21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak tady pupíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýý, teda konečně se všechny potkáváme po takové době :-D ..Maci to je děs jak Tobě už to klepe na dveře :-D Ale je fajn že se mátě dobře x-) Já už se moooc těším na fotečky Emmičky x-) :-D Jo a všechny fotečky super..bříško je fakt velikéé x-) Áji tak snad Ti bude brzo úplně dobře. Držím moc pěstičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... a tady království :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško :-D no, už to klepe na vrátka. Jsem zvědavá, kdy malá vykoukne. Už se nám narodili 4 miminka x-) a to poslední se mělo narodit až 10.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš tak to už se určitě taky brzo dočkáš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidíme co na to zítra doktor, Míša má jet o víkendu pryč a naši taky, tak jsem z toho taková nesvá, ale vše záleží na doktorovi, jestli řekne, že se to blíží, tak prý Míša nikam nepojede, sice se těšil, ale my jsme prý přednější (ještě aby ne :-N :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se Ti nedivím že jsi z toho nesvá. To já bych taky byla..ono to totiž úplně vybízí aby se porod rozjel dyž jsou všichni pryč..jak naschvál :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak musím pochválit mužánka. V pátek sme vymalovali ložnic tak jsem mooc ráda. Dojeli sme i pro ty skříně a 2už máme složené na zbytek pak nebyl čas ale to už nespěchá..Stejně to musí vyvětrat - je to smrádek ta novota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě novota voní :-) Manžel je holt šikulka Áji, ta fotečka prďolky je nádherná, úplný človíček x-) kráááááásnýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jé vy ste rychlíci, mám tu tolik práce že nestíhám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji vážně krásná fotečka a na ní eště krásnější miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci já už na tom chci být jako ty..už chci taky rodiiit :-D Ale jako ne teď..to nééé..ale už bych chtěla ten aspoň konec července a hned bych šla na to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To víš, jak jde o to si najít fotečku, tak to jsme rychlé :-D Ještě jednou gratulujeme k výsledkům x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no já si užívám s Míšou poslední dny klidu a volna, kdy si můžu dělat co chci, jak chci a kde chci :-N potom už to podřídíme všechno jen té naší malé princezně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si připravit na obídek, vařím sobě a našim rizotko, tak se docela těším x-) už jsem ho dlouho neměla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Spací koutek vypadá úžasně, hned bych si lehla x-) No ještě negratulovat, krev mi řeknou až v pátek
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé my už taky dlouho rizoto neměli ale on ho manža ani moc nemusí :-D No jen si ten klídeček užívejte..brzo se to změní ale bude to krásnáá změna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jí tam musím nad postýlku přidělat obrázky, a potom to bude dokonalé x-) No, vlastně tam bude chybět ještě Emmička x-) Míša taky rizoto nemusí, proto ho vařím u našich nám třem :-D Míšovi jsem včera dělala masíčko s rýží Neboj, krev bude určitě v pořádku, ale dobře, počkáme s tou největší gratulací na pátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji určitě to bude dobré x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na rizoto musím mít vyloženě chut, když si ho udělám sama tak mi chutná, ale někdy to naše závodní je děs
Odpovědět
Profilova fotka
copak závodní rizoto, to je jasný x-) domácí je mnohem lepší 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo 21 dní, maci, to letí
Odpovědět
Profilova fotka
maci a už chodíš do té porodky na kontrolu a kardiotokograf?? Nebo eště ne??
Odpovědět
Profilova fotka
nn Ivuš, zatím nikam nechodím, jen ke svému gyndaři. Zítra se snad dozvím další postup. jj, letí to Áji, už to máme za pár x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já bych čekala že už chodíš do porodky..no tak třeba od příště :-D Já se Tě na to furt ptám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky zvědavá, kdy mě tam pošle, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby mě tam neposílal a šla bych tam až k porodu. :-D Třeba to tak bude, protože někteří doktoři to dělají
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, doufám že já tam taky budu jezdit co nejmín, je to přece jenom zbytečný cestování
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc na svého doktora jsem zvyklá a můžu se ho na cokoliv zeptat, přeci jen k němu chodím od 16. Sice je to do nemocnice blíž, ale radši bych zůstala v Mariánkách
Odpovědět
Profilova fotka
No tak uvidíš jak to bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci a co se vyřizuje při nástupu na mateřskou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?