21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi, tak to je dobrý, no ale z juice se dá taky dobře opít
Odpovědět
Profilova fotka
Halo, holky co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se sem nahrnulo nějak moc lidí :-D Teď už jsem sice tady, zato asi sama, co?! =-) Já radši nealko pivo x-)
Odpovědět
Zrovna včera jsem myslela na to,že jsem fakt ráda,že tu svatbičku máme za sebou-už by se mi znovu nechtělo-teda mimo svatby o max.10 lidech,do toho bych možná šla...Ale jinak jsem byla spokojená-hlavně s obřadem,takže žádné opakovačky ;-) Ale jít na svatbu kámošce nebo ségře se těššíím :-D Jinak Terezka a Jakub jsou taky nádherné.Matýsek je taky prima-akorát se tak jmenuje náš pejsek,takže my bysme mít nemohli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, věřím, že by dřív na zavolání přiběhl pes, než děcko. Maci hlavně nesmíš červený víno,prý.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu :-D Jinak s tím vínem, zeptej se mě, co jsem pila v sobotu :-| No, ale teď už vím, proč mi z tak malého množství alkoholu bylo tak mizerně. Celý den jsem byla úplně nemožná. No a ono to bylo kvůli křečkovi :-p To já si se ségry svatbou opravdu ještě počkám, ale kámošky by mohli už začít. Holky, mě pořád tak bolí břicho, fakt jako bych to měla dostat ]-( Mamka už mě varovala, že nesmím používat projímadlo, kdybych náhodou potřebovala. Aspoň v jejích dobách jí za to doktor sjel (ale čekala mě a mám pocit, že jsem v naprostém pořádku :-D ) ale prý to může dost ublížit, měla jsem štěstí (teda jako mamka se mnou)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak projímadlo by mě nenapadlo, ale o tom červeným víně vím a ještě nenapouštět moc teplou vanu, je prý lepší se první 3 měsíce sprchovat. Sem naštudovaná, to koukáte holky, co? :-D :-D :-D Hele Leni ani jsi neporeferovala, jestli stále čekáš?
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem na to koukala a skutečně projímadlo se nemá používat. Maximálně čípky. O té vaně taky vím, ale to mi nevadí, protože já se radši sprchuju 8-) No to je pravda Leni, jak to s tebou vypadá?!
Odpovědět
Profilova fotka
To chtěla před náma ututlat, my si všechno pamatujem, na nás si nepříjdeš a kdepak je Ivča?
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš to, jaká ona na nás je :-D Ivča je asi ve škole, ne?! Pokud jsem to správně pochopila, nebo chodí až večer?!
Odpovědět
jsem psala holky,že pravděpodobně nic,ale stále čekám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stále čekáš?! :-D Kdy by ti to mělo přijít?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Už to mělo být na víkend, ne? 6e čekáš máš hlásit každej den 8-( Aby jsme byli v obraze, no to už je dost dlouho, zkoušela jsi testík?
Odpovědět
Profilova fotka
Na víkend jsem byla já. Lenča myslím až teď někdy, ne?! Ale však ona nám to řekne sama, vždyť víš jak jsme zvědavé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, vlastně, ale čeká už taky dýl, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem si jistá, ale určitě nám to napíše. :-D a jestli ne, tak jí na dálku asi zbijeme, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo minimálně, Leni tak co, neschovávej se
Odpovědět
Profilova fotka
šup šup Leni, jsme zvědavé jak dlouho ;-) A jak to jde v práci Ájo, Lenča asi maká na baráčku, co?! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám zase leróru a štve mě Zbyna, furt otravuje s činkama a vymejšlí kraviny a doma dělá prd. Vůbec si neuvědomuje co ty jeho kraviny stojej a asi mu to brzo zatrhnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi povídej, Míša je taky pořád ve fitku, no, ale vzhledem k tomu, že nezařizujeme barák, tak na to má čas i finance a nijak to rozpočet nezhroutí. Ale teď uvidíme, jak to bude. Nemám totiž vůbec tušení, jak dlouho budu ještě v práci. Vzhledem k komu kde dělám, tak to nevidím na tak dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No problém je že on si zařizuje posilku doma, to mi žere finance, do posilky to bych neřešila, už má vybavení za takových 6 tisíc a chce další taky tak za 6, a mě už to šve, protože na jiný věci má času habaděj, toto je vlastně úplně jedinná věc na které se neschhodneme, prostě činky nesnáším. nebo spíš kulturisty a on se z toho může poserinkat, nechápu to
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to chápu, to by se mi taky nelíbilo :-( No, tak ti přeju hodně sil. Aji, musím běžet, jdu se nechat hýčkat na kosmetiku :-D Takže papapa a zítra se uvidíme, ju?! :-D Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Papa užisi to, žítra nabehnem na Lenču, pa i prckovi
Odpovědět
No,můj muž zase hraje ping-pong a na jeho lepení raket a tu příííšernou tašku jsem alergická!!!Blééé. Hlásím,že zatím nic-testík nedělám,ještě mám čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouho máš ještě čas?! Kdy ti to má přijít?!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer holky, tak včera to ve škole aji šlo..akorát jsem utekla z poslední hodiny (fyzika) :-N a šla raděj s kámoškou na kafčo :-D .. k němu nakonec bylo i vínečko a domů jsme dojela po 21h. mírně zmožená :-D ..Dneska jsem měla v práci 12tku tak jsem před chvilkou dojela dom..zítra budu běhat se ségrou po brně tak se těším..nemáme na sebe poslední dobou moc času což je škoda :-| No a příští týden mě čekají...hádejte co..?? Plodnýýýý dny!!!!! Já jim ukážu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo, držím pěsti Ivčo!!!! Pořádně je využij!
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že využiju maci..dík ;-) No minulej měsíc jsem je taky pořádně využila a výsledek naprosto žádnej..tak snad to bude teď lepší... :-) Dobrou holky
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to bude lepší!!!! tak dobrou noc.Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránečko holky, tak jak se dneska máme..?! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?