21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ranní ptáče dál doskáče :-D dobré ránko Ájo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budu muset zmizet s malou ven, za chvilku kojíme a potom potřebuju na nákup. Tak nevím Áji, jestli se uvidíme. Pokud ne, tak vám přeju krásnou a slunečnou dovolenou. Pořádně si to užijte a ty ï s mimíškem se opatrujte!!!! Zatím páááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, já se jdu vrhnout do žehlení.. Maci dej maličké pusinku za mě ju? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě předám, zatím se nevyklubala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já už chcu taky pusinkovat svoje miminkooo :-D x-) x-) Už sem fakt zvědavá esi to je ten chlapeček nebo holčička :-D Dneska budu volat do porodky (zase) esi mají tu prohlídku. Muž potřebuje do Brna jet tak by mě tam vyhodil a pak mě zase vzal..to by bylo super ..snad prohlídka bude..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a včera sme vybírali ty fotečky a jsou krááásnýýý!!! x-) 20zaplatíme a 6 nám dá jako dáreček ;-) Sice to je celkem pálka ale ta krásná památka za to stojí. Měly by být ve středu tak esi budeme mít někdo čas tak pro ně zajedem a já se pak hned pochlubím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Maci díky, asi se už neuvidíme, tak se opatrujte a za týden sem tu. já jdu za čtvrt hodky na oběd, pak udělám uklid a frčím nakoupit do brna a pak balení a uklid auta. Já už se těším. Ještě se tu ukážu než pojedu
Odpovědět
Profilova fotka
áji já valím na to žehlení a musím jít chystat obídek. Tak raděj taky popřeji krásnou dovču. Nádherně si to užíjte a oslavte první výročí svatby a budeme se moc těšit až se vrátíš a popovídáš nám všechny zážitky. Hlavně buď na sebe opatrná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se jdu pomalu chystat, tady se strhla pořádná bouřka, tak se holky opatrujte, mějte se krásně a za týden v pondělí jsem tu. Paaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá ájinko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá tak prohlídka se dnes v porodce koná tak povalííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Ivuš, tak jak se daří?! Ája se už určitě někde parádně sluní x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík Macinko, pozdravuj Emmičku x-) No ája se má..někde si užívá x-) Zatím tady je škaredě - aspoň u nás :-| My se máme dobře..mimoušek mě nejraděj nořičkou přejíždí kolem pravýho žebra tam a zpět a pořád dokola a už to teda docela bolí..včera to byl docela mazec..ráno chvilku a teď už asi odpočívá :-D x-) Zítra jdeme do poradny tak jsem mooc zvědavá..a v pátek jdeme na přednášku o porodu s mužánkem. Joo a ve středu by měly být ty fotky x-) A jak se máte vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, ta fotka je hustá x-) Tady je docela pěkně, neprší. Občas i vykoukne sluníčko, celé dopoledne jsme byly venku. Teď jsem malou nakojila a dala jsem jí spinkat, tak jsem zvědavá, jestli usne. Já se najím a půjdu si taky lehnout, využít toho, když prdelka spinká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já se divím že se mimi nepodaří ta nožička vážně vystrčit pře tak kolikrát tlačí že nechápu kde může vzít tolik síl :-D U nás teda zataženo a zima a škaredě :-| Tak si utíkej dát obídek a dobrou noc holky..krásně se vyspinkejte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky si vzpomínám, jak mě ta naše princezna okopávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obědvám u počítače :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a malá taky občas chtěla z břicha vyskočit, aspoň jsem si myslela, že mi ven vyleze bokem a ne spodem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší je když se mě ptá bráška můj (7let) kudy jako to mimino vyleze? :-o :-D Tak sem mu řekla že eště žádné mimi nemám takže to taky nevím a že uvidím noo :-D I když kdyby si tou nožičkou prokoplo díru a vylezlo fakt bokem tak bych se ani nedivila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale i když to kolikrát dost bolí sem ráda že mimi hezky cítím..ráno asi jak se mnou spinká sem hned nervózní dyž se probudím a nic necítím :-N Ale jak vylezu z postele tak se prďolka probudí a je po klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, člověk je rád, že to cítí x-) je to nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
No jo ale na to ty už můžeš jenom vzpomínat :-N :-D A jaké to je najednou bez bříška? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to super, připadám si jako modelka, mám dole všechny nabrané kilogrami a vejdu se do všeho oblečení, no, vlastně už od té doby co jsem doma 8-) Ani nevypadám, že jsem byla těhotná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
i když malá mi v bříšku chybí, na druhou stranu není krásnější než když jí můžu celou zulíbat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem najezená a jdu se přidat k tomu svému koblížkovi. TAk se mějte i s mimískem krásně a opatrujte se!!!! Páááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páá macinko a krásně si odpočiňte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík macinko a Emmičko, jen esi budete nakukovat tak Vám přeju krásný den :-) . Já brzo pojedu do Brna a dojedu až večer..jdu do té poradny a potom k obvoďačce pro razítko ale to až odpoledne tak bude celý den v Brně. Mamka si vzala dovču tak budeme spolu. pa pááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško, tak se pochlubte, jak jste dopadli/y v poradně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj macinko, tak nikde nás moc nepotěšili :-N V poradně : čípek skoro není..už pěkně zraju na porod, CS 4 a budu prý minimálně o 14dní rodit dřív..Nakonec mně řekl tak to eště aspoň 14dní vydržím..noo to je od něj milé jak dyby se to dalo ovlivnit ale doufám že ten měsíc eště aspoň vydržíme :-. Příští čtvrtek další poradna. Jo a mám lehkou anemii tak sem dostala vitamíny a mám papat.. A u obvoďačky - dělala mně ekg a že mám dost rychlej puls..po 20min. to eště kontrolovala a pořád to stejné tak mi vypsala papír a musím teď valit do porodky na internu pro těhulky aby na mě mrkli..ale snad to bude ok..Jen že jdu "akutně"tak tam budu určo tvrdnout půl dne když nejsem objednaná :-| Uvidíme Pak písnu jak sem dopadla jen nám nemá jít dnes elektrika tak uvidím jak půjde či nepůjde.. A jak se máte vy? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?