21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se omluvuju že tu moc nejsem a asi to lepší už nebude..sem poslední dny úplně nepoužitelná..navíc mě už 3tí den bolí jaksi napravo navrchu břuch a hlavně při pohybu nebo dyž ležím takže paráda..spát pořádně nemůžu pře nemůžu ležet pře to bolí a jsem unavená a skoro pořád bolí v podbřišku jako při ms takže si to vyloženě užívám tak se jen jak to jde povaluju na gauču a dopočívám..A včera sem mě zdálo že sem měla aji jaksi tvrdý břicho a jak dyby stažený tak nevím co to zas bylo..dneska je to naštěstí lepší.. Muž mi ujel do Prahy ale zítra v noci se vrátí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ivi, kdy máš další kontrolu, aby si tě tam už nenechali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem měla jít zítra ale mudr má tento týden dovču takže jdu až v pondělí a to je eště za dlooouho.. :-| Nejraděj bych rodila už teď..se mi už kolikrát z toho všeho chce brečet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci strašit Ivuško, ale je možný, že už to pomalu přichází. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee macinko to by nebylo vůůbec strašení..já bych byla jen ráááda ;-) Stejně mně posledně mudr řekl že už mám termínovej nález tak by to snad brzo dojít mělo nééé??
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jo. Jsem zvědavá kidy to bude :-D A přeju aby to bylo co nejdřív a v poho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji macinko x-) Snad to dojde už brzooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jdu trochu natáhnou mimčo kope jak vzteklé tak třeba ho to nachvilku přejde :-N Zatím páá holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa a opatrujte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, tak držím pěsti, přeba to bude už příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky já už se tak těším až zase uvidíme Hariba. Už sme ho neviděli skoro 2 měsíce :-( KOlik ste měli UTZ po tom velkým se srdíčkem? Dělaj se pak ještě vůbec nějaký?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj áji, Já sem byla eště potom ve 24tt na 3D utz ale pře sem sama chtěla a zaplatila sem si to ale od té doby jsem miminko neviděla :-( ..Pokaždé mně sice gyndař dělá utz ale nikdy mi už pak ani mimi neukázal..ale co..teď už uvidím miminko snad brzo naživo x-) Ale taky mě to pokaždé mrzelo..
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to vidím stejně, taky se chystám ve 24 týdnu na 3D, rovnou se příští pátek objednám, pokud mi ho neudělají zaráz, ale asi ne. no a pak už bude aspon pořádně kopat, tak ho ucítíme, ted to bylo takový zdlouhavý
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj áji to uteče..hlavně Tobě když chodíš do práce to musí utíkat.zatím co já jak byla doma a co chceš doma pořád dělat - mně to teda moc neutíkalo..a tyto poslední týdny mně neutíkají už vůůůbec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To pro mě bude asi šok, když budu z práce najednou doma a ještě 6 týdnů čekat na prdíse, ale zase si všechno pomalu pečlivě uklidím a vyperu tu naši pidi hromádku hadříků. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo ale aspoň budeš mít čas si všechno v klídku nachystat a taky si vem že ke konci už budeš třeba víc unavená tak budeš moct odpočívat a mezitím chystat a uteče to jak voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, když budu něco dělat jen dopoledne, tak odpo můžu odpočívat, taky mi něco zabere oběd. a sem tam vyjedu do brna na nákupy, tak to snad bude pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
joo to určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo ví co Macík, škoda že bydlí tak daleko, klidně bych se jí tam na chvilku nasáčkovala se podívat na malou
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..škoda..taky bych se jela podívat x-) To by měla macinka radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo my dvě zvědavky :-D Ještě 20 minut a mě už to hrozně nebaví :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já mám muže v Praze tak jsem taky nadšená :-| Tak hezký zbytek dne áji a zítra pa paaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sme včera řádili na zahradě a kromě zametení máme hotovo x-) Včera sme leželi v posteli a Haribo 3x kopl tatínka, bylo to tak milí :-) :-) Už se fakt hrozně těším na příští pátek až ho uvidíme a konečně to nebude haribo, ale terezka nebo kubík :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní rááánečko x-) , zdravíme úplně všechny kdo sem dnes nakouknou :-D ..Tak dneska budemem mít cestovní den. Nejdřív jedem s mužem na 11h. do poradny a pak musím eště vyřídit mateřskou a stavit se na sociálce a musíme koupit baterky do foťáku nebo zrovna celej foťák..?! A nakonec si potřebuju koupit novej telefonek ale samo s foťáčkem abych Vám pak mohla poslat mms fotečku našeho malého Musilátečka x-) x-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, to nám teda poslat musíš. Ty jo mateřská, toto letí, já už chci taky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak telefonek mám a baterky máme taky..matřská vyřízená takže naprostá spokojenost :-D Jinak v poradně mi mudr řekl že sem už úúplně připravená a že i mimi je hoodně dole takže teď už jen budeme čekat než se to rozjede x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to vypadá, že do 14 dní taky bude malí Sacvítko? Já už chci vědět co to bude
Odpovědět
Profilova fotka
Tak do termínu mám 3týdny..ale podle mudra bych měla rodit už hoodně brzo tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů fakt už se těším. Až nám příjde sms. ;-) ted mi přišla sedačka a hrací deka x-) je užasná, já už se tak těším, asi ju namontujem do auta a budem s nou jezdit naprázdno :-D Ne to byl jen vtip, ale je to tak milí. Nemůžu se dočkat pátku, až ho znovu uvidíme, už to chci vědět co to je.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?