouby,dlažbu......Už mě to nééébáááví.Ale koupelna už je hotová,jsem jí nadšená,tak ještě jsem zvědavá co ta kuchyň. Vás to zařizování bavilo?Já se na to stráášně těšila,ale je toho tolik,že už si přeju ať je to za náma. Tak krásné ráno-ikdyž deštivé...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, no mě to fakt bavilo, ale já zařídila všechno během měsíce, tak mě to ani nestihlo otrávit
Odpovědět
Profilova fotka
No a já vzhledem k tomu, že jsem zařizovala byt 2+1, tak mi to taky moc času nezabralo :-D Krásný den holky 8-) U nás teď svítí sluníčko, i když je pěkná kosa :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tady se slunko taky konečně klube, tak snad to do pátku vydrží aby bylo v pátek zaseto
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už sluníčko zase zmizelo, je to hrůza :-S Prostě bláznivé počasí. Určitě se to povede a zasejete :-D
Odpovědět
Já mám zejtra volňáska...teda volňáska úplně nee-jdeme objednávat dlažbu a kachličky do kuchyně a pak se podívat po těch spotřebičích do kuchyně,snad uspějeme :-) Ahojkýý.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak krásný pořízení :-D Jinak krásné ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ahoj, zas ráno pršelo a odpoledne to vypadá taky na déšt, jestli se to zítra neumoudří, tak jsme v kéli. Ach jo. V pátek si berem dovču a zkusíme se na to vzhnout, aji když bude pršet. Snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to bude dobrý :-D A jak si jinak holky užíváte?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si nějak moc neužíváme, pořád se maká a maká, ted sme oba nachlazení a prostě je furt honička.už se těším na vánoce, to už snad bude klid
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, držím pěsti, ať máte brzy hotovo ;-) Já se zatím držím, ale Míša už posmrkává :-( No, snad to nějak zvládneme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde ste? tady to zas vypadá na déšt, mě z toho klepne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tady to vypadá taky na déšť. Aji, ty už máš zítra dovolenou?! Já jsem nějaká nachcípaná, chytla jsem to od Mišáka. :-S Dnes uvařím výbornou silnou kuřecí polívku a budeme se léčit. Dnes si mám jít také pro výsledky k doktorce jestli nemám zánět moč. nebo něco s ledvinama, tak mi držte pěsti ať to dobře dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj Maci, to bude dobrý. MY SE dnes taky budem léčit. ale na polívku kašlu, uvařím tu slíbenou krupičnou kašu, čaj se slivovicí a pudem se potit. Zítřejší dovolená právě padla, musím služeebně do Prahy , pak hned zpátky, aby jsme do 4 vyrazili ke tchýni
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak výsledky dopadly dobře, ledviny i moč. jsou v pořádku. No, tak uvidíme co nám řekne gynekolog. Tak to ti nezávidím. Hezky se tedy vypoťte ať jste brzy zdraví ;-) Páček :-D
Odpovědět
Ahojky dámy. Na mě taky něco leze,ale to rozchodím.... ;-) Já mám zejtra volno,tak budu chrnět aspoň do devíti a pak se budu váálet s manžílkem,chi(ne že bych vás chtěla po ránu naštvat ) :-D Ahóój a krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, to není vůbec od tebe hezký Leni :-D Já jsem teda v práci a vůbec se mi tu nelíbí, ale ještě že je pátek, už se moc těším až přijdu domů a budu ležet. Jen mě čeká trochu úklidu, ale to snad zvládnu. Dnes tu nejspíš budu sama, takže krásnou dovču a služební cestu 8-) Jo a krásný víkend. ;-) Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, nechcete mi říct, že jste si tu dovolenku prodloužily až do pondělka, že ne?! :-D Krásný slunečný den!!!
