21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda byl fofr, za půůl hodky taky frčím dom, dneska mě to neba. tak snad zítra pááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tady je zataženo a + 11 stupnů. Mám opět kopr, ale musím něco udělat, mám tu děsný resty ;-) Doufám že dnes se za mnou aspon jedna podíváte a nepovedu monolog :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, tak u nás svítí krásně sluníčko. Já sem ráno volala jedné fotografce.Chci se s mužíčkem a bříškem zvěčnit a ono nás už objednala hned na čtvrtek takže sem prohrabávala skříň a hledala nějaké oblečení a zjistila že stejně nic nemám..A muž už vůbec nic :-N Tím jak je pořád v montérkách tak nic pořádného nemá..ani tričko..noo bude to zajimavé. Naštěstí je fotografka mladá holčina a po telefonu opravdu příjemná tak to nějak uděláme. No ale zase sem musela volat kadeřnici esi mě zítra neveme ostříhat. Já nepočítala s tím že se půjdeme fotit tak brzo a vlasy mám děs a hrůza. Naštěstí mě zítra veme tak budu na fotečkách jistě krááásnááá!!! :-D Už se na to těšííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, kde se budete fotit, v Brně? pak musíš ukázat nějaký fotečky, taky bych se pak nechala vyfotit
Odpovědět
Profilova fotka
Někde v Kohoutovicích. Sama nevím kde to je ale manža to určo najde a dyžtak máme na sebe mobil. Určitě se pochlubím to je jasňačka :-D Sem ráda že mě veme ta kadeřnice..jinak by mě kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ona nás taky vzala tak rychle pře říkala že většinou fotí těhulky kolem 6.měsíce a já už zítra začínám 8.měsíc huráá x-) Asi má strach abych jí tam potom později neporodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novej pupendos :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a já jdu dát oběd..pak sprchu a pak se začnu zase chystat na cvíčo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ten tvůj pupík je neuvěřitelnej, možná má strach aby ses jí ještě vlezla do záběru :-D Tak dobrou chut a uži si cvíčo
Odpovědět
Profilova fotka
no právě se mně zdá že už ani tolik neroste :-D Ale s tím záběrem je to možné :-D Děkuji za přání a ať Ti krásně uteče zbytek pracovní doby a zítra ráno sem na Tebe kouknu :-D Ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám, sem tu pořád osamělá, tak si to uži, pááááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, hlásím nezměněný stav, stále 2v1 a bez netu :-| ale dneska mám docela velký bolesti, tak nevím. No, v pátek jsem jela do porodnice, jak jinak než s poslíčkama, ale s tím dnešním se to nedá srovnat, zatím ale nemají nijakou pravidelnost, tak uvidíme. Každopádně pokud něco, tak pošlu sms x-) holky mějte se krásně a já se brzy ozvu. Papapa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci mooooc na Tebe myslím a držím pěstičky x-) Třeba se už vážně Emmička klube x-) Tak kdyby to už bylo ono hodně sil do porodu a ať to krásně zvládnete..Bude se těšit na úžesnou smsečku :-) Neboj mamko to zvládneš ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Áji, teda teď musíme na macinku mooc myslet a držet jí pěstičky ze všech sil x-) x-) Ta se má že už brzo poprvé uvidí Emmičku a bude si jí chovat..to bude nádhera x-) A jak se máš ty Áji? Co pupík? Roste? Já zase nemohla v noci spát jak mě bolely záda..ráno dyž muž odjížděl sem musela taky vstát a půl hoďky sem si cvičila a pak namazala záda Alpou a nahřála si polštářek a aji mně to pomohlo..nějak po 6h.jsem eště usnula a trochu to nespaní přes noc dohnala..ale už zase záda začínají bolet. :-p Jinak jsem v pondělí objednala mimi lehátko dyž byl ten svátek dětí. Mají tam teda zrovna tento týden dovolenou tak pošlou příští týden. Už se těšíím x-) A taky kupuju od jedné holky ten míček EPI-NO jestli jsi náhodou nečetla tu diskuzi na koníkovi. Doufám že pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu teď uklohnit nějaký "zákusek" a pak tu mám dost žehlení a poklízení..ach jo :-N Zatím pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak Macík už nám rodí, já mám radost, držímme pěsti. Nejradši bych se sebrala a jela se za ní podívat :-D No mě od včerejška trošku pobolívá bříško, asi mi poporůstá, protože se mi před 14 dny seklo a ani se nehlo. a dnes už mi přijde že je větší :-D Ivi, IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to je stejně mazec, macík už bude mít Emičku doma, to musí být krása. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo..taková malá prdelka už jim bude brzo spinkat doma v postýlce x-) x-) Já už se taky táák těším x-) Měj se krásně Áji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, vítáme Emmičku na svět. x-) x-) x-) Ať se jí daří a dělá mamince jen radost, sice je škaredě ale já mám z toho od včerejška takovou radost, že mi je to fuk. Macik je šikula. Jinak nic novýho, bříško stále trochu pobolívá, v noci mě to dokonce vzbudilo, ale jinak vše v pořádku, snad opravdu jen poporůstá
