21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, já si vanu napouštím, teda ne pořád. Víc se sprchuju, ale jednou za čas si dám vanu a v pohodě ;-) Myslím, že určitě můžeš, jen to nepřehánět s teplotou vody a pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já nikdy, stejně si koupím, teploměr do vody, pak ho budu taky potřebovat, tak aspon si to pohlídám
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, taky možnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci nakupovaááát. Hlavně musím mít tu skřín v předsíni, abych odstěhovala naše krámy z pokojíčku
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakupůůůůj, co ti v tom brání :-D aspoň ten teploměr, ten je malinkej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem totálně přejezená :-D Du pověsit prádlo a pak asi odpočívat pře se nemůžu ani pohnout s takovým plným břuchem :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak za pár okamžiků by měli přivézt lednici, doufám, že přijedou dřív než později. mají ji přivézt mezi 14:00 a 15:00 hod., tak snad jim to nebude moc trvat. Už jí tu chci mít.
Odpovědět
Profilova fotka
doufám Ivuš, že ti aspoň chutnalo, ale vzhledem k tomu, že jsi se přejedla, tak určitě :-D tak si hezky odpočiňte. Já si zrovna říkám, že dodělám i ten prach, protože už není taková tma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maci ty seš pracantka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zaprvé ted mám 3 měsíce všechny vejplaty utracený- 1) z téhle výplaty sem zaplatila sekačku 3000,-, zálohu na skřín do předsíně 6000,-, nájem 10000 a 4000 tis poplatky, zbynovo pov. ruč. na motorku 3000,-,zálohu na dovču 3000,- ségra a mamka narozky 2000,- ,zbyli mě 6 tisíce na jídlo, a 2 tis ani nevím kde sou 2) z té co ted bude doplatím skřín 5000,- nájem 10000, spoření 3000, doplatek na dovču 3000,- , prkna na zahradní houpačku 4000,-, spoření 4000, záloha na studnu 8000, zbyde 5 tis na jídlo 3) v červnu, nájem 10000, zbytek na studnu 8000, spoření 4000, vyměnit na dovču 10000, zbyde 8 tis, ale zbyna nemá plavky, .... v červenci budeme konečně moct něco ušetčit, ale budu kupovat 2 zahradní lehátka atd, to je tak ještě 10000 na zahradu, ale pak už máme pohodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivi takže se to dalo jest? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak prach je utřený :-D no, nemáš toho málo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo áji bylo to moc dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím na poštu, jen nevím jestli teď, nebo až později :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc se mi totiž nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
až po ledničce, kdyby přijeli dřív
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, dám na tebe, sice mám poštu před barákem, ale přeci se nebudu zbytečně oblíkat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak tos klidně mohla jít, my máme poštu asi 5 minut
Odpovědět
Profilova fotka
holky, právě mi do obýváku svítí sluníčko x-) že by přeci jen :-p no, hlavně to nezakřiknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tady stále ani mráček, ale 4 hodiny jsou dlouhá doba, doufám že pokud něco přijde tak až si opeču špekál, mám na něj hroznou chut
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že opečeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, už je půl třetí a oni pořád nikde a zatím ani nevolali, i když právě jsem možná zahlédla autíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, jdu na záchod a pádím domů, tak se mějte holky a krásně si ty 3 dny užijte a v pondělí se zas sejdem, a hlavně frčím na kontrolu, tak snad bude další fotečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, za chvilku ti dojede, pá
Odpovědět
Profilova fotka
tak je tu lednice, jsem fakt zvědavá x-) takže se mějte krásně a užijte si první máj!!!!!!!! a bacha ať to dneska přežijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů, no jo, v po nastupuju na MD :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lednice je pěkná, akorát je teda velká jako kráva :-N horní polici asi nebudu užívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji papa v pondělí :-) Maci tak hlavně že už je doma..na nás se žene pohroma valila sem rychle uklidit prádlo..úplné černo a trochu hřmí ale nad naším barákem eště svítí sluníčko ale brzo tomu bude asi konec :-| A úplné dusno je..
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak krásný 1.máj a eště hezčí víkend a v pondělí se tu na Vás budu mooc těšit. Maci ne že už porodíš!! :-D Ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám nafocené 3nové fotečky esi budete chtít kouknout ;-) :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?