21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Ivuš, nějaké nové hlášení?! Já byla včera celý den s tatínkem, tak jsem neměla čas za vámi skočit. Jak se máte?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, svítí sluníčko a je po ránu příjemně. Nikdo se tady celej den neukázal, Macík ma omluvenku ale Ivča ne, čekám SMS, že je tady nový človíček. Včera Zbyna tukal na bříško a malá mu odpovídala, a pak se oba tak rozdivočeli, že sem je musela uklidnit, nebo by mi snad vyskočila z břicha
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahoj Maci. No u nás nic novýho, dnes jsme 24 týden. Jde to pomalu. Doufám, že ivča už se tady neukáže a jen napíše sms. Když tu nebude ani dnes, tak jí zítra písnu.
Odpovědět
Profilova fotka
To muselo být super x-) když si spolu takhle hrajou. No malá už je velká holka, krásně si povídá s medvídkama na kolotoči, neuvěřitelně dlouho a krásně pase koníčky a už se otáčí z bříška na zádíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem do Ivči alba a včera vkládala svůj pupík, pěkně jí klesá, tak uvidíme kdy to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je miloučký. už se na tu naši lumpčku taky těším. No na ivču sem zvědavá, musím se taky mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
No, holky bývají většinou šikovnější, aspoň u té naší je to jasně vidět, dělá spoustu věcí, které ještě nemusí. Zítra se jedeme koupat do venkovního aquaparku, tak se moooc těším jak bude reagovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to se budete mít ;-) Sem strašně ráda za zahradu, celý příští leto se budeme ráchat v bazénku a odpočívat ve stínu na trávě. x-) Terezka už bude sedět, tak to bude pohodička. strašně se těším. Příští týden už budem mít kočárek, ale mám dovolenou, tak vám ho ukážu až 10.8.
Odpovědět
Profilova fotka
To já teď taky sháním kočárek na cestování, ten náš zabírá hrozně moc místa v kufru auta a to máme hooodně velký kufr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emmička usnula, tak jdu na aukro projíždět kočárky
Odpovědět
Profilova fotka
To máme štěstí, že moc s kočárem cestovat nebudeme. A kufr máme velkej dost
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky, ale prostě ten můj kočárek je super, ale když se složí, tak pořád zabere hodně místa. NO, snad seženu nějaký za slušný peníze.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my se chystáme cestovat hodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kam pořád tak jezdíte? Já to mám naštěští k našim pěšky a ke zbynovým rodičům jedem tak jednou za čtvrt roku. Takže to se naskládáme. Leda ježdění po nákupech, ale to zas kromě kočáru nepovezu nic jinýho, tak to snad bude bobrý. Ale sháním, spodek od golfek, nebo to takaspon vypadá, na kterej se dá připnout autosedačka Chcico
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám tu autosedačku na podovozku, ta je super, ale když jedeme na dovču, nebo k Míšovo rodičům a chceme se jít normálně projít, tak s tou sedačkou je to blbý. Navíc teď nás čekají ty svatby, jedeme k bráchovi do Prahy a to se potom hodí kočárek ve kterém si Emmísek lehne a bude mít pohodlí (ne autosedačka) a který nezabere v kufru moc místa.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak určo něco seženeš, ted je plno kočárů.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale já chci jeden určitej :-) No, musím frčet s malou ven, do lékárny a do drogerky pro plýnku na plavání x-) Tak páááá a mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, pááá, užij si to. A kdybys narazila náhodou na sporták Chicco for me, tak mi dej vědět prosím. páá
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj holky, tak sem Vás hezky propásla :-N Áji esi chceš tak Ti klidně sms napíšu ale myslím že to nemá cenu :-D Mně je totiž úplně dobře..mimi se tlačí jak může..každej večer už mám močák rozkopanej na kašičku ale jinak aji pohoda..poslíčci nic tak sem zvědavá na pátek..jdu na kontrolu do porodky tak uvidíme co mi řeknou.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sakryš Ivi, co tady děláš? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdeš v pátek, budem na tebe myslet, doufám, že už se nevrátíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no áji já pomalu doufám že se vrátím. Muže mám nemocného |-| Včera už mu nebylo dobře a dnes už aji vypadá špatně a aji v krku ho bolí..co dyž něco chytl?? To pak nebude moct k porodu a co já tam sama?? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak snad se mu brzo uleví, má na to ještě 3 dny
Odpovědět
Profilova fotka
No jo ale jak muž něco chytne tak to je nadlouho |-| Snad to nebude nic vážného a bude brzo ok noo..
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo, neboj. Jdu obídkovat, pak se ukážu, páááááá kdyby sme se minuly
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť áji a snad se eště potkáme a kdyby ne tak páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem z5, byl vepřový plátek se šunkou, tak sem si pošmákla, ale bylo toho celkem málo, sem si po cestě koupila meloun, ale dalal sem ho zbynovy, aby ho nesl, šel teprve na oběd, tak jak přijde, tak si ho dám na osvěžení. A aby mi to zvedlo i chut do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky Ivuš, já už jsem taky zpátky, malou jsem uložila tak snad bude spinkat. Ivuš, ať se manža brzy uzdraví, protože bez něj by to nebylo ono. Tak vám to oběma moooc přeju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mám pro malou plenu na koupání, je tak krásně maličká, já se na zítřek hrozně těším, doufám, že bude počasí a že nám to vyjde a budeme se moct pořádně vycákat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určo s sebou beru foťák, tak udělám nějaký pěkný snímek a pochlubím se x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?