21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, to je ideálka, když jsou okolo tak aktivní, taky v to doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsou venku, jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží :-) udělala jsem si polívečku, tak si na ní smlsnu a musím ještě uvařit Míšovi, protože dneska bude mimořádně na noční a přijede si pro noťase a pro něco k jídlu, tak mám z toho ohromnou radost, že nebude doma ]-( no co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
To chápu, naštěští zbyna bývá mezi 4 a pátou doma, nejpozději v 6 ale vždycky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý, protože já nikdy nevím, jak bude Míša doma :-( Protože i když má na měsíc šichty, tak se může stát cokoliv a musí do práce, takže nikdy to není 100% |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to je blbý. Ach jo mě to tady dneska neba, já už chci domů
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je ukázka přesně toho, že se to mění z hodiny na hodinu, pro mě je to teď skvělá změna, tatínek nám večer přijede domů, prý se to urychlilo :-D takže nebudeme sami, ale budeme tu mít tatínka x-) mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
Jů tak vidíš. ;-) A já pádím domů, tak páá, snad budeš moct i zítra, papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad to zítra vyjde :-N pááááá a opatrujte se!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko. Dnes to vypadá na hic, snad bude i sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
jen nás posunuju at se líp hledáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete malým zakládat účet? chci mu od ledna spořit, ale nevím jakou formou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak píšu co sem se dnes dozvěděla v poradně. Tak : hlavička miminka naléhá hezky na vchod. Čípek je na špičku prstu..CS 5. Říkal že klidně můžu už kdykoliv rodit.říkal klíďo za týden a problém to nebude. Jinak vše ok ;-) :-) x-) Tak se tu mějte krásně a uvidíme se s ájou v úterý a s macinkou snad dřív :-) Pááá holky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, teda to je fofr. Hele a má už Ivča tu postýlku nebo kočárek, co jí ještě chyběl?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky krásný víkend, v úterý sem tu jako na koni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji postýlku máme a kočárek by měl být už každým dnem x-) Jinak jsem dnes slavnostně vstoupila do posledního těhu měsíce x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluji, my sme ve 20 týdnu x-) Malej statečně pokopkává, sice je to takový to potuávání,ale je jasný že je to on, Zbyna ho ještě necítí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak víkend pohoda, v sobotu jsme u našich uklidili a pak sme jeli do toho kina, byla to paráda, doporučuju Doba ledová 3 ve 3D No a v neděli dopoledne sem si uklidila doma a vrhla se na tu džungly na zahradě, udělala sem záhonky a uklidila a odpoledne sme šli na tu oslavu, super. A včera zase zahrada a udělalal sem pořádek v dětským oblečení, no moc mi toho nezůstalo, ale jen to krásný a to mi stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji, díky :-) 20týden je taky parádní x-) Já byla u té babičky a v pátek pro mě muž dojel a pak vždycky dopoledne něco pracoval a odpoledne sme proslavili..mužánek měl narozeninky 28 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bylo oslaveníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo..mužánek mi nějak stárne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zato já stárnu mužánkovy. Jemu bude v říjnu 26 a mě v prosinci 27 :-D sem starší o 10 měsíců
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty seš na maldší joooo??? :-D To můj mužánek je o 4roky starší..no skoro dědula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na mladší nejsem, ale na něho jsem :-D naštěstí si neztěžuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D áji já si jdu dát polívečku a budu chystat zapečený brambory tak mizím..měj se tu zatím krásně a nevím jak to sem stihnu ale esi jo tak za Tebou určo mrknu. Ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chut, páááááááá když tak zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, celou noc pršelo ale ted už neprší a začíná se to trhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes nikdo? Tak já nás jen posunu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, tak jsem zase bez noťase, ale měl by být do konce týdne hotový x-) U nás nic nového, vlastně maličká je každým dnem šikovnější a živější, vůbec není jako malé miminko :-p příští středu nám končí šestinedělí, tak se těším na manžela x-) Teď jsem u našich, ségra vaří a Emmička spinká, tak toho musím využít. To nám začalo pršet teď a nemyslím si, že to brzy přestane ]-( No, co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je fofr. Konec 6ti nedělí, zato já sem sem teprve v půlce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Áji nezoufej, uvidíš, že ti to uteče!!!! Vždyť je to krásné, už jsi v polovině těhu, bříško už se kulí, mimíšek do tebe kope, tak co chtít více. Občas mi to chybí, jak do mě malá krásně kopala, i když ona mi to vynahrazuje i teď x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?