21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, uvidím co nás čeká :-p hlavně jsem zvědavá, co nám řekne, jak jsme pokročili (jestli vůbec :-D )už aby byl zítřek
Odpovědět
Profilova fotka
jdu obídkovat, tak pak pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť Áji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dostala jsem 2 papíry a ty jsem vyplnila a odevzdala účetní v práci, jinak nic jiného x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chuť áji joo tak to není složité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my už máme krásně červené třešně a jahod spoustu a mužík mně eště včera koupil meloun tak je to parááda..jdu si asi udělat jahůdkovej koktejl..mňááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm výbornej koktejlík x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, takové chutě mi dělat, u nás je zatím vše zelené, ale aspoň že tak x-) já včera měla taky melouna, můžu se po něm utlouct. Tak koktejlík opravdu závidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak půl litříku koktejlu je ve mně :-D A po melounu bych se taky utloukla x-) Já mám radost že teď pořád cítím miminko jak se převaluje a různě se tlačí nebo kopká..je to krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám jahody už celej minulej týden, každej den plnou misku, ideál x-) Třešně budou tak za týden si myslím, už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď jdu ohřít oběd.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chut
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem se vrátila z venku, byla jsem s taťkou odnést mamině oběd. No a teď jdeme papkat my x-) holky, závidím vám čerstvé ovocínko, hned bych si dala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Ivuš, je super, že už mimíska takhle hodně cítíš, říkala jsem ti, že je to nádhera, prostě něco neopakovatelného x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu v pondělí na kontrolu, tak se chci zeptat, jestli už to není vidět. budu v 15+3. Mimochodem, ten speciální ultrazvuk byl nádhernej, bylo všechno krásně vidět, ručičky, nožky, viděli sme ledviny, poslouchali srdíčko, zbyna tam byl se mnou, bylo to užasný, pořád sebou vrtěl, asi se mu to prohlížení nelíbilo, doktorka říkala že se předvádí, ale myslím že to říkaj všem :-D Bylo to nádherný, 17.7 jdu zase, ale zapoměla sem se zeptat na co, je to v 22 týdnu, tak asi možná 3D klasickej, už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
To je na můj svátek, takže to přinese jen samé štěstíčko x-) bude to asi 3D x-) Musela to být paráda, fotka tomu rozhodně odpovídá. To už by mohlo být vidět, pokud se teda rošťák či rošťanda ukáže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já za chvilku zase půjdu, chci jít segruši naproti ke škole, zítra odjíždí na 10 dní se školou do Řecka, tak se s ní musím rozloučit. Doufám, že tam nebude mít rande s nějakým chalanem, abych jí to nepřekazila. Tyhle překvápka někdy bývají nemilá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, nebo možná 3D spojená s tím, na prstíčky a tak, je u toho napsaný kardio, ale myslím že se srdcem to asi nic společnýho nemá
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to utíkej, páá asi rovnou zítra, aspon něco udělám. já už chci taky kopáníčko
Odpovědět
Profilova fotka
ale bývá to i se srdíčkem, nějaká taková vyšetření ;-) tak uvidíš, co s vámi provedou. Zítra napíšu sms, jak jsme dopadli x-) mějte se mooooc krásně a opatrujte se těhulky. páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Páá maci :-) Áji kolem toho 20tt se dělá velký utz kde se zase kontroluje srdíčko. Já na tom utz taky byla.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je ono, a co ještě se tam dělá ivi?
Odpovědět
Profilova fotka
Sem si nachvilku hajla :-N Áji bylo to vlastně stejné jako ten utz v 13tt. Aspoň u mě. Kontrolují celé mimi a věnují se hodně srdíčku. To bylo vše. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to mi stačí. Jinak přeji nádherný den
Odpovědět
Profilova fotka
Také přejeme krásný den..já toho mám dneska dost tak tu asi ani nebudu. Ať Ti to v práci rychle utíká áji.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, tobě at to tedy taky utíká, a at toho hodně stihneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tady to dnes frčí :-D snad to bude zítra lepší
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Tak včera přesně v 6 se zatáhlo, takže sem krásně stihla , jenže si obličej a bříško mažu 50tkou a tělo 15tkou, tak se to na mě skoro neukázalo, ale bledá nejsem, to je hlavní. Jinak u nás taky nespadla zatím ani kapka a už se to i začíná protrhávat, akorát tu je 15 stupnů. A dost mě bolí hlava. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, u nás jen trochu napršelo ale jinak nic..ani nehřmělo. Teď je zataženo a 20stupňů. Kamarádka odjíždí dnes do Bulharska na svatbu tak se tu staví a já je jejich autem hodím do Brna a pak ho vezmu k nám - chtějí ho nějak opravit tak než se vrátí mužík se do toho pustí..
Odpovědět
Profilova fotka
jů moře, ta se má, já se těším na dovču, my jedem za 3 týdny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?