21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
TAkže už máš úplně všechno?!
Odpovědět
Profilova fotka
Eště nějaké malé drobnosti na seznamu mám ale to už jsou fakt drobnosti nebo věci co nespěchají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsi šikulka, já teď musela krmit malou, tak mi to trošku trvalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě x-) Já teď zrovna žehlím a pak budu obídkovat tak se vzdaluju..zatím páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak páááá a opatrujte x-) se
Odpovědět
Macíčku šikulíčku,kde bereš čas (nebo spíš energii) na internet?Já tě obdivuju holka-máme teď to štěňátko a já nestíhám nic....A máte se holky? A ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, v pohodě, když malá usne, tak na chvilku zaskočím x-) máme se naprosto skvěle, prostě si to užíváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýý ahoj..kouknitéé :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty s těma bačkůrkama a metrem jsou nádherný. My se měli skvěle, počasí v pohodě, kolem 26 tupnů, takže teplíčko a přitom mi nebyl hic moře akorád a každej den kromě úterý (a to sme byli na výletě v Benátkách) svítilo tak od 10 do 5 sluníčko, pak bylo většinou zataženo, ale nám to nevadilo, sme všicni krásně opálení, pak hodím nejaký fotečky. Jak se máte? Já jdu po O na kontrolu, sem zvědavá jeslti mi bude dělat ultrazvuk, ale už bych to chtěla vědět co to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, jednoznačně nádherné a povedené fotečky!!!!!!!!!!! Opravdu lituju, že jsem do toho nešla, je to nádherná památka ;-) Áji, tak to máme radost, měla jsem strach, že vás taky postihlo to hnusný a divoký počasí. Je super, že jste si to tak krásně užili 8-) TAk držíme pěsti, ať je ultrazvuk a ať už se ukáže co to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... přidala jsem nové fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, malá se budí, tak se jdu obléct a jdeme na procházku. Mějte se zatím krásně a pozdravujte mimísky. A Áji držím pěsti, po obědě jsem tu jak na koni a těším se na nové zprávičky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jů kráska, celá maminka, vážně.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Aspon pár foteček ;-) Jdu obídkovat a pak rovnou na kontrolu, tak mi držte pěsti at se podívá, co to je. Pak písnu
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem tu, UTZ mi nedělal :-S 17.7. Jdu do toho Znojma a potom za 14 dní na tu cukrovku, ble Holt si budu muset počkat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.baby-centrum.cz/cz-5-autos... Co říkáte na tuhle autosedačku holky, moc bych ji chtěla, ale v tomhle se moc nevyznám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já sem tu ani včera nebyla..já sem totiž teď pořád nějaká unavená :-N Vítám ájinku z dovolené a jsem ráda že Vám počásko dovču nezkazilo. Dívala sem se na fotečky kráása taky bych hned někam jela x-) Áji teď už to eště chvilku vydržíš a brzo budeš vědět co máš v bříšku ;-) Jinak ta sedačka vypadá super..a od Chicca to určo nebude nějakej šmejd ;-) Maci Vám ta malá roste snad před očima x-) Mooc krásná holčička a vážně celá ty x-) Já mám dneska zase spooustu žehlení. Včera sem prala..krásně to schlo tak sem dala prát další pračku..pověsila a byl pařák tak sem eště dala prát 3tí pračku a než sem doprala tak bouřka, lijavec, pršanec :-p ]-( :-D A od zítra jedu k babičce a dom se vrátím až v pátek. Muž totiž nebude taky doma tak tu nechcu být sama. Ve čt jdu do té poradny tak pokuď se dovím něco zajimavého skočím u ségry na pc a písnu Vám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty se teda máš, máš to dobře naplánovaný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co pořád sama doma..takhle tam budu mít ségru s babičkou který budou jen rádi že o mě můžou pečovat tak si budu užívat :-D A děluka tam bude a možná moje malá sestřenka..no zábava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však jo, co doma, za to sem ráda, že chodím do práce, bych se unudila
Odpovědět
Profilova fotka
to Ti úúplně věřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu sedačku objednala, měli ju v akci a přiobjednala sem deku na hraní, nechám ji v obyváku na zem nebo na sedačku, máme koženou a ta studí. dala sem je do albíčka a příští týden mi kamarádka doveze kočárek, tak pak vám ho nafotím, já už se těším holky, ach jo sem teprve v půlce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jdu obídkovat, pak písnu, pá
Odpovědět
Profilova fotka
teda takové nákupy..to se už může mimi těšit :-) Dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem po O. A dnes je musím pochválit, kuřecí řízečky s novýma bramborama a hlávkovej salák, dobrý to bylo No to spíš začínám chytat horečku já
Odpovědět
Profilova fotka
dnes tu už nikdo nebude?
Odpovědět
ahoj holky. Macíku,maličká je nádherná a jak se tak dívám,tak jste na sebe všechny holky strašně podobné :-) Áji,tobě už břůško taky hezky roste!Jaká byla dovolenka?Vy se máte,taky bych hned jela! No a Ivčo,to je teda parádní pupík!Už to klepe na dveře,hmm? Holky mějte se a držím vám palce! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak hneska se mi teda brutálně nechce nic dělat. A že tu mám práce :-| Doufám že se tu dnes ukážete
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak dneska se mi teda brutálně nechce nic dělat. A že tu mám práce :-| Doufám že se tu dnes ukážete
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Áji, my jsme s Emmičkou tady x-) Moc krásné fotečky z dovolené, fakt krása x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?