21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky muž včera slyšel v rádiu že chlap je u porodu velkou oporou pro ženskou a tak - měla sem radost :-D Ale taky slyšel že ho ženská nemá nutit..že má být třeba někde za dveřima a čekat až se mrně narodí a nechápu esi mi chtěl jako říct že ho nutí nebo jako že si to rozmyslel a jít nechce..no to doufám ne..sám říkal že půjde a já sem zteho celou dobu nadšená a on si to snad rozmyslí nebo co.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já právě zatím nikde v obchodě neviděla a včera sem zase četla že stejně jsou právě lepší bodýčka..tak uvidím no..esi na ně někde narazím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloo kde je kdooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bodýčka jsou určitě lepší, protože ti nikam nevylezou a miminko nemá holá zádíčka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem stále tady, jen Ája pracuje, chudinka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak eště že jich mám tolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jistě, bodýčka se uživí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky utíkám si něco popapat a pak jsem hned tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup, šup, ať se tu nenudím :-D :-p a dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
Sem tuuu, makám, já mám bodýčka, ty košilky sem taky nikde neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
košilky mám poděděné, takže taky jsem je nikde v obchodě neviděla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, někdo ty hodnoty vytvářet musí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky za 10 min na oběd x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já nejdu na oběd, ale něco dělat :-D nebo tady na tom gauči ztvrdnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
však co, kdlidně tvrdni, ale ne na bříšku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mně to nějak nesedlo..měla sem hned ráno křupky s mlíkem a potom jogurt a asi je to mooc mlíka najednou :-N :-p Jdu dát vyprát prádlo dyž nebudu přes víkend doma a venku je krásně tak to určo brzo uschne..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vysála, ještě musím utřít prach a vytřít. No a samozřejmě koupelna a záchod :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak je vytřeno, teď ještě prach a koupelna a budu mít hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě ten úklid tak nebaví :-p
Odpovědět
Profilova fotka
už sem tu, byla pečená sekaná a bramborová kaše a po cestě sem si koupila jahůdky, tak si po čajíku dáme x-) Jinak sem včera zdárně vyžehlila, tak dnes to jen poklidím a nachystám na čarodky, a pak mám ve 4 cvičení, to se pak stihnu jen převlíct a razíme pálit. Zítra dopoledne má zbyna domluvený ježdění na motorce, tak já zkusím umýt okna aspon v obýváku, pokud nestihnu všechny, abysme mohli dát konečně ty sítě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a pak samozřejmě budu muset umýt pokapaný podlahy, záchod a koupelnu sem umývala v uterý, tak to jen rychle přejedu a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
jj, úklid, na jaře a v létě se uklízí častěji než v zimě :-N Áji, jsi hodně ujetá na ovoce?! kaši a sekanou bych si taky dala, hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé já mám z Vás hlad..dneska budu mít jen polívku a jdu si teda ohřát :-) Mě taky to uklízení vůbec neba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já strašně, denně mám aspon jedno, i zeleninu, to je mi jedno, ale když jeden den vynechám, tak mám pomalu absták. :-D Prostě toho sním hrozně moc a ted snad ještě víc, maso a vlastně uplně všechno jím normálně, ale bez ovoce a zeleniny být nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen polívku, to není moc dobrý měla bys sníst něco pořádnýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si vařím těstoviny a dám si je s kakaem, protože tady ani nic jiného bohužel nemám, všechno mám u našich :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak i to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak změna, dala jsem si těstoviny s jablíčkem, skořicí a vanilkovým cukrem x-) je to vynikající
Odpovědět
Profilova fotka
skořici ráda nemám, zbytek bych si dala x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?