21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo..já bych taky jela.. Ty se taky máš..3týdny to je už nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, ale i tak už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem po O, bylo ražniči s bramborama, šlo to , ale mám pořád hlad. A děsně bych ted spala, jsu do automatu na horkou čokoládku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Hlásím azuro a 10 stupnů, no nic moc, ale snad se to aspon na těch 15 dostane. Jinak sem dneska nějaká přešlá, nevím, asi tím počasím. :-| Co děláte maminy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, jdu Tě jenom pozdravit a zase odcházím :-D Muž včera doskládal ty skříně v ložnici tak uklízím a předělávám apod. Přejeme krásný den..ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oooo tak to se máš, tak pracuj, já taky budu. ale moc se mi nechce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, je sice jasno, ale kosa jak blázen, jen 6 stupnů :-| Ráno sem po čištění zubů zase zvracela, sice skoro nic, jen štávy ale myslela sem že mě to v 2 trimestru přejde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ženy, právě sem volala na výsledky. Haribo je zcela v pořádku, vše vyšlo perfektně. Mám hroznou radost, normálně jak sem to číslo vytáčela, tak sem si připadala jak na maturitu, byla sem děsně nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, tak gratuluju k super výsledkům x-) To zvracení Ti teda nezávidím snad Tě to brzo přejde. Já pořád pokračuju pomalu v uklízení tak se omlouvám že se Ti vůbec nevěnuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, pěkně na mě prdíte ;-) Chytla tě uklízecí mánie? Kdo ví jak je macince, už to má za chvilku, snad jí ten net do porodu spraví. No je to otravný, nevím, ale je to jen při čištění zubů, naštěstí
Odpovědět
Profilova fotka
No my měli kvůli těm skříním vystěhovanou celou ložnic tak to zase teď dávám zpátky a zároveň tam sádlím věci pro mimi a tak noo :-D Já taky doufám že macince ten net do porodu spraví..to s ní nemůžeme vůbec prožívat ty poslední dny těhu :-| Tak aspoň že je to jen u čištění zubů..a pachy třeba při vaření Ti nevadí??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje. Tak stále hlásím 2v1, ale už je to otrava. Všechno mě bolí a jsem taková nijaká. No, vzhledem k tomu, že celá moje rodina na víkend odjíždí. Mišák i naši, tak se děsím, že se porod rozjede právě o víkendu, kdy tu nebudu nikoho mít. Úplně se toho bojím :-S Jinak net stále nefunguje, jsem teď na skok u našich. Áji, moooooc gratuluji k výsledkům, teď ještě co to čekáme a bude to perfektní. Moc krásně nám to holky vychází x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé maci ahoj..teda z toho víkendu taky nemám moc dobrý pocit :-| Bych se nedivila kdyby se porod jak naschvál o víkendu rozjel..ale nechci Tě strašit..Kdyby to bylo tak u mě tak bych byla jasná.. :-N No a jak jsi dopadla na kontrole??
Odpovědět
Profilova fotka
Kontrola dopadla v pořádku, tělo se připravuje, doktor mi slíbil dobrej porod, no a všechny testy jsou v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super x-) Maci tak aspoň nějaká kamarádka na noc by za Tebou nepřišla??
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, to asi jo. Ještě se s ní musím domluvit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak aspoň že tak..kdyby náhodou tak ať nejsi aspoň v noci sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jde ještě o to, jestli jí přítel pustí 8-) no, ale snad jo
Odpovědět
Profilova fotka
No esi ne tak já mu dojedu domluvit!! ]-( :-D To snad pochopí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohl by to pochopit :-D ale znáš chlapy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo..kapitola sama pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zase budu muset frčet, kdyby něco ozvu se x-) držte mi pěsti, ať to přes víkend vydržím, chci aby byl Míša u toho :-N Páááá a opatrujte se!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Maci budeme i s miminkem držet pěstičky ze všech sil..a kdyby náhodou tak to kráásně zvládnite!! x-) x-) Měj se co nejlépe a snad brzo ahooj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to snad není možný, chvilku tu nejste, a vy si tak vykecáváte ;-( Venku pořád lije, asi si hodím vanu a zalehnu do postele
Odpovědět
Profilova fotka
No Áji zákon schválnosti :-N ..u nás teda neprší ale zima a dost škaredě je.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pádím domů, tak krásnej víkend a v pondělí páááá
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu od doktora, UTZ mi nedělal :-| Jen mě vnitřně prohlídl, že je všechno v pořádku a řekl ať přijdu za 14 dní na krev na genetiku, kterou hradí pojištovna :-o nechápu proč, ale tak je mi to jedno, aspon mě hlídá. No a další kontrola 29.6.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se mnou nikdo nekamarádí? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, tak to jsem ráda že kontrola dopadla dobře x-) Já jdu do poradny ve čtvrtek tak se už těším x-) Jinak jsem dnes nějaká unavená tak jen odpočívám..teď sem si dala polívku a jdu se asi zase natáhnout. Ať Ti to v práci už hezky rychle uteče a zítra pááá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?