21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsem vás asi obě propásla, tak si jdu udělat něco k jídlu než se ta moje princezna vzbudí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak už má muž i horečku..ach jo.. :-| maci to si zítra krásně užijete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to doufám, hlavně aby vyšlo počasí, dneska je parádně x-) Ivuš, tak to je mi mooooc líto, myslím na vás, ať je mu co nejdřív dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Já konečně dožehlila resty, ještě mám jednu malou pračku na balkoně, pleny a malý věci, to jde rychle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no maci nevím..teď jede s traktorem vyvézt vlečku pře asi eště ke všemu budou žně tak bude vlečka potřeba..takže takovej nemocnej a s horečkou to taky není myslím nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
mám tu děsně práce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to rozhodně není to nejlepší co může udělat, ale když je to potřeba, tak co se dá dělat :-o Teda Áji, to je mi líto |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no co naděláme.. áji to nezávidím.. jéé maci sem se chtěla zeptat a vždy na to zapomenu..jak to děláš s kojením? Kojíš pokaždé z obou prs nebo jednou z jednoho a podruhé zase z druhého? Já se to nikde nemůžu dočíst |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nám vyhovuje střídání, v porodnici jsem kojila z každého prsu 15 min, takže dohromady 30 min. No a teď většinou těch 10 min z jednoho stačí. V porodnici to trvá tak dlouho, protože to musí roztahat. Neboj, však si najdeš svůj systém. Já to kojení ani moc nepočítám, prostě jí tak dlouho jak chce. Někdy víc a někdy méně.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak děkuji :-) Venku je tak krásně tak asi razím někam s mimouškem ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kééž bych mimi už vezla v kočárku a nemusela nést v břichu :-D záda už pěkně bolí :-N tak zatím holky..páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se krásně procházejte, já malou nakojím a taky frčíme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mi frčíme holky, mějte se mooooc krásně. Zítra se tu neuvidíme, jestli bude počasí, tak pojedem hned ráno. Ivuš, myslím na tebe, ať je vše tak jak má ;-) Áji a ty se i s princeznou opatruj!! Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak sem si včera ve 3 od tud vzala kompl a doma pokračovala v práci až do 9, dnes sem tu od 6 a tak do oběda se tu moc neukáže, musím to dodělat. Ale zítra si to vyberu, tak přijdu jen tak na 2 hodky. Jinak azuro teplo. Asi bude krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, taky je sem tam nějakem mráček, a tak 17 stupnů. Já včera nalakovala dětskou jídelní žídličku a už jen podprdelník a je nachystaná No a dnes půjdu po půl 9 domů, vyberu si tu středu :402:. Takže ted jdu makat, at všechno stihnu a pak se za váma ještě stavím, vy stejně dřív nechodíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teď už tu asi nikdo nebude..já teď dojela z kontroly v porodce..natočili nám náš první monitor -ok..trvalo to ale skoro 3/4 hoďky :-o Byly sme tam 3 a jedna paní na příjem a eště nějaké rodily tak tam bylo plno. Jinak mudr mě nijak neprohlížel jen udělal utz a že máme hlavičku hoodně nízko a váhu 4kg :-N Pokuď neporodím tak další pátek zase monitor a nechávají přenášet tak 10dní - prej se to většinou do těch 10dní spustí samo..tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak jak jste přežily víkend?! My jsme se měli na svatbě báječně, malá byla úžasná, prostě zlatíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jsem chytla nějakou virozu a celou noc ze čtvrtka na pátek jsem zvracela a měla průjem. no prostě super. Celý pátek mi bylo zle, proto jsem se tu ani neukázala. Malá jako by to vycítila, tak spala krásně přes noc i přes den. Taky mi s ní pomohl můj taťka, Michal byl po noční
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak bych to vůbec nezvládla,jak jsem byla mimo. Naštěstí to do soboty přešlo a já si mohla krásně užít tu svatbu :-D Jinak už mám nový cestovní kočárek pro malou. Vyšel mě na 2200,- i s poštovným. Je z druhý ruky, ale je super. Má ho hodně lidí a říkají, že je perfektní. Je pravda, že na tu svatbu jsem ho měla pučenej, a opravdu mi moc vyhovoval. Krásně se složí, no prostě bájo x-) Do středy by mi měl přijít, tak se moooc těším. V sobotu jedem k bráchovi do Prahy na jednu noc a v neděli vyzvedáváme segru s maminou na letišti, tak se fakt těším. Na letišti jsem ještě nebyla, vlastně jsem nikdy žádné letadlo z blízka neviděla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem mooc zvědavá, jestli dnes dorazí Ivča, termín už se přiblížil, tak se třeba Musilátku bude chtít přesně na den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, mimísek bude asi dost velikej, co?! I když oni to taky nikdy nemůžou říct přesně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si tady tak trošku povídám sama pro sebe. To že tu není Ivuška neva,ale kdepak je Ája, snad nemá zase dovolenou :-D Nějak ztrácím přehled :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, tak mě napadlo, nechtěla by některá z vás přivýdělek k mateřský?! Já prodávám šperky, víceméně jsem teď začala,a kámoška, která mi to doporučila mi říkala, že se na tom dá slušně vydělat. Jsou to moc pěkný šperky, tak kdyby jste měli zájem, tak vám na meil pošlu info. Je to solidní se smlouvou a na principu Avonu, ale dá se na tom opravdu vydělat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já furt nic..termín je zítra ale na nic to u mě nevypadá..ach jo.. 8-( A pak že budu rodit o 14dní dřív..cha cháá ]-( Jestli budu přenášet nebo mně budou muset porod dokonce vyvolávat tak budu pořádně naštvaná..ten mudr mě snad tahal za nos či co.. :-p Maci tak hlavně že je Ti už fajn a že ste se to pěkně užili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vypadá, jako když si z tebe opravdu střílí, ale jak říkám, už jsem o tom mluvila. Kámoška měla to samé a přenášela o 8 dní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to mě asi fakt klepne esi to taky tak budu mít.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no snad ne, moc ti přeju ať na to nemusíš čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se cítíš?! Už asi nic moc, co?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, nevíš, jestli má ta Ája dovču, nebo jestli se něco děje?!
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak z močáku mám asi kašičku jinak to nevidím..chodit skoro nemůžu pře mě tak bolej kyčle a i záda že děs..teď to těžký břicho jak dyby mě úplně táhlo :-N A jak začne mimi kopat tak mám pocit že mně břicho praskne jak to bolí :-. Jinak su už unavená pořád a prostě nic moc..a kór dyž je to vedro.. :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?