21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já včera odcházela o čtvrt na 5. Takže koupání nakonec ani nebylo, protože sem měla děsnej hlad, tak než sem se najedla bylo půl 6 a to už se nám nechtělo. Tak sme se vysprchovali a koukaly doma v chládku na telku. Ivi, nic? Ach jooo, tak třeba dnes
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska sem tu do 10, pak to balím, mám dost přesčasů, šla sem dneska na 6 a v deset mám padla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, to jsem slyšet nechtěla :-D :-D Jinak ahojky Áji a Terezko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastně jsem vás přišla jen pozdravit, popřát krásný den a krásný víkend a zkontrolovat Ivču. No, tak jsem to splnila a frčím s malou ven se trošku vyvětrat než bude úplný hic x-) Tak páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jasně utíkejte, já tu budu už stejně jen 2 hodiny a pak taky frčím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si užijte krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holky, tak se hlásíme stále 2v1 :-D Včera proběhlo tuleníčko a vidíte výsledek noo :-D Jen mě akorát z toho zase celou noc bolel podbřuch a záda ale teď je to už zase lepší :-D Tak se mějte krásně..já se jdu chystat na tu promoci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tos dlouho nepobula, Ivi tuleníčko je naprd :-D můsíte si pořádně zasexíkovat. Tak si užijte den, já taky za 20 minut pádím ;-) zítra tu nejsem, máme volno, tak v pondělí páááá a doufám že jen s Macíkem. Ivi, kdyby něco, moc držím pěsti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, to tady za celou dobu nikdo nebyl? :-o Ivi, ještě pořád 2v1?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jasný ajan..já budu 2v1 eště aspoň měsíc :-p Esi brzo nebudem rodit tak Vám říkám že se zblázním..od pátku mě bolí na pravé straně podbřišku a bolest vystřeluje přes tříslo a kyčel do celé nohy..chodit skoro nemůžu a dyž už se někam belhám tak je do bolest jak potvora že se mi až chce brečet :-N A na dnešek mě to už bolelo i v noci :-p Mimoušek mi tam asi zase něco utlačuje..Ach jo..a pak si člověk má konec těhotenství užívat-hmm fakt super :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musíš pořád zkoušet, takový ty rady, sexík, kořeněný jídla, dlouhý procházky a tak, to by bylo, aby se to neuspíšilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne áji mně nepomůže nic..vana a sklenička vína proběhla včera..sexík byl už 2krát a nic a momentálně se nemůžu dobelhat pomalu ani na záchod natož na nějakou procházku :-N V ten čt nebo pá jdu do té porodky tak sem zvědavá co mi řekne..eště mám 8dní do termínu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to máš ještě čas.
Odpovědět
Profilova fotka
no děkuju :-| Macinka už měla 4dny Emmičku u sebe..
Odpovědět
Profilova fotka
jo ale většina ženských přenáší ;-) Ale úplně tě chápu, taky už bych ju chtěla mít doma, lumpačku našu. Ted zas přemýšlíme o Natálce :-D sem zvědavá jak to dopadne. Ale stejně si myslím, že Terezka.
Odpovědět
Profilova fotka
ajan sím Tě nestraš eště s přenášením 8-( Já už umírám teď a esi budu eště přenášet... Jdeme dát obídek a nevím esi se sem potom eště dostanu ..kdyžtak páá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si nechte chutnat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, my dnes byly celé dopoledne na výletě u kamarádky. Teda Ivuš, taky bych ti to přála co nejdřív :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy si užíváte. Zato já se pařím v práci, dneska to nějak moc rychle uteklo za 3/4 hodiny jdu domů, a nic sem skoro nestihla udělat, přitom sem se ani nijak neflákala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no Áji, vůbec ti to nezávidím, opravdu. Jsem ráda, že můžu být venku :-D To je jasný, že jsi se neflákala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No sem tam tomu moc nedám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a proč taky, když je takový horko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pak se mi to tady kupí 8-( No nic, skočím si na záchod, trochu tu poskládám ten bordel co mám na stole a pádím domů, budu žehlit a umývat podlahu, když sem za celej víkend, jen lelkovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co taky, jsi těhotná a musíš relaxovat, kort když je táááák nádherně x-) Tk se měj mooooc krásně a zítra se tu snad uvidíme a snad bez Ivči, když už jí to doktor slibuje už tak dlouho, kdyby byl aspoň zticha, jako ten můj a nic neříkal. TAkhle to měla známá, trvdil jí doktor, že porodí tak 14 dní před termínem a nakonec ještě 8 dní přenášela :-N No, snad se ti to Ivuš nestane, když tak trpíš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že kdyby nesliboval, tak ještě týden ani neceknem ;-) Tak se mějte krásně holky a zítra pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, tak pááááá a opatrujte se s kočičkou vaší (Terezkou, Natálkou, Verunkou atd. :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na konec těhotenství opravdu nemůžu ztěžovat, bylo to v poho, ale je pravda, že jsem neměla takové břicho a nebyly takový horka. No, nic, tak páček děvčátka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, hlásím, 18 stupnů a jasno, sem zvědavá dky přijdou ty bouřky, jak hlásí. Jinak sem včera všechno vyžehlila, uklidila kuchyn a Zbyna mi vysál, tak dnes to prádlo akorát poklidím a umyju podlahu. To mi stačí, jak mi neníuplně nejlíp, tak se radši moc nepřepínám. A stejně mám pak poslední masáž, pak už nepůjdu. Už mi to zavazí i když ležím na polštáři. Ve středu si pak jen uklidím koupelnu a mám tam jak v klícce. Plus ještě jednu pračku, to vyžehlím hned. Včera mi Zbyna dovezl merunky a broskve od babičky, tak budu sušit, miluju sušený ovoce, nejhorší je, že to nestíhám sušit do zásoby, co vytáhnu ze sušičky, to zežeru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes nikdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nás posunuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?