21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
já ani ty těstoviny nemám..ach jo..leda rýžu s kakaem bych si mohla dát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím,jak by to dopadlo Ivuš :-D to já skořici zbožňuju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
rýžu? a co tam fiknout třeba zavařený merunky, nebo višně, nemáš? to by se jíst dalo
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, to by se dalo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
si myslílm, rýže na sladko je dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda a s ovocem je báječná :-N taky jsi to mohla napsat dřív, mohla jsem si dát rýži s broskvema, ty tu mám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak se vaří rýžová kaša? Já nikdy nevařila :-N Dělám akorát zapečenou rýžu s nějakým ovocem ale kašu neznám..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ji zapeč s ovocem, já kaši taky nedělám, takže ti bohužel neporadím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ani se s tím moc nepatli, udělej si normál rýži ve vodě, až bude měká, tak ji zced přili trochu mlíka, ještě chvilku vař, aby se mlíko nasáklo a hotovo, nakrájet ovoce a stači. Normální kaše se myslím rovnou vaří v mlíku, ale to bys musel mít tu rozvařovací
Odpovědět
Profilova fotka
jéé zase zapíkat se mně nechce :-D Ta kaša nemůže být těžká..já to nějak zkusím..při nejhorším to dostane náš nový člen rodiny :-D ten by měl radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no super áji..dík..provedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už tu máš návod. Ája ví, Ája zná x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já se picnu. Začíná se ozývat bouřka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady pořád svítí sluníčko :-p No já sem si jednou taky chtěla udělat kašu, ale neměla sem tu rozvařovací rýži a z normální moc kaši neuděláš, tak sem ji normálně takhle uvařila, pak dala malinko mlýka, nechala ju jakoby nacucnout, ona se trošku rozvařila a hotovo, ale 100% kaši nečekej. ale chutově je to stejný
Odpovědět
Profilova fotka
jasný áji a děkujuu x-) U nás taky pořád krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že to aspon do půlnoci vydrží, chci jít tak v 10 domů, už bude chladněj, tak abych nenachladla, pít nebudu, tak to nebude ono, spíš se pobavím, najím a půjdem, 4 hodky bohatě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vám závidím ]-( No, dneska jsem si koupila další dvě kojící košile. Na koníkovi holčina prodávala. 2 za 200,- což je super cena. Jednu už mám doma, takže 3 mi budou bohatě stačit. Začínám s připravovat věci do porodnice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě bohatě stačí, hlavně když máš kam jít a je pěkně. Já se s čarodějnicema asi budu muset rozloučit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
3? budu ráda za dvě. ale na stídačku to stačí, pak už se stejně nenosí. No už pomalu připravuj, známá začla rodit o měsíc dřív a nebyla nachystaná
Odpovědět
Profilova fotka
no mamka mi radila, že v porodnici se může stát cokoli a nerada bych skončila v jejich andělíčku. Krev, mlíko, prostě všechno, tak radši 3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už prší ]-( to je fakt k vzteku
Odpovědět
Profilova fotka
no ale myslím že přímo porod tu jejich košili mít musíš
Odpovědět
Profilova fotka
to jo maci jen chystej do porodky.. teď už to může být pomalu každým dnem ;-) x-) Já našla zavařené třešinky..mňám..tak valím dodělat rýžu a papááát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to asi jo, to přesně nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dobrou chuť Ivuš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si jdu dát rychle sprchu, zbytek už mám hotový, jen prach si nechám na zítřek, setmělo se, takže bych na to určitě neviděla :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to nespíš večer nebo zítra přijde k nám
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byla rychlovka, holky napouštíte si vanu? já už bych na chvilku taky mohla, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?