Odpovědět
haló,haló :-) Néé,já neprodlužovala dovolenku,já jsem jen děsně nemožná,takže ještě pořád vybírám ty zaprděné spotřebiče do kuchyně :-S Já pořád něco měním a muž je ze mě na nervy...No,ale to finále je prý nejtěžší... :-N A co vy holky?Maci,my tě tu nechaly samotinkou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já v pátek na ruské ambasádě vše zdárně vyřešíla, ale byl to boj, nejměj ani slovo česky, hrůza. no a v čera sme konečně dodělali trávník, takže máme hotovo. I chodníček jsme zvládli. Hurááá, dnes ještě asi zabetononujeme sušák na prádlo a pro letošek je vážně hotovo. ještě ten sklep, ale to bude jen na jeden víkend, to bude pohodička. Teda Leni co se týče rozhodování, nechtěla bych tě mít doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, já zase byla mimo dneska :-| Málem mi tu práce spadla na hlavu. Zítra začíná nejhorší měsíc v roce a ještě k tomu máme na půlku měsíce naplánováno stěhování do úplně jiného objektu, takže jsem z toho našvestku :-( Teda, souhlasím s Ajou, manža to s tebou teď asi fakt nemá jednoduchý, co :-D A Aji, gratuluju, to je super, že se vám zadařilo 8-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nebejt našeho tatky, tak jsme to nestihli, děsně nám pomoh. Maci to ti nezávidím, ale zas to rychle uteče
Odpovědět
Profilova fotka
Co se děje, co se děje. Holky kde ste? Tentokrát jsem ráda že prší, aspon nemusím zalívat jako vsteklá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, tak dnes je tedy pěkný vítr :-| Začal říjen, tak čemu se divím, že :-p Je super, že máte někoho, kdo vám pomůže, s tím já naštěstí taky nemám problém, kdykoliv něco potřebuju, tak se najde někdo, kdo ví jak na to :-) Dnes se tu asi už nezastavím, nejsem si jistá, jak to tady bude vypadat. Držte mi pěsti, ať se nezblázním :-( Takže holky, krásný den!!!!! Pa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak tfuj tfuj, ať ten říjen utěče v pohodě. 8-) A kdepak se fláká Lenča, že by dovolenečka?Nebo ju kleplo z kuchyně? Holky včera jsme se bavili o mimču a domluvili jsme se, že do dubna beru prášky, pak si dáme 2 měsíce očistu a o prázdninách na to vlítnem tak doufám, že příští rok o prázdninách už bysme mohli být 3. No uvidíme. Těším se, jak kdyby to mělo být za týden
Odpovědět
Profilova fotka
Tak o tomhle mi povídej Aji :-( Každý měsíc se přemlouvám, abych už to nedostala a pokaždý to dostanu :-| No, teď bych to měla mít o víkendu, prášky jsem vysadila před rokem a půl a teprve tenhle měsíc jsme se opravdu snažili, tak nám držte pěsti, ať to v neděli nedostanu ;-) Zatím je to dobrý (myslím pro pracovní stránce, lidi ještě spí :-D )
Odpovědět
Hele,hele,tak hrozný to se mnou není... :-p Náhodou,UŽ mám vybráno :-D Holky tak držím palečky s miminkem,ať se vám brzy zadaří x-) Musím říct,že ikdyž se na to v nejbližší době nechystáme,tak se taky už těšinkám.my máme výhodu v tom,že máme kolem sebe spoustu dětiček... Mějte krásný den,ahojky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, to u nás je taky spousta dětiček, ale ne v přímé blízkosti. Kamarádky ze střední jsou daleko, takže vidím akorát fotečky malých (až na ten zářiový sraz - to jsem je skoro všechny viděla na živo), no a na to abych chodila po známých tady, nemám vůbec čas. Mám toho všeho nějak moc :-) JInak leni gratuluji, že výběr dopadl na 1. To víš, musela jsem si rýpnout ;-) 8-) :-D Tak krásný den... Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, no vida, jenom si trochu postěžujem a Lenča má vybráno :-D Maci tak držím strašně pěsti at ti to nepřijde, no ale zas nadruhou stranu, pak budu děsně závidět a Zbyna se mnou tuplem nevydrží :-| chudák.
Odpovědět
Profilova fotka
No a co myslíš se mnou?! Míša to se mnou taky nemá jednoduchý :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?