21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
JO jen doufám, že Ája je v pořádku, viděla jsi to počasí co řádilo v Itálii?! Hlavně to postihlo celou Itálii, je to děs. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to jsem teda neviděla ani neslyšela? Nějaká hrůza?? =-) No snad jim to nezkazilo dovču..
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to čučím, to budeme brzy vědět, co nosíš pod srdíčkem x-) neboj, porod o měsíc dřív nic není. Vem si, že mě doktor den před porodem řekl, že to rozhodně na porod není, že se ještě uvidíme, no a jak to dopadlo. Na druhou stranu známý tvrdil její doktor, že porodí určitě dřív a ona ještě o 8 dní přenášela. No, necháme se překvapit, jak to dopadne. Každopádně vám dnes držíme pěsti!!!!!! JInak naše malá potvůrka pořád žbrblá, i ze spaní, takže jsem pořád v pohotovosti a dnes jsem toho moc nenaspala. Ráno jsem si tu pobrečela, tak snad už to bude dobrý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no kroupy, vichr, tornádo v Chorvatsku, ale snad už se to zlepšílo. Aspoň už jsem o tom nic neslyšela. No, snad jim to opravdu dovču nezkazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak to nakonec dopadne :-) Asi se jí zdají nějaké krásné sny o mimince tak si ze spaní povídá x-) :-D Tééda nebréééč - hormony?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrůza teda :-o macinko zatím pa já už musím jet..mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, hormony :-D však to taky poznáš. tak jo, ale nezapomeň se ozvat, ať vím jak jste dopadli/y pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme doma..mudr říkal že je to v pořádku tak mám radost :-) A taky říkal že budu rodit průběhem července takže už to mám spočítaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, že je to v pořádku ;-) Emmísek právě obědvá :-D takže můžeme brzy očekávat narození druhého mimíška, to je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo už to tak vypadá :-D x-) Že přeju Emmičce dobrou chuť.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už dopapala, teď si jen odříhnout :-p to jeale obrovský problém :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsme si odříhly, jdu jí uložit a uvařit si brambory :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já taky papám ale odříhnutí by mi myslím takový problém nedělalo :-D Teda ty stíháš tolik věcí najednou..frajerka ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, nám to problém nedělá, ale ti mimísci usínají :-N musím zvládat, jinak bych se zbláznila :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda beruška chce spinkáát x-) tak to jo můj pupendos : :-D :-o http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
teď už moc spinkat nechce, zase vydává ty svoje zvuky v postýlce :-D teda Ivuš ten je fakt obrovskej :-o :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo pupek je slabý slovo :-D Možná tak břucháč je lepší :-D Teda počkej až se naučí mluvit..to tu pusinku asi nezavře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to bude pěkná keliška :-D včera jsme byly v poradně a přibrala za ten týden jen 90g, takže oproti tomu předcházejícímu týdnu je to dost hustý :-N ale je to maximálně v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře že je to v pohodě.. :-) Já jdu dát eště druhý chod a pak se vrhnu do žehleníčka..mějte se maci zatím krásně a pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mějte krásně a opatrujte se. Já chci upéct buchtu a taky tu mám žehlení, tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu. Tak papapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Ivuš a mimísku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, koukala jsem, že máš koupené ty jednorázové kalhotky po porodu, já je měla taky, ale byly dost na prd, mamka mi potom přivezla ty z lékárny, fáčové a ty jsou jedinečné. Stáhnou i bříško a vložku perfektně udrží, s tamtěma jsem nebyla moc spokojená. Nechci radit, jen skušenost :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj macinko, teda to sem měla vědět dřív :-. :-D Koukala jsem na nové fotečky..malá je čím dál krásnější princeznička a fakt celá ty x-) x-) Já teď vyprala pár barevných plenek a doufám že to venku uschne než začne zase pršet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že já ty kalhotky měla L a už v porodnici mi břicho hodně slezlo a vůbec celkově se mi zmenšil objem, takže mi byly dost velký. Uvidíš, jak ti budou vyhovovat. No, já v Emmulce nikoho jednoznačně nevidím. Asi je to tím, že je moje, ale je pravda, že já většinou v dětech nikoho nevidím, pokud to není do očí bijící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Emmička úplně do očí bije :-D x-) x-) Fakt já vidím celou Tebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, já to prostě nevidím x-) Ale jasně, že mi je podobná, je přeci moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá, jak bude vypadat vaše mimísko a hlavně co to vůbec bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem taky zvědavá x-) Od rána mám asi zlomený žebro jako sem dostala perdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude malý fotbalista, nebo malá tanečnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to každopádně..já se ráno až ulekla co to bylo za ranu :-D Dneska mi došel poslední balíček s věcima pro mimi tak mám velikou radoost :-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?