Odpovědět
Profilova fotka
Mám fotku Emičky, za chvilku si dám k sobě do alba, aby ses mohla kouknout, než přijde macinka a dá jich tam víc. x-) jinak Emmička prý krásně papá a spinká, skoro neplače a je prý hrozně hodná. Je to mazel, celá Marťa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak tady je ta naše první princezna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé náááádhernááá x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Teda to je úžasný že je malá taková hodňoučká a vážně je celá maminka x-) :-) Já už chci taky takové miminko a to hned!! :-D Já mám vážně takovou velkou radost x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
že je celá macík, taky mi přijde x-) Já už chci taky :-D ale já si ještě počkám, ty už to máš taky za pár ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji popíšu Ti můj včerejší den :-D : Ráno jsem jela k babičce..pak do poradny..no minule mně dělal nějaké stěry a že tam mám pozitivní nějakou bakterii ale že to ničemu nevadí jen mi u porodu dají do infuze nějaká ATB aby to mimi nechytlo. Čípek se mu zdál nějaký měkčí a kratší ale jinak mně k tomu nic neřekl..no a koukal na mimi.. Sme hlavičkou dolů (to sem taky věděla :-D ) ale kolik vážíme nevím a asi ani on =-) Sem se ptala a on že na to se ho ptát nemám ale že počítá porodní hmotnost kolem 3800g ne-li víc pře sme prý mooc velicí :-o :-D x-) Dokonce mu to počítalo skoro 14dní že su dýl těhotná (podle velikosti miminka) takže to ví asi jen ten tam nahoře :-. Vzaly mně krev a moč s tlakem ok. 23.6. další poradna.Pak jsem byla nakoupit a pak za mužem a na focení. Holky jako paráda. Mooc sme si to s mužíčkem užili. Fotografka strašně příjemná a byla legrace a hodně sme se i nasmáli a myslím že ty fotky budou fakt úúžasné x-) Už se na ně těším!!! x-) Příští týden mně zavolá a půjdeme vybrat které se nám budou líbit a ty pak udělá... Jinak jsem z té kontroly taková celá vedle :-N V noci na mě došlo že se to fakt všechno blíží.. Dyť v příští poradně budu nejméně 35tt :-o Já sem nemohla ani spát :-N Ve 3 už vzhůru úplně a pořád sem nad vším přemýšlela a čučela z okna jak se rozednívá :-D Mimi kopkalo tak sme byli-y vzhůru spolu :-D Pak mužíkovi v 4.30 hrčel budík tak sem mu šla aspoň nachystat snídani a dala si s ním ( z teho přemýšlení sem dostala hrooznej hlad :-D ). No ale pak jsem si krásně vyvětrala a až muž odjela kolem 6h.jsem eště usla..Než mě probudil rozhlas kolem 8.30 o tom že dojel nějakej ťamanec s tričkama :-D Já si od začátku myslím že budu rodit dřív než v srpnu a ona to bude asi nakonec pravda :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Júú možná jo, no tak to bys měla tuplem za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sím Tě to sem ani nepiš..dyť já už propadám panice že nic nemám nachystáno :-o :-D Jako schválně Ti sem napíšu co mě říkal a napsal do průkazky. Jsou to nějaký zkratky toho co na mimi měřil..to stejně nevím co to znamená ale podle toho jsem podle jednoho rozměru cca. 32+2..což už je 33tt a podle toho druhého jsem 33+1 což je dokonce 34tt takže jako mazec :-o Pomooc lidi zlatí :-.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nepanikař matko, 8 měsíců ho chceš venku a ted si ho tam chceš nechat? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo chcu..nikam nepude :-D Dyť my nemáme eště ani postýlku a kočár a ani vaničku..níííc :-D To bude sranda až budu 10dní přenášet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to jo. Neboj, máš na to minimálně celej měsíc. Já postýlku a košík budu mít taky až začátkem listopadu. Takže jen měsíc předem.
Odpovědět
Profilova fotka
No jen doufám že to není nějak na objednání..Aby nám neřekli joo tak za měsíc. My totiž půjdem vybrat postýlku při té další poradně 23.6.A s kočárem teda nevím co uděláme :-D Já pořád ani nevím jakej chcu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?