21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby jsme se tu ještě potkaly, až mi dopere pračka, tak asi půjdu s malou ven, protože je nádherně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
měla sem tu práci, jak se daří holky, jak to zvládáš, nejsi nevyspaná?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem celkem v pohodě, malá je zlatíčko, včera jí akorát něco trápilo, nevím co, ale spala celou noc se mnou v posteli, musela jsem jí uspat při kojení :-N ale v postýlce spí pořád, třeba teď spokojeně chrupká x-) když spí se mnou v posteli, tak je to úplně v pohodě, protože usne hned a spí celou noc, samozřejmě s přestávkou na kojení, ale to je úplně v pohodě. Když už jsem hodně unavená, tak jí dám někomu na hlídání a jdu se natáhnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, doufám že to takhle budu mít taky, to je poklad
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, ted sme teprve v půlce, mám pocit že to vůbec neutíká :-| Už bych chtěla mít všechno zařízený a nachystaný
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, uteče to jako voda, aspoň mě to hrozně moc uteklo a to jsem si říkala, že to vůbec neutíká :-N No, ale nemysli si, že se nedokáže pořádně vztekat :-D je to docela šlak ta naše malá, celý tatínek x-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda to je super že malá tak krásně spinká maci x-) To my začínáme už kopat hezky pozdě večer a brzo ráno (to do teď nebylo) tak je to taky paráda :-D Hlavně mám kolikrát pocit že mě to břicho upadne..dřív totiž mělo nožičky pod pravým žebrem a úplně navrchu mě kopkalo a teď je má kdesi nalevo uprostřed břucha a tak to teda dost bolí dyž začne tou nožičkou rýt :-. :-N x-) Jinak Áji mě to teda taky utíkalo ale teď už se to sotva vleče..příjde mi že to neutíká vůbec..ale přitom dnes začínám 36tt ;-) x-) :-D Holky já tu už asi nebudu..možná nakouknu. Musím se chystat k té babičce a než se pobalím to bude :-D A pak se tu potkáme teda až v ppondělí..případně se ozvu zítra jak dopadla poradna.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, ani si ji nedokážu zuřivou představit :-D ale už se taky moc těším. za 14 dní jdem na to srdíčko a snad nám rovnou udělají 3D ultrazvuk, nebo se teda aspon při té příležitosti objednám. No ale pořád ještě moc nic nakupovat nemůžu, je to takový blbý, ještě je dost času, ale já už bych nejradši doma měla i nachystanou postýlku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, toto letí, když si vezmeš, že já rodila 38+3tt, tak už ti moc času nezbývá x-) Holky, nám bude v pátek měsíc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě právě ten konec asi utíkal nejvíc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá, co to bude Áji a vlastně i Ivuš :-D aby jsme se to nedozvěděly ve stejnou dobu x-) i to se může stát, zvláště potom co ti řekl doktor, že Ivuško :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to jo maci to už je chvilka..hlavně dyž mám rodit o 14dní dřív..ale můžu Ti říct že teď ta 35tt mně utíkala snad z celého těhu nejdýl :-D Kurňa já su zvědavá co mi zítra ten mudr řekne.. :-D Ty jo ale Vám to utíká x-) Měsíc to je krása x-) To je už malá velká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, ted to prostě neutíká, tak snad se to spraví. V pondělí je státní svátek, tak já tu budu do pátku a pak až v úterý ;-) Už se těším, ta dovča byla super ale doma je doma, ted sme celej týden u našich protoře hlídáme ségru a její kámošku ale už se těším až se po 14 dnech vyspíme ve vlastní posteli
Odpovědět
Profilova fotka
No nám to snad řeknou 17. ale teda, já vám budu tak závidět, vy už ty svoje poklady budete mít doma a já ještě 4 měsíce budu muset počkat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Áji však Ti to taky uteče..neboj.. holky musím jít.pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže Áji, my už je budeme mít velké a ty budeš mít u sebe maličkého drobečka ;-) každý máme něco, tak neboj! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pááá Ivuš a držím zítra pěsti a zkus se ozvat, aspoň sms ;-) páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi páá, at poradna dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, pořád si říkám že budu rodit 22.11. :-D tak sem zvědavá, znamenalo by to 5 dnů dřív, nevím proč tohle datum, nikoho s tím spojený nemám. Já vím, každá chvilka těhotenství má něco hezkýho, ted se nejvíc těším až začne kopat tak aby to ucítil i Zbyna, já ho cítím, ale zbyna ne. Vždycky mu tam dám ruku a mimčo přestane. Ale asi je to moc slabí aby to ucítil. A samozřejmě se těšímena ten velkej ultrazvuk, až ho zas uvidíme, poslední utz mám z 21.5. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný, Míša taky nic necítil, já to cítila hodně a on pořád nic, byla jsem z toho nešťastná, ale přišel čas a cítil malou taky x-) No, to už je docela dlouho co jsi mimíska viděla, tak se nedivím, že se těšíš!!! Ale neboj, už to bude brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nonic, jdu na záchod a pak na oběd. Odpoledne mi přijde kamarádka s 4měsíčním mimčem, tak se těším. I zbyna říkal že přijde dřív dom, aby se podíval. Myslím že už se na to naše opravdu těší ;-) Tak kdybysme se dnes nepotkali, tak Maci pa snad zítra když budeš mít čas a s Ivčou v úterý, jestli teda nebude v porodnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem zvědavá kdy to bude, takže 22.11., jo?! x-) tak schválně. Já myslela celou dobu, že to bude 7.6. a nakonec to bylo ještě dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně bych rodila už ted, aabysme toho našeho poklada měli doma. :-D Tak pádím, pááááááááááááááááááááá a opatrujte se
Odpovědět
Profilova fotka
Páááá, malá se zrovna vzbudila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dobře vyšlo, jsem po O a dnes to bylo zase dobrý, nevím co se děje, jdou s tím jídlem do sebe, uvidíme jak to dlouho vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli oni neví, že se chystáš na mateřskou :-D Já dělám zapečené brambory, pověsila jsem prádlo a teď žehlím x-) Už to chci mít hotové :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu z práce k nám domů, tam budu žehlit těch 6 praček a čekat na tu kamarádku, pak jdu k našim, skočím do bazénu a do sprchy a padnu mrtvá do postele
Odpovědět
Profilova fotka
na mateřskou půjdu až v půlce října, to pochybuju že jim to lepší vaření vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
třeba vydrží :-D taky máš fajn program :-p já teď dám malou ségře ven do kočárku. sice leje, ale jim se chce ven, tak proč ne :-D malý to v kočárku rozhodně nevadí :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?