21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mi poslala rodina.cz mail že mimi už má nejspíš na hlavičce chomáček vlásků tak mám radost x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Áji já byla přesně 13 + 0 dyž sem šla na ty testy a je to fakt na miminku jak se otočí nebo taky neotočí..jedna holka z koníka je 21tt a včera byla na kontrole a těšila se že se konečně dozví koho má v bříšku a mimi protestovalo tak zase musí měsíc čekat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak je jasný že se třeba neotočí, nespolíhám na to, ale bylo by to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji hlavně abys nedopadlo jak ta má kamarádka..taky podle všech čekala holčičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažím vzpomenout esi mi to tenkrát chtěli říct ale je to už táák dlouho že ani nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško, taky jsi si přivstala x-) Tak klidně můžeš mít bolavá žebra od mimíse, je to na tom, jak moc se roztahuje. Mě už malá pěkně okopává, teda aspoň doufám, že neboxuje, protože to by znamenalo, že není otočená hlavičkou dolů. No, ale na utz byla, tak uvidíme za 14 dní, co mi řekne doktor. Jinak Áji, jak píše Ivča, pokud budeš mít štěstí, tak ti to možná i řeknou. Mě to vlastně doktor s jistotou potvrdil až na UTZ ve 30tt
Odpovědět
Profilova fotka
No a malej je moooc hezkej. Já jen doufám, že jsme opravdu holčička, i když je to potvrzené od obou doktorů, protože jinak nemáme jméno a malej by musel nosit šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikrát totiž cítím takovej tlak na ty žebra že sem právě taky přemýšlela esi už může mimi tam tlačit či co :-D Maci a víš kde máš uloženou placentu?
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor mi to neříkal, ale když kouknu na UTZ, tak pod nožičkama. Takže asi někde do boku, fakt nevím :-N ty to víš?!
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je jasný, spolíhat na to vůbec nebudu, ale už si to chcem nějak pojmenovat, "prdís" není moc milý :-D Známá taky rodila holčičku a je to Kryštůfek :-D Takže nakupovat v barvě budem až to budu mít několikrát potvrzený ;-) Ivi, tede to musí už určo bolet, vždyt máš větší pupík jak Macík
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně Áji, zatím jsou moc krásné žluté, zelené a béžové věcičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ale já bych chtěla culíčky. A zbyna zase kluka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, v sobotu jedeme dokoupit věci na dokončení ložnice, tak doufám, že po víkendu se do toho vrhneme a já budu moc konečně dokončit koutek pro malou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
klasika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já všechno taky naukupu v takovýchto barvičkách a mají krásné věci i když je pravda že ne tolik jako v barvě modré a růžové nebo červené..Ale kolik mimi potřebuju ze začátků oblečků..no uvidíme..každopádně po porodu taky můžu dokoupit už podle toho esi budeme mít doma Kubíka nebo Barunku :-) Maci já mám uloženou placentu vepředu na břichu..a právě skoro necítím kopance jako třeba kolem pupíku a tak. Hodně je cítím na boku..nebo dyž si lehnu tak taky na tom boku nebo až pak úúplně nahoře nad pupíkem. No a četla sem někde že dyž je ta placenta uložená takhle vepředu tak že zmírňuje to kopání a nejde v těch místech tolik cítit tak sem se chtěla zeptat jak jsi na tom ty.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to já jí mám buď vzadu nebo v boku, vpředu určitě ne, protože tam cítím všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa to musím mít zase jen já :-D Já hodně často cítím motýlky úúplně dole v podbřišku..předpokládám od ručiček x-) Holky já teď přemýšlím nad mantinelem. Určo až bude mimi větši bych ho do postýlky dala aby se mimi třeba hlavičkou nebouchlo nebo nestrčilo do těch šprdlin ručičku či nožičku ale nevím esi ho tam dám hned. Já chci postýlku úúplně nasockovat k posteli abych na mimi viděla ale dyž tam dám hned mantinel tak stejně uvidím prdlajs no ne :-D ?!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to každopádně uvidíš prdlajs, já ho tam mít budu, protože nebudu mít postýlku u postele, ale naproti :-N takže stejně budu muset vstávat, když by něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už abych to měla hotový a mohla se vám s tím pochlubit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo já už bych to taky chtěla vidět ať se můžu vztekat že se u nás nic neděj!! :-D Holky tak já ho tam mít asi od začátku nebudu..mně bude stačit dyž se v posteli nadzvednu a už mimi uvidím..a dám ho tam až trošku povyroste..a tak sem se právě rozhodla ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, je rozhodnuto x-) Já si asi příští týden přivezu i kolíbku, musí se vyprat potahy a povlečení, tak jsem na ní taky zvědavá, ještě jsem jí neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se teda musíš pochlubit, Maci. Ivi, já mantinel mít taky budu, ale stejně bude ze začátku v košíku x-) Ale můžeš přece tu jednu stranu co bude k posteli zahrnout za zahní část, tak to bude takový L
Odpovědět
Profilova fotka
Ája je prostě nejšikovnější, to je fakt výborný řešení, nerozmyslíš si to Ivuš?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No joo áji to by mě nenapadlo..to by šlo teda taky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se na to nakupování tak těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa dyž já se právě rozhodla ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a máš pro malou kuopené takové ty košilky plátěný nebo z čeho jsou jen na to vázání??
Odpovědět
Profilova fotka
No jo..mění rozhodnutí a budu mít L mantinel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci už takýýý nakupovááát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš, holka šikovná, co bychom bez ní dělaly x-) Mám plátěné košilky, jenže bych řekla že jsou větší. Jinak na vázání mám pár bavlněných, ale budu používat více méně bodýčka, těch mám hoooodně :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?