21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško, máme se moc dobře. Nic nám nechybí, až na ten počítač :-N malá je spokojená, akorát toho místa má hodně málo, takže se roztahuje, protahuje, boulí, no prostě radost 8-) Ale ani se nenadějeme a je tu mezi námi, takže si neztěžuju. No, se mnou už je to horší, jsem dost nemotorná a brzy se unavím, ale není to tak hrozné jak to bývá. Určitě to přežiju. Bolesti se zatím neobjevují často, jen ty záda a pocit, že to dostanu. Tak jsem zvědavá kdy to vypukne, ale ještě máme nějaký ten čas před sebou. Dneska začínám 37tt, takže pecka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a co ty a prďolka?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No maci to je mazec jak to uteklo.. x-) Brzo už tu malá vážně bude x-) To já ve středu budu začínat 30tt :-D Když někam jdu tam už se pomalu valím tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-D Včera sme už vybraly skříně tak sme zaplatili zálohu a v týdnu je muž doveze ale eště je necháme složené a muž smontuje až budeme mít vymalováno..no mám radoost - navíc u nich byla sleva která včera končila takže sme to dobře vychytali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super ;-) Právě jsem koukala, že mi to ukazuje 28 dní, no je to nářez :-D Vždyť tobě to taky utíká, no a Áje to taky uteče x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem zrovna taky koukala kolik dní Ti to ukazuje :-D No jo..teď už to může být pomalu kdykoliv x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše miminko je asi spokojené a až tak moc že kope jen tak malinko..žádné silné kopance apod. a to eště jen sem tam.. Tak doufám že je to tou spokojeností a ne pře mu něco chybí..
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a´muž nám koupil včera takovou houpačku a přidělal na trám na terasu tak se můžeme hoooupat :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě psala Ája, že má chřipku, takže do pondělka se neukáže. NO, to to teda pěkně vedeme :-N Ve čtvrtek se po testech ozve
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jí vůbec nezávidím..tak snad se brzo uzdraví..Děkuji za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a už chodíš na kontroly do porodky nebo teprve začneš chodit tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím chodím ke svému doktorovi, na další kontrolu 26.5. jdu taky k němu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak chodíš eště po 14dnech?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, stále po 14 dnech :-D mám pocit, že mi začla odcházet hlenová zátka, ale jako prvorodička si tím faaakt nejsem jistá :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem si zrovna četla článek o porodu v Miminku a tam taky psala holka že ji začla odcházet hlen.zátka ale já teda taky nevím jak bych to poznala.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pomaloučku, polehoučku, je to takový jako výtok, ale na ten mi to nepřipadá, trošku se to změnilo, no uvidíme za týden u pana doktora co nám řekne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JJ..za týden řekne..maminko tak Emmička už tu bude cobydup ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdyby tohle řekl, tak bych se na něj vůbec nezlobila :-N to by byla ta nejkrásnější zprávička dne ;-) No a co ty mamčo, jak se cítíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím x-) Jéé mě se ani neptej..ty záda to je vážně děs a nic moc se mi s tím nedaří dělat :-S Chodím to každé út cvičit..každou středu plavat a jinak se snažím doma cvičit ale spát prostě pořádně nemůžu pře ty záda tak bolí že dlouho nevydržím v jedné poloze tak se furt točím a motám a nic :-p :-D Ale nebýt těch zad tak jinak úúplně paráda a stěžovat si jinak nemůžu :-) A nevím jestli jsi tu eště byla dyž sme koupili už i přebalovací podložku s mužíčkem..?! Mám z toho radost že se konečně něco děje :-D Mužík má ve čtvrtek státnice tak se teď ve volnu učí ale pak nám udělá nějaký kráásný přebalovák x-) tak sme už koupili podložku ať to má podle čeho dělat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, koukala jsem, moc pěkný ;-) KOnečně se mi podařilo udělat něco s těma fotkama, tak když budeš chtít, tak tam mám dnešní břišíno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé valím kuknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný bříško x-) Ale na to že už máš brzounko rodit se mi zdá malinkéé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a máš už koupené kojící podprsenky?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kojící podprsenky ještě nemám, to mi chybí. No, ale jinak už mám snad všechno :-N jo, bříško nemám obrovský, ale už je mnohem větší než bývalo ;-) Dala jsem si zapéct brambory se salámem, tak se těším. Na půl dvanáctou ponesu oběd mamině a půjdu vyvenčit psíka. Musím na poštu a ještě do spořky rozměnit mamině eura. Ségruša příští úterý odjíždí do řecka. Hrozně jí závidím, hned bych jela taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky hrozně ráda někam jela..hlavně dyž je krásně teplo tak mně to připomíná dovču a touhu někam odcestovat.. Teda to máš hezky naplánované :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak ať to dobře zvládneš..já se jdu taky podívat po obědě :-D Doufám že Vám brzo poraví pc a dyž ne tak budeme čekat na kráásnou smsečku od Tebe z porodnice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já frčím a snad se tu zase objevím ;-) jestli ne, tak určo napíšu x-) pááááá a pozdravuj mimíska
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci a mějte se krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky těhulky, tak hlásím, že jsem stále 2v1 :-D doufám, že dneska dorazíte, ať můžeme konečně pokecat. No, já jsem stále u našich, náš počítač pořád nemáme ]-( Dala jsem nové fotky pokojíčku a sebe, tak se můžete juknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, už mě tu zas máte, sice to ještě není úplně ok, ale doma už mě to neba a mám tady za ten týden tolik práce a takovej mrdník, že ještě týden doma, a pohla bych tu pak rovnou spát. Za chvilku vám pošlu fotečku, stalo se něco zajímavýho?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás nic Áji :-D Stále všechno při starém, zítra jedeme na kontrolu, tak jsme moc zvědaví, co nám pan doktor poví x-) těším se na fotečku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?