21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo..macinka nás tahá pěkně za nosánky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky takhle sme se dlouho pěkně nesešly x-) Ivi a máš nějaký pocity co to bude? I když podle mě je to blbost, já Terez říkala on a Haribo a myslela sem že to bude kluk a je to princezna ( doufám ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky si musím jít nějak zacvičit nebo něco pře mě bolí v tom křížu jako děs..a nevím esi brzo eště nevyhodím snídaňku nějak mně nesedla :-S Zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
áji vůbec netuším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si jdi zacvičit, ale třeba to rozpohybuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn, právě jsem jí vyfotila z Míšovo alba :-D prostě je to Dandovka jak vyšitá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak dobře uznáváme, ale v tom případě je to dokonalá sloučenina vás obou x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, dej si dlouhou vanu a trošku pohybu, myslím, že to přišlo a že to rozjedeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už ti ta nevolnost trvá docela dlouho, je to naše dokonalá napodobenina, má můj nos ruce a po Míšovi všechno ostatní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu, hodně dlouho jsme se takhle nesešli :-D mě malá ječí v kolíbce, nějak nemůže zabrat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivča cvičí, ty se jdi věnovat, malé vřískotince a já jdu něco dělat, v 1 to zabalím a jdu domů
Odpovědět
Profilova fotka
už se věnuju, papáme :-D ty se máš, že máš dneska jen do 1 x-) tak si užij krásného počasíčka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No půjdu se k mamce koupat, protože nechci z našeho bazénku stahovat plachtu sama, je tam napršená voda a je to dost těžký. Domů půjdu až ve tři za Zbyněm. Pak se vykoupeme spolu
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pan doktor mě včera vůbec nepotěšil, prý budu mít křížáky i při dalším porodu, může za to děloha, jak je položená :-p akorát to prý bude rychlejší :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to se někdo má, když má bazének, tady u nás ani není kam se koupat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nemít zahradu tak nevím. Jaký křížáky?
Odpovědět
Profilova fotka
křížový bolesti, je to hnus a mnohem horší než jen děložní stahy, prostě kromě břicha bolí pekelně záda a nic s tím neuděláš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
teda to zní hrozně =-) Snad mě to nepotká
Odpovědět
Profilova fotka
držím pěsti, aby tě to nepotkalo, tak malá chvilku spinkala a teď už zase pláče :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdi za ní, uvidíme se zítra. Doufám že už to na Ivču de :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to horko je vážně pro tu malou ubíjející :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pro nás bede ubyjející zas zima
Odpovědět
Profilova fotka
už zase snad spinká, teda aspoň nepláče, tak jdu pověsit prádlo a dát dělat polívku, holky, nevěřily byste, co všechno se při kojení nesmí jíst :-| včera jsem se o tom bavila s doktorem a jak říká, jídelníček je prostě placatej :-D pořád to samé jídlo :-p Já doufám, že to na ní jde a že se dozvíme krásné zprávičky dnes nejpozději zítra x-) jo, zima je zase naprd v tom, že trvá než se oblíkneš ty, oblíkne se malá a je to rozhodně náročnější i na psychiku, já můžu být od rána do večera venku, kdežto v zimě to nejde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak prádlo je pověšené a teď se jdu vrhnout na tu polívku, jo Ivuš, kdyby něco, tak se nezapomeň ozvat, víš přeci, že budeme obě jako na trní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ta Ivuška je pryč hooodně dlouho, že by?! x-) to by byla paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že už se mnou dneska asi mluvit nebudete, tak se mějte krásně a páček zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem pořád v práci, ku.va, se v tom největším teple všichni zbláznili, budu ráda, když půjdu dom ve 3. Potím se jak vrata od chlíva a terezka už taky kope, že chce domů
Odpovědět
Profilova fotka
Se jí ani nedivím, když jí maminka slíbila koupel v bazénku a stále nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO, Emmička teď spinká, tak čekám. Až se probudí, tak půjdeme ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já to rozhýbala a trošku se mi ulevilo tak jsem usla a pak dojela mamka se setřičkou a teď odjely a mně je už zase hej :